FC Schalke 04 – SC Freiburg 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt 0:1 (vége)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
vasárnap 15.12.2013, 17:30 • BayArena, Leverkusen • Bundesliga

Remek mérkőzésen mindkét csapat sokat támadott, de a második félidőben hiába volt fölényben a Leverkusen, a Frankfurt egy ziccerből megszerezte a vezetést. Ez az egy gól kitartott a végéig, mindent beleadva kivédekezték a hátralevő időt a vendégek. Az utolsó percben egy büntetőt is kihagyott Az Eintracht, de ez már nem is volt fontos, megnyerték a mérkőzést. (22:56:52)

90+5
    Joselu büntetője a felső kapufán csattant! Szerencséje volt a Leverkusennek, de a játékvezető már le is fújta a büntető után a mérkőzést.

90+4
    Tizenegyeshez jut a Frankfurt! Bakalorzt buktatta Can a tizenhatos jobb oldalán.

90+4
    Trapp remekül jött ki egy indításra és Kießling elől fogta a labdát.

90+3
    Toprak a jobb szélen ellökte Bakalorzt, szabadrúgás a vendégeknek a szögletzászló közeléből.

90+2
    Kießling lökte el Rosenthalt, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

90+1
    Zambrano marad a gyepen egy fejes után, ápolást kér.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A vendégek a szögletzászlónál tartják a labdát, nem akarnak beívelést.

88
    Szöglet a Frankfurtnak, Wollscheid rúgta ki a labdát Rosenthal elől.

87
    Wollscheid kapott sárga lapot a hazaiaknál, egy durva becsúszásért.

87
    Csere a Eintracht Frankfurtnál: lemegy Schröck, bejön Bakalorz.

86
    Djakpára csúszott rá nyújtott lábbal Rolfes, sárga lapot kapott érte.

85
    Szabadrúgás a hazaiaknak jobbról, 25 méterről. Castro beadását kifejelte a kapu elől Zambrano.