Newcastle United – Sunderland AFC 0:3 (vége) | West Ham United – Swansea City 2:0 (vége) | Cardiff City FC – Norwich 2:1 (vége)
Everton FC – Aston Villa FC 2:1 (vége) | Fulham FC – Southampton FC 0:3 (vége) | Hull City – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Stoke City – Manchester United 2:1 (vége)
Cardiff City FC
2:1 (0:1)
Norwich City
szombat 01.02.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Barclays Premier League

Itt a vége! Micsoda mérkőzés volt, a Cardiff 0–1-ről felállva fordít, és begyűjti a három pontot! Hihetetlen. A hazaiak két perc alatt fordítani tudtak a második félidőben, a Norwich pedig hiába támadott apait-anyait beleadva a második játékrész végén, Marshall óriási bravúrokat bemutatva mindent védett, és ha ő nem, akkor helyette a kapufa mentette meg a hazaiakat. (17:55:58)

90+5
    Noone kiharcol egy szögletet a hazaiaknak, azt hiszem ezzel eldőlt a három pont sorsa!

90+5
    Théophile-Catherine lőtt laposan a tizenhatos bal sarkától, de Marshall fogta!

90+5
    Rettentően közel a három ponthoz a Cardiff.

90+4
    Alig egy perce van már csak a Norwichnak, a labda pedig a Cardiffnál.

90+3
    Bassong fejelt a kapu fölé Snodgrass beadását követően!

90+3
    Óriási a tömörülés a hazai tizenhatoson belül, de kipattan a labda!

90+2
    Zaha ment szögletre, jöhet az ismétlés.

90+2
    Redmond tüzelt távolról, megpattant egy hazai játékoson, jöhet a tizenharmadik hazai szöglet.

90+1
    Öt percet hosszabbít Clattenburg.

90
    Remek összjáték után bevették most a hazai kaput a vendégek, de a partjelző lest intett, jogosan.