Kisvárda – Szolnok 1:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 1:1 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 1:1 (vége)
Ajka – Sopron 0:0 (vége) | Dunaújváros – Cegléd 2:0 (vége) | – Nyíregyháza 1:2 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
1:1 (1:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
vasárnap 16.03.2014, 15:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

A második játékrészben mindent megtett a vendég alakulat, sokat birtokolták a labdát, nagyobb helyzetig nem jutottak el, de egy szabadrúgást gólra váltottak. Kozármisleny ismét karnyújtásnyira volt a három ponttól, de ismét csak döntetlent ért el és így nehéz helyzetét tovább rontotta. (16:45:15)

90+1
    Cziráki indult meg az utolsó pillanatban rúgták ki szögletre előle.

90
    Fenyvesi helyett Kovács a pályán.

90
    Buktatásáért jár a lap.

89
    Vólent lépett ki a leshatárról, Sólyom jól lépett ki és kivetődve vette fel a labdát.

87
    Szabó helyett támadó érkezett Varga személyében a Kozármislenybe.

87
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    24 méteres szabadrúgást gyönyörűen tekerte a rövidbe SZŐLLŐSI FERENC, és egyenlített.

86
    Forgács eset el a 16-os előtt, a bíró sípolt, így veszélyes helyről jön szabadrúgás.

85
    Hazai szöglet, lökés után kifelé jár a szabadrúgás.

84
    Az előbbiért járt a sárga.

84
    Sárközi buktatta Fenyvesit.

83
    Forgács fejelte ki a labdát, aki ezt követően fut is előre, már támad is, minden mindegy alapon.

82
    Hazai szabadrúgás jön.

81
    Ellentámadás végén Fitos beadását Cziráki fejelte vissza kapu elé, ahol érkezett Oláh és felső kapufára fejelt, a lehulló labdás Szalma megszerezte.

80
    Nehéz 10 perc vár a hazai csapatra.

80
    Szögletből nem alakult ki helyzet.

79
    Szőllősi rúgta a szabadot, a sorfalról szögletre pattant.

78
    Balmazújváros végezhet el szabadot 25 méterről.

77
    Tóth szabadított fel. A kontrából hazai helyzet alakult ki, de Tóth elrontotta az utolsó passzt.

77
    Vendég szöglet következik.

76
    Virágh szánta el magát lövésre távolról, de lecsúszott.

75
    Vólent elől vitte el a labdát Petrók, egy előre ívelést követően.

74
    Szőllősi volt lesen.

74
    Czirákit szerelte Vachtler.

72
    Tóth ugrott volna ki, de elesett a védőjével, a játékvezető őt részesítette figyelmeztetésben.

70
    Oláh buktatásáért jár a sárga.

70
    Fenyvesi-Tóth összjáték végén került helyzetbe Fenyvesi, Forgács az utolsó pillanatban becsúszva blokkolt.

68
    Cserél a hazai csapat Nagy K. helyére jön Cziráki.

68
    Hazai csere következik.

67
    Nagy K. szabadrúgását kifejelték, Vattai ívelte vissza, Tóth fejelt mellé.

67
    Bal oldali hazai szabadrúgás jön.

66
    Vólent indult volna meg a jobb szélen, de Fenyvesi szerelte.

66
    Nagy K.-tól pattant el a labda.

65
    Bedobás után, bal oldalról jött a vendég beadás, de érintetlenül hagyta el a pályát.

63
    Támadó szekcióban is vált a Balmazújváros, Vólent játszik Belényesi helyett.

62
    Most csak rövid ideig van a labda a hazai csapatnál, a Balmazújváros viszont eddig nem tudott kialakítani gólhelyzetet.

60
    Oláh buktatta Sárközit a felezőnél.

59
    Papp rúgta a labdát Fitosba, de szerencséjére oldalvonalon kívülre pattant.

58
    Balmazújváros kezdte jobban a második félidőt és eddig uralja ezt a játékrészt.

56
    A szabadrúgás veszélytelen volt.

55
    Ismét vendég csere, Oláh helyett Szőllősi a pályán.

55
    Vendég szabadrúgás következik a csere után.

54
    Folytatódik a játék, nem kellett ápolni.

53
    Nagy K.marad a földön, miután ütközött Vachtlerrel.

51
    Cserél a vendég gárda Nagy helyére érkezik Sárközi.

51
    Forgács rúgta meg Tóth Dánielt, megúszta a sárga lapot.

50
    Müller hosszú labdáját húzta le Sólyom.

48
    Nem sikerült az utolsó passz a hazai tizenhatoson belül, így nem alakult ki vendég helyzet.

47
    Fenyvesi birkózott Naggyal, a Balmaz jöhet szabadrúgással.

46
    Egyik csapat sem változtatott a szünetben.

46
    Vendég csapat indította útjára a labdát.

46

érkeznek a csapatok a második játékrészre.

A félidő elején gyorsan, már a második percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezt követően kiegyenlített játék folyt a pályán, de a nagyobb lehetőségek a Kozármisleny előtt adódtak, viszont újabb gól nem született.
    A mérkőzés még nincs lefutva, a második félidőben még minden megtörténhet. Ami biztos, hogy a hazai csapat már több pontot nem engedhet ki a kezéből hazai pályán, ha benn akar maradni az NBII-ben, így nem lesz könnyű dolga a Balmazújvárosnak.

45
    Fitos beadását Vachtler rúgta ki.

44
    Németh elé pattant egy labda aki távolról egyből lőtt, de messze elkerülte a kaput a labda.

43
    Nagy K. ívelt be egy labdát a vendég 16-ra, Vattai fejelt, a fejes a kapu fölé szállt.

41
    A játékvezető a hazai kapust figyelmeztette sárga lappal.

41
    Papp végezhet el szabadot, a lövése kapu fölé szállt.

40
    Jobb szélről következik hazai szabadrúgás, de a vendégek kifejelték a beívelt labdát.

38
    Forgács beadását rúgta ki Petrók.

37
    Virágh ért a labdához kézzel, hazai szabadrúgás következik a saját térfélről.

36
    Most egy jobb oldali beadást húzott le Sólyom.

35
    Papp hosszú keresztlabdáját Forgács vette le és adta be, de Sólyom jól lépett ki és húzta le a labdát.

34
    Virágh szögletére Papp érkezett, de 10 méterről fölé fejelt.

33

32
    Papp reklamálásért kapott figyelmeztetést.

31
    Nagy beadását fejelte ki Vattai, az ellentámadás végén Nagy K. lövését blokkolta Papp a 16-on belül.

30
    A két Oláh találkozott, Gergő hozta el a labdát, de a kezét is használta, így hazai szabadrúgás következik mezőnyből.

29
    Forgácsi indítása volt hosszú Nagy R.-nek.

28
    Oláh akarta kiugratni Nagy K.-t, de nem értették meg egymást, így nem alakult ki helyzet.

28
    Sólyom rúgja ki a labdát.

26
    Müller próbálkozott távolról, de a lövés fölé ment.

25
    Papp volt szabálytalan Tóth Dániellel szemben a felezővonalnál.

23
    Fitos indult meg a saját térfelén egy szép csellel, de érkezett a segítség és szerelték.

22
    Forgács beadását fejelte ki Vattai.

20
    Nagy K. szerzett labdát a vendég térfélen, keresztlabdája Fitosnak volt tökéletes, lövését Szalma bravúrral hárította.

19
    Kiss érkezett a jobb oldalon, beadására érkezett Oláh aki kapásból lőtt, a lövés Pappban akadt el.

18
    Demjén szabadított fel a szöglet után.

18
    Nagy K. szerelték, hazai szöglet következik.

17
    Az utóbbi percekben a vendég együttes magára talált és többet birtokolja a labdát.

15
    Egy jobb oldali vendég akció végén Belényesi lőtt, Sólyom a röviden állt és fogta a próbálkozást.

14
    A szöglet veszélyesen ment el a hazai kapu előtt, de senki nem ért bele, így Sólyom hozhatta játékba.

14
    Kissről vágódott szögletre a labda.

13
    Vattai ível fel ismét egy labdát, Németh fejelte ki oldalvonalon túlra.

12
    Nagy Erik állított meg egy vendég támadás a félpályánál.

11
    Hosszú lett Papp nem érte el fejjel sem.

11
    Demjén végez el szabadrúgást a jobb szélről.

10
    Tóth volt szabálytalan Forgáccsal szemben a felezővonalnál.

9
    Vattai ívelt fel egy labdát Tóth felé, de kicsit hosszú lett, Szalma vette fel.

7
    Müller beadását Forgács fejelte kapura, de nem volt benne erő és így Sólyom könnyedén fogta.

6
    Vachtler becsúszva mentett Nagy K. elől, 20 méterre a kapujától.

5
    Azóta mezőnyben folyik a játék, nem alakult ki helyzet egyik oldalon sem.

4
    Ennél jobban nem is kezdhetett volna a hazai együttes, az első támadás végén szabadrúgás után megszerezte a vezetést.

2
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy Mihály Krisztián tekerte kapu elé a labdát, amire OLÁH LORÁNT érkezett és belsővel a kapus fölött a bal felső sarokba lőtt.

1
    Kozármisleny végezhet el szabadrúgást a jobb szélről.

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

1

A hazai csapat fehér-kék szokásos szerelésében, a vendég gárda narancssárga mezben lép ma pályára.

Nemsokára kezdődik a találkozó, a csapatok gyülekeznek az öltöző kijáratában.

Vasárnap az előkelő negyedik helyen álló Balmazújváros látogat Kozármislenybe.
    A hazaiak célja nem lehet más, mint a győzelem. Kozármisleny a tabella utolsó helyén található 9 ponttal, ha jövőre is az NB II-ben szeretnének szerepelni, meg kell szerezniük bármi áron a három pontot. Cegléd elleni 3-2-es hazai vereséget követte egy Soproni döntetlen, nem igazán így gondolták a tavaszi rajtot.
    A vendég alakulat egy kisvárdai döntetlennel (1-1) és egy hazai 2-1-es sikerrel a Szigetszentmiklós ellen kezdték meg a tavaszi szezont.
    Balmazújvárosnak nélkülöznie kell Pintér Norbertet (sérült) és Kónya Márkot (sárgalapok miatt), még a hazai csapatot nem erősítheti Kovács Tamás, aki szintén összeszedte az 5. sárgáját Sopronban.

Mindezek tudatában igazán jó mérkőzésre van kilátás vasárnap Kozármislenyben.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.