Lombard Pápa FC – Győr 1:2 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – MTK Budapest FC 3:0 (vége) | Paksi FC – Debreceni VSC 0:0 (vége)
Újpest FC – Fehérvár 1:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
2:0 (1:0)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
szombat 19.04.2014, 20:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • OTP Bank Liga

Megszerezte negyedik győzelmét a Rákóczi, a tavaszi Mezőkövesd elleni után ismét három ponttal gazdagodott a kaposvári csapat. Ezzel 19 pontra gyarapította a pontjai számát, így már csak négy pont a hátránya bent maradást jelentő helytől.
    A Haladás ezzel maradt a negyedik a tabellán, nem sikerült gólt szerezniük Kaposváron, így pont nélkül térhetnek haza a vasi megyeszékhelyre. (21:56:18)

90+3
    Böjte bejött és majdnem első labdaérintéséből gólt szerzett.

93
    NB-I-es újoncot avatott a Rákóczi ,élete első első mérkőzésén szerepel az élvonalban.

90+1
    Balázs vezette ki a labdát az oldalvonalon kívülre.

90
    Badis lépett bele az indításba.

Öt perc lesz a hosszabítás.

89
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Kink, bejön Murai.

85
    Szabadrúgás a jobb oldalról , azonban a beívelt labdát Antal könnyedén lehúzta.

84
    Okukat kellett ápolni, visszajött az ápolásból, majd egyből menteni igyekezett , azonban Antal hátra bokszolta a labdát előle.

81
    Támad a Haladás, a Rákóczi megpróbál kontrázni.

80
    Medgyes véti el a labdát a bal oldalon.

78
    Egy szép kontrát vitt végig a Rákóczi, azonban Issaga elrontja a végén a lehetőséget.

76
    Egy hatalmas Haladás helyzet maradt ki a középre tett labda elmegy a kapu előtt, majd Gyurján ordító helyzetben fölé lőtt.

76
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Firtulescu, bejön Addo.

74
    Egy beadás után szerzi meg a labdát Antal.

73
    Csere a Szombathelyi Haladás-nél/nál: lemegy Iszlai, bejön Medgyes.

71
    A Kaposvár gólt szerzett!

KINK egy szépségdíjas Panenkás góllal növeli kettőre a Rákóczi előnyét. Nekifutás után egy kicsit megtorpant , majd alábökött a labdának, Rózsa csak nézte a középre hulló labdát.

71
    Tizenegyes!! Kink húzta vissza a labdát, azonban egy Haladás védő belekezezett.

Törzsök Tamás

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 21. Kink, 71. Kink

Lapok:   64. Kink (KAP) – 20. Fehér (HAL), 35. Simon (HAL), 49. Halmosi (HAL), 63. Tóth (HAL)

Kaposvári Rákóczi FC: Antal- Okuka, Bank, Badis, Mulemo- Issaga, Bőle, Balázs ( Böjte 93.p), Firtulescu( Addo 76.p), Florean, Kink (Murai 89.p)
    Vezetőedző: Selymes Tibor
    Cserék: Rusák, Murai, Földes, Coroian, Böjte, Hadaró, Addo

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Fehér, Guzmics, Tóth P.( Schimmer 67.p), Bosnjak – Nagy G., Simon Á., Radó, Iszlai( Medgyes 73.p), Halmosi – Hrepka (Gyurján 60.p)
    Vezetőedző: Artner Tamás
    Cserék: Gyűrű, Szakály, Gyurján, Dvorschák, Schimmer, Németh, Medgyes