Férfi Junior Válogatott – Cegléd 27:25 (vége)
Férfi Junior Válogatott
27:25 (14:12)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
kedd 04.02.2014, 18:00 • 8630 Balatonboglár, Urányi János Sport és Szabadidő Központ, Gaál Gaszton utca 8. • Férfi kézilabda NB1

A Ceglédi KKSE villámrajtot vett a második félidő elején, a vendégek a szünetbeli kétgólos hátrányból kilenc perc leforgása alatt négytalálatnyi előnyt kovácsoltak. A folytatásban magukhoz tértek a házigazdák, akik tudtak újítani: a Csoknyai-alakulat előbb a 44. minutumban egyenlített, majd három perccel később már három góllal (23-20) vezetett. A találkozó hajrája nagyszerű csatát hozott, s bár a vendégek közelebb lopództak a fiatalokhoz, végül sem egyenlíteniük, sem pedig fordítaniuk nem sikerült. Összességében nézve remek, elképesztő fordulatokban gazdag találkozót láthatott a szépszámú közönség.

Köszönjük, hogy ezúttal is figyeltek ránk! (19:37:05)

60
    Véget ért a mérkőzés! (27:25)

60
    Fél perc és kétgólos előnyben a Férfi Junior Válogatott! (27:25) (27:25)

60
    Kökény István időkérés 53 másodperccel vége előtt! (27:25) (27:25)

59
    Ligetvári Patrik átlövését védte Lakos László, ám a kipattanót SZEITL LÁSZLÓ a kapu közepébe vágta! (27:25) (27:25)

59
    Másfél perc a végéig! (26:25) (26:25)

58
    BÍRÓ BALÁZS szerezte önmaga tizedik, csapata huszonötödik gólját. (26:25) (26:25)

58
    57:19-nél Csoknyai István időt kért. (26:24) (26:24)

57
    HÓDI LÓRÁNT beállóból csökkentette kétgólosra a ceglédiek hátrányát. (26:24) (26:24)

56
    A megítélt hétméterest BÍRÓ BALÁZS ezúttal is higgadtan értékesítette. (26:23) (26:23)

56
    Pordán Gábor védekezett belül, így CKKSE büntető következhet. (26:22) (26:22)

55
    Négygólos hazai előnnyel kezdtük meg a találkozó utolsó öt percét. (26:22) (26:22)

54
    Törteli Koppány vitte a földre Bíró Balázst, így a kétperces kiállítás sorsára jutott. (26:22) (26:22)

53
    Ismét kapuscsere a ceglédiek oldalán: Bartucz László helyére Lakos László érkezett. (26:22) (26:22)

53
    Szeitl – ALBERT-TÓTH LÁSZLÓ volt a labda útja, utóbbi gyönyörű mozdulattal lőtte ki a bal alsót. (26:22) (26:22)

52
    Labdaszerzést követő gyors lerohanás végén BONYHÁDI TIBOR nagy erővel küldte a léc alá a labdát. (25:22) (25:22)

51
    Belül vagyunk az utolsó tíz percen. (24:22) (24:22)

50
    Egy belül védekezésért megítélt büntetőt BENKE VIKTOR értékesített. (24:22) (24:22)

49
    Folytatódik a találkozó, melyből tizenegy perc van még hátra. (24:21) (24:21)

Vörös Sándor

Férfi Junior Válogatott: (12) Kisék Máté, (16) Rózsavölgyi Gergő – (3) Bonyhádi Tibor, (4) Gulyás Máté, (5) Pásztor Máté, (6) Bujdosó Bendegúz, (7) Törteli Koppány, (8) Vizes Patrik, (9) Ligetvári Patrik, (10) Albert-Tóth László, (11) Vasvári Ádám, (13) Priczel Bence, (15) Gyene Norbert, (17) Horváth Dániel, (18) Pordán Gábor, (19) Szeitl László

Szövetségi edző: Csoknyai István

Ceglédi Kézilabda Klub SE: (16) Bősz Dániel, (25) Lakos László, (26) Bartucz László – (3) Endrédi Dezső, (4) Varga Péter, (5) Tóth Norbert, (6) Dengi Zoltán, (8) Hódi Lóránd, (9) Benke Viktor, (10) Mirko Vujovic, (14) Csőke Roland, (18) Bányai Viktor, (20) Lepsényi Sándor, (33) Ivan Perisic, (77) Antal Szabolcs, (88) Bíró Balázs

Vezetőedző: Kökény István

Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás