Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 2:5 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
2:5 (1:2, 1:3, 0:0)
Dab.Docler
hétfő 10.03.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • Borsodi Magyar kupa

A második harmadban nyerte meg ezt a Magyar kupa találkozót a Dunaújváros csapata az erzsébeti jégcsarnokban, amikor 2-2-t követően három perc alatt háromszor is betaláltak támadóik Budai Krisztián kapujába! A harmadik 20 percben már inkább az eredmény magabiztos tartására törekedett és így végül meg is nyerték a mérkőzést a vendégek!
    A meccs közben előforduló technikai hibákért kedves olvasóink szíves elnézését kérjük, reméljük, azért tudták követni a mérkőzés alakulását!
    Innen a Pestszenterzsébeti jégcsarnokból mára köszönjük a megtisztelő figyelmet és tartsanak velünk továbbra is!

60:00

59:15
    Szappanos kapott még a végén egy 2 perces kiállítást, bottal akasztásért!

58:33
    Még egy újvárosi les a végére!

58:00
    Kettő perc van még hátra a meccsből!

56:47
    Nagy csata volt a Fradi kapuja mögött, Pavuk szinte a teljes "menetfelszerelését" elveszítette, de kapuralövés ebből nem lett!

56:27
    Sijka közelről, lőtt de Kiss Tamás most nagyon magabiztosan véd!

55:40
    Most már biztosan tartja előnyét az újvárosi alakulat!

54:40
    Huba kínálta meg egy távoli koronggal Budait, de a ferencvárosi kapus biztosan védett!

53:02
    Kiegészültek az újvárosiak!

52:38
    Gibbs Sjödin egy remek szóló végén nem tudott társához passzolni!

51:56
    Eriksson bombáját védte Kiss!

51:02
    Lindgren öklelte fel Kiss Gábort, kapott érte 2 percet, fórban a Fradi!

50:32
    Most Vaszjunyin lőtt közelről, Kiss védeni tudott!

50:06
    Most a ferencvárosiak ütöttek tilost.

50:00
    Tíz perc még a meccsből, a Fradi láthatóan nem adja fel a meccset, küzdenek, hajtanak a hazaiak, de a DAB őrzi háromgólos előnyét!

48:05
    A túloldalon Németh próbálkozását az újvárosi portás hatástalanította!

47:56
    Nagy Richárd hatalmas lövését hárította Budai!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 15. Lindquist (Sijka, Gibbs Sjödin), 22. Géczi (Potila, Dancsfalvi) – 1. Szappanos (Kiss Á.), 4. Galanisz (Peterdi), 31. Somogyi (Pavuk), 33. Szabados (Gröschl), 34. Contois (Pavuk)

Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Wéber) – Győri, Lencsés, Ojanen, Gibbs Sjödin, Sijka – Géczi, Lindquist, Vaszjunyin, Kiss G., Feil – Mestyán, Eriksson, Pál Z., Dancsfalvi, Potila – Nagy L., Németh P., Papp Cs. Vezetőedző: Dobos Tamás
    Dab.Docler: Kiss T. (Kalnins) – Huba, Lindgren, Ladányi, Szappanos, Kiss Á. – Erdélyi, Nagy R., Peterdi, Galanisz, Azari – Hruby, Jabornik, Somogyi, Contois, Pavuk – Papp V., Gröschl, Szabados. Vezetőedző: Stephan Lundh.

Játékvezetők: Varjú, Sós – Berger, Pálkövi