Kisvárda – Szolnok 1:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 1:1 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 1:1 (vége)
Ajka – Sopron 0:0 (vége) | Dunaújváros – Cegléd 2:0 (vége) | – Nyíregyháza 1:2 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
1:1 (1:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
vasárnap 16.03.2014, 15:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

Vasárnap az előkelő negyedik helyen álló Balmazújváros látogat Kozármislenybe.
    A hazaiak célja nem lehet más, mint a győzelem. Kozármisleny a tabella utolsó helyén található 9 ponttal, ha jövőre is az NB II-ben szeretnének szerepelni, meg kell szerezniük bármi áron a három pontot. Cegléd elleni 3-2-es hazai vereséget követte egy Soproni döntetlen, nem igazán így gondolták a tavaszi rajtot.
    A vendég alakulat egy kisvárdai döntetlennel (1-1) és egy hazai 2-1-es sikerrel a Szigetszentmiklós ellen kezdték meg a tavaszi szezont.
    Balmazújvárosnak nélkülöznie kell Pintér Norbertet (sérült) és Kónya Márkot (sárgalapok miatt), még a hazai csapatot nem erősítheti Kovács Tamás, aki szintén összeszedte az 5. sárgáját Sopronban.

Mindezek tudatában igazán jó mérkőzésre van kilátás vasárnap Kozármislenyben.

Nemsokára kezdődik a találkozó, a csapatok gyülekeznek az öltöző kijáratában.

A hazai csapat fehér-kék szokásos szerelésében, a vendég gárda narancssárga mezben lép ma pályára.

1

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

1
    Kozármisleny végezhet el szabadrúgást a jobb szélről.

2
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy Mihály Krisztián tekerte kapu elé a labdát, amire OLÁH LORÁNT érkezett és belsővel a kapus fölött a bal felső sarokba lőtt.

4
    Ennél jobban nem is kezdhetett volna a hazai együttes, az első támadás végén szabadrúgás után megszerezte a vezetést.

5
    Azóta mezőnyben folyik a játék, nem alakult ki helyzet egyik oldalon sem.

6
    Vachtler becsúszva mentett Nagy K. elől, 20 méterre a kapujától.

7
    Müller beadását Forgács fejelte kapura, de nem volt benne erő és így Sólyom könnyedén fogta.

9
    Vattai ívelt fel egy labdát Tóth felé, de kicsit hosszú lett, Szalma vette fel.

10
    Tóth volt szabálytalan Forgáccsal szemben a felezővonalnál.

11
    Demjén végez el szabadrúgást a jobb szélről.

11
    Hosszú lett Papp nem érte el fejjel sem.

12
    Nagy Erik állított meg egy vendég támadás a félpályánál.

13
    Vattai ível fel ismét egy labdát, Németh fejelte ki oldalvonalon túlra.

14
    Kissről vágódott szögletre a labda.

14
    A szöglet veszélyesen ment el a hazai kapu előtt, de senki nem ért bele, így Sólyom hozhatta játékba.

15
    Egy jobb oldali vendég akció végén Belényesi lőtt, Sólyom a röviden állt és fogta a próbálkozást.

17
    Az utóbbi percekben a vendég együttes magára talált és többet birtokolja a labdát.

18
    Nagy K. szerelték, hazai szöglet következik.

18
    Demjén szabadított fel a szöglet után.

19
    Kiss érkezett a jobb oldalon, beadására érkezett Oláh aki kapásból lőtt, a lövés Pappban akadt el.

20
    Nagy K. szerzett labdát a vendég térfélen, keresztlabdája Fitosnak volt tökéletes, lövését Szalma bravúrral hárította.

22
    Forgács beadását fejelte ki Vattai.

23
    Fitos indult meg a saját térfelén egy szép csellel, de érkezett a segítség és szerelték.

25
    Papp volt szabálytalan Tóth Dániellel szemben a felezővonalnál.

26
    Müller próbálkozott távolról, de a lövés fölé ment.

28
    Sólyom rúgja ki a labdát.

28
    Oláh akarta kiugratni Nagy K.-t, de nem értették meg egymást, így nem alakult ki helyzet.

29
    Forgácsi indítása volt hosszú Nagy R.-nek.

30
    A két Oláh találkozott, Gergő hozta el a labdát, de a kezét is használta, így hazai szabadrúgás következik mezőnyből.

31
    Nagy beadását fejelte ki Vattai, az ellentámadás végén Nagy K. lövését blokkolta Papp a 16-on belül.

32
    Papp reklamálásért kapott figyelmeztetést.

33
    Vendég szöglet következik.

34
    Virágh szögletére Papp érkezett, de 10 méterről fölé fejelt.

35
    Papp hosszú keresztlabdáját Forgács vette le és adta be, de Sólyom jól lépett ki és húzta le a labdát.

36
    Most egy jobb oldali beadást húzott le Sólyom.

37
    Virágh ért a labdához kézzel, hazai szabadrúgás következik a saját térfélről.

38
    Forgács beadását rúgta ki Petrók.

40
    Jobb szélről következik hazai szabadrúgás, de a vendégek kifejelték a beívelt labdát.

41
    Papp végezhet el szabadot, a lövése kapu fölé szállt.

41
    A játékvezető a hazai kapust figyelmeztette sárga lappal.

43
    Nagy K. ívelt be egy labdát a vendég 16-ra, Vattai fejelt, a fejes a kapu fölé szállt.

44
    Németh elé pattant egy labda aki távolról egyből lőtt, de messze elkerülte a kaput a labda.

45
    Fitos beadását Vachtler rúgta ki.

A félidő elején gyorsan, már a második percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezt követően kiegyenlített játék folyt a pályán, de a nagyobb lehetőségek a Kozármisleny előtt adódtak, viszont újabb gól nem született.
    A mérkőzés még nincs lefutva, a második félidőben még minden megtörténhet. Ami biztos, hogy a hazai csapat már több pontot nem engedhet ki a kezéből hazai pályán, ha benn akar maradni az NBII-ben, így nem lesz könnyű dolga a Balmazújvárosnak.

érkeznek a csapatok a második játékrészre.

46

46
    Vendég csapat indította útjára a labdát.

46
    Egyik csapat sem változtatott a szünetben.

47
    Fenyvesi birkózott Naggyal, a Balmaz jöhet szabadrúgással.

48
    Nem sikerült az utolsó passz a hazai tizenhatoson belül, így nem alakult ki vendég helyzet.

50
    Müller hosszú labdáját húzta le Sólyom.

51
    Forgács rúgta meg Tóth Dánielt, megúszta a sárga lapot.

51
    Cserél a vendég gárda Nagy helyére érkezik Sárközi.

53
    Nagy K.marad a földön, miután ütközött Vachtlerrel.

54
    Folytatódik a játék, nem kellett ápolni.

55
    Vendég szabadrúgás következik a csere után.

55
    Ismét vendég csere, Oláh helyett Szőllősi a pályán.

56
    A szabadrúgás veszélytelen volt.

58
    Balmazújváros kezdte jobban a második félidőt és eddig uralja ezt a játékrészt.

59
    Papp rúgta a labdát Fitosba, de szerencséjére oldalvonalon kívülre pattant.

60
    Oláh buktatta Sárközit a felezőnél.

62
    Most csak rövid ideig van a labda a hazai csapatnál, a Balmazújváros viszont eddig nem tudott kialakítani gólhelyzetet.

63
    Támadó szekcióban is vált a Balmazújváros, Vólent játszik Belényesi helyett.

65
    Bedobás után, bal oldalról jött a vendég beadás, de érintetlenül hagyta el a pályát.

66
    Nagy K.-tól pattant el a labda.

66
    Vólent indult volna meg a jobb szélen, de Fenyvesi szerelte.

67
    Bal oldali hazai szabadrúgás jön.

67
    Nagy K. szabadrúgását kifejelték, Vattai ívelte vissza, Tóth fejelt mellé.

68
    Hazai csere következik.

68
    Cserél a hazai csapat Nagy K. helyére jön Cziráki.

70
    Fenyvesi-Tóth összjáték végén került helyzetbe Fenyvesi, Forgács az utolsó pillanatban becsúszva blokkolt.

70
    Oláh buktatásáért jár a sárga.

72
    Tóth ugrott volna ki, de elesett a védőjével, a játékvezető őt részesítette figyelmeztetésben.

74
    Czirákit szerelte Vachtler.

74
    Szőllősi volt lesen.

75
    Vólent elől vitte el a labdát Petrók, egy előre ívelést követően.

76
    Virágh szánta el magát lövésre távolról, de lecsúszott.

77

77
    Tóth szabadított fel. A kontrából hazai helyzet alakult ki, de Tóth elrontotta az utolsó passzt.

78
    Balmazújváros végezhet el szabadot 25 méterről.

79
    Szőllősi rúgta a szabadot, a sorfalról szögletre pattant.

80
    Szögletből nem alakult ki helyzet.

80
    Nehéz 10 perc vár a hazai csapatra.

81
    Ellentámadás végén Fitos beadását Cziráki fejelte vissza kapu elé, ahol érkezett Oláh és felső kapufára fejelt, a lehulló labdás Szalma megszerezte.

82
    Hazai szabadrúgás jön.

83
    Forgács fejelte ki a labdát, aki ezt követően fut is előre, már támad is, minden mindegy alapon.

84
    Sárközi buktatta Fenyvesit.

84
    Az előbbiért járt a sárga.

85
    Hazai szöglet, lökés után kifelé jár a szabadrúgás.

86
    Forgács eset el a 16-os előtt, a bíró sípolt, így veszélyes helyről jön szabadrúgás.

87
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    24 méteres szabadrúgást gyönyörűen tekerte a rövidbe SZŐLLŐSI FERENC, és egyenlített.

87
    Szabó helyett támadó érkezett Varga személyében a Kozármislenybe.

89
    Vólent lépett ki a leshatárról, Sólyom jól lépett ki és kivetődve vette fel a labdát.

90
    Buktatásáért jár a lap.

90
    Fenyvesi helyett Kovács a pályán.

90+1
    Cziráki indult meg az utolsó pillanatban rúgták ki szögletre előle.

A második játékrészben mindent megtett a vendég alakulat, sokat birtokolták a labdát, nagyobb helyzetig nem jutottak el, de egy szabadrúgást gólra váltottak. Kozármisleny ismét karnyújtásnyira volt a három ponttól, de ismét csak döntetlent ért el és így nehéz helyzetét tovább rontotta. (16:45:15)