LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged 9:10 (vége) | Debrecen - Széchenyi Bank-FTC 5:6 (vége)
LACTIV-Vasas - DIAPOLO Szeged

9:10

(4:2;2:3;3:2;0:3)

péntek 04.04.2014, 18:45 • Komjádi Uszoda, Budapest • E.ON Férfi OB I

Igazán fordulatos, jó mérkőzést láthatott a nagyszámú publikum a mai összecsapáson. A harmadik negyed közepén már szinte győztesnek lehetett hinni a Vasas gárdáját, ám a Szeged feltámadt poraiból és 9:5 után egy 5-0-ás rohamot indítva végül megfordította a találkozót és egy góllal megnyerte!
    Nagy Viktor a meccs első felében nem védett jól, ám végül az ő védései is kellettek a győzelemhez, a túloldalon Barabás is remek védéseket mutatott be, de ez végül kevésnek bizonyult. Az utolsó tíz percben képtelen volt a hálóba találni a Vasas, pedig előtte kilencszer is mattolták Nagy Viktort.
    Ezzel a Szeged közelebb lopódzott az Eger csapatához a tabellán, bár marad harmadik, a Vasas pedig marad ötödik.

32
    Kiállítás a Szegedtől, Német harcolta ki.

32
    Egy perc sincs már hátra, Földi László kért időt! Most már jó esetben is csak az X-ben reménykedhet a Vasas. Ebben a negyedben nem szereztek gólt eddig a hazaiak.

32
    Hosszan támadhatott a Szeged, de a végén megszerzi a Vasas.

31
    Szívós lőtte rá balról, a blokkról oldalra ment ki.

30
    Vincze Balázs kért időt.

30
    Szívós a vízben, de nem igazán aktív. Steinmetz közben centerből fordult kapura, de nem lett erős a lövés, Nagy könnyedén lehalássza.

30
    Kunas a támadóidő lejártakor lőtt kapura középről, a jobb kapufa mentette meg a Vasast.

30
    Steinmetz kezéről lesodorják centerben, négyen voltak körülötte. Szétesett támadásban a Vasas.

29
    Szívós Márton sérül meg, úgy tűnik a derekát kell ápolni, lehet, hogy nem tud ma már visszaállni.

29
    Micsoda fordulat, másrészről micsoda dráma! Zsinórban lőtt öt góljával a Szeged megfordítja egyelőre a találkozót!

29
    SEMAN már a vezetést szerzi meg a Szeged csapatának! Távolról lőtt középről, Barabásról becsorgott. 9:10!!

29
    Angyal remekül ejtett a bal felső irányába, de a kapufa útját állta a lövésnek, a vezetésért támad a Szeged!

28
    SZÍVÓS távolról veszi be a Vasas kapuját balról. 9:9!! Egyenlít a Szeged, ezt ki hitte volna 9:5-nél?