Szlovákia – Magyarország 5:3 (vége) | Lengyelország – Ausztria 2:5 (vége) | Szlovákia – Lengyelország 4:3 (vége)
Magyarország – Ausztria 3:1 (vége)
Szlovákia
5:3 (2:3, 2:0, 1:0)
Magyarország
péntek 22.08.2014, 09:10 • Jégpalota, Káposztásmegyer • Olimpiai Reménységek Versenye

Csupán az első harmad 13.percében tudott gólt lőni a magyar csapat, igaz akkor hármat is!
    A szlovák fiatalok így végül – mivel jobban ki tudták használni a kínálkozó lehetőségeiket – kétgólos győzelmet arattak.
    Ám azt ne feledjük, hogy ez a torna a minél jobb vb felkészülést szolgálja, vagyis az eredmény most másodlagos!
    Ma még mindkét együttesre vár egy mérkőzés, 17.10-kor a szlovákok a lengyelekkel, este 20.10-kor pedig a mieink az osztrákokkal játszanak. Addig még lesz 12.10-kor – tehát szűk egy óra mőlva egy osztrák-lengyel meccs is!
    Maradjanak tehát velünk továbbra is! (11:23:35)

60:00

59:54
    Még egy szlovák tilos felszabadítás a végére!

59:30
    Nem gondolkozunk kapuslehozatalban, ez a meccs már a szlovákoké!

58:51
    Szalóki távoli lövését fogta könnyedén Vican.

58:01
    Vican védett egyet, majd egy kis csetepaté következett a szlovákok kapujánál!

58:00
    Kettő perc a végéig, kétgólos a szlovák előny!

57:09
    Sági elől tenyerelt rá a korongra Vican!

57:00
    Kiegészültek a mieink is!

56:59
    Kiss Zsombor közelről nem tudta Vican alatt a kapuba csúsztatni a korongot!

55:33
    Kiegészültek a szlovákok, most Ők vannak fórban!

55:21
    Hrehorcák emelt közelről a magyar kapu fölé!

55:00
    Kövernek ütött oda Sági Martin, oda a fórunk,mert ez is 2 percet ért!

53:33
    Megint van egy emberelőnyünk, Iglovsky ült ki a büntetőpadra!

53:20
    Kiss Zsombor próbált egyedül megoldani egy helyzetet, de az utolsó csele már nem sikerült.

52:03
    Szlovákia gólt szerzett!
    Gólszerző DUZEK. Jakub Köver távoli korongjába szúrt bele ADAM DUZEK, ez pedig becsapta Gadácsit, 5-3 a szlovákoknak, kihasználták az emberelőnyt!

51:35
    Duzek lövése után fogta mellre a korongot Gadácsi!

51:02
    Sikerült kiütnie a korongot védőharmadából a magyar csapatnak!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 10. Román (Ziak), 17. Köver, 21. Hrehorcák, 25. Köver (Hrehorcák), 53. Duzek (Köver) – 13. Kiss P., 13. Török (Nagy Z.), 13. Baranyai (Garát, Gyurgyev)

Szlovákia: Vican (Ovecka) – Iglovsky, Manák, Hrehorcák, Roman, Eliás – Duzek, Gregor, Ilko, Karaffa, Kelemen – Korencik, Stefánik, Köver (A), Krivosík (A), Valásek – Kupec, Ziak, Verbicky, Ruzicka (C), Sisolák. Szövetségi edző: Tomás Kochan
    Magyarország: Gadácsi (Dobos) – Bukor, Stipsicz, Sági, Gáspár, Kiss Zs. – Garát, Szabó B., Szabad, Kiss P., Nagy Z. – Baranyai, Antal, Szűcs I., Gyurgyev, Szita – Tóth G., Laczkó, Szalóki, Török V. Szövetségi edző: Glen Williamson

Játékvezetők: Varjú Árpád – Soltész Áron, Pálkövi Botond