Barcelona – Valencia 2:3 (vége) | Levante – Rayo Vallecano 0:0 (vége) | Getafe CF – Valladolid 0:0 (vége)
Málaga CF – Sevilla 3:2 (vége)
Malaga CF
3:2 (1:0)
Sevilla FC
szombat 01.02.2014, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Egy nagyon jó és izgalmas második félidőn vagyunk túl! Az 1-0-ás félidőt követően hamar egyenlítettek a vendégek, aztán a 66. percben Fazio fejese révén már a Sevilla vezetett. Ezt követően – ahogyan az lenni szokott – a piros mezesek ráültek az eredményre, a Málaga pedig nem adta fel: előbb Samuel a forduló góljával egalizált, majd Duda szállította a slusszpoént a találkozó 84. percében! Innentől pedig a csíkos mezesek már nem engedték ki a győzelmet a kezükből!
    A Málaga tehát december 20. után ismét nyer a bajnokságban! (23:56:39)

90+4
    Egy előreívelt labdát Fazio fejel meg 13 méterre a kaputól, mellé.

90+3
    Támadásban a Sevilla! Minden mezőnyjátékos a hazai térfélen!

90+2
    A biztonságiak is a kispadoknál, talán végre folytatódhat a mérkőzés.

90+1
    Tömegjelenet, az edzők is bent vannak a pályán.

90+1
    Három percet hosszabbít a játékvezető.

90
    Rakitic sarokrúgása a rövidre megy, vendég játékosról hagyja el a labda a játékteret, kirúgás lesz.

90
    Szöglethez jut a Sevilla.

89
    Amrabat indítana kontrát, de Navarro szépen keresztez.

88
    Beto küldi a mezőnybe a labdát.

87
    Cheryshev távoli lövése nagyon mellé megy, kirúgással jöhet a Málaga.

86
    Rakitic sarokrúgását kifejelik a hazaiak, ám a kontrát már nem sikerül végigvinni.

86

85
    Duda a büntető után tehát akcióból is betalál, így eddig ő a mérkőzés hőse.

84
    Duda (Málaga) sárgul be túlzott gólörömért.

83
    A Malaga gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Fordítanak a hazaiak! Moreno luftot rúg, a labda így a beadást követően DUDA elé kerül, aki az ötös sarkától, ballal, kilövi a hosszú felsőt! 3-2!

81
    Antunes szerez labdát a vendégek tizenhatosán belül, egyből tüzel, Beto öklözi ki a játékszert!

81
    A gól óta a játék képe változatlan: A Málaga támad, a vendégek pedig kontrákra rendezkednek be.

Nagy Zalán

Gólok: 31. Duda (bünt.), 77. Samuel, 83. Duda – 49. Bacca, 66. Fazio

Lapok:   41. Antunes (MLG), 45. Eliseu (MLG), 84. Duda (MLG) – 29. Coke (SEV), 34. Moreno (SEV), 36. Vitolo (SEV), 76. Iborra (SEV), 78. Bacca (SEV)

Malaga CF: Willy – Gámez, S. Sánchez, Flávio, Antunes – Tissone(El Hamdaoui, 72.), Duda – Camacho, Amrabat, Eliseu(Samuel, 64.) – Juanmi(P. Pérez, 72.)
    Sevilla FC: Beto – Coke(Figueras, a szünetben), Pareja, Navarro, Moreno – Fazio, Iborra – Reyes(Gameiro, a szünetben), Rakitic, Vitolo(Cheryshev, 75.) – Bacca

Játékvezetők: González González – Sánchez Santos, Rubio Palomino

Nézőszám: 30000