Szlovákia – Magyarország 5:3 (vége) | Lengyelország – Ausztria 2:5 (vége) | Szlovákia – Lengyelország 4:3 (vége)
Magyarország – Ausztria 3:1 (vége)
Lengyelország
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Ausztria
péntek 22.08.2014, 12:10 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Olimpiai Reménységek Versenye

Ebben a harmadban is voltak lengyel feltámadások, voltak olyan szakaszai a harmadnak, amikor a levegőben lőgott egy újabb lengyel gól, de a végén az osztrákok magabiztosan nyertek!
    Két forduló után tehát az ORV tornán Ausztria 6 pontos, Magyarországnak és Szlovákiának 3-3, Lengyelországnak 0 pontja van!
    Ma még további két meccs vár ránk, 17.10-kor szlovák-lengyel, 20.10-től pedig magyar-osztrák csata, nem pihenhetnek tehát sokat a fiúk!
    Önök viszont pihenjenek most egyet, aztán mintegy 3 óra múlva ismét jelentekzünk innen, a Jégpalotából!
    Egyelőre köszönjük a figyelmet, tartsanak velünk délután,kora este is! (14:08:29)

60:00

59:00
    Egy perc még a végéig!

57:35
    Ausztria gólt szerzett!
    Gólszerző KUCHER. Assziszt: Ostermann.Végleg eldőlt a meccs, Ostermann középre játszott korongját FLORIAN KUCHER lőtte a jobb sarokba! 5-2 az osztrákok javára!

57:07
    Most egy lengyel tilos felszabadítás!

56:34
    Jeziorski most egyedül oldotta meg a helyzetet, kapura vitte a korongot, de a lövését Wieser hárítani tudta!

55:22
    Jarosz elől a kapujából messzire kikorcsolyázva, vetődve mentett Wieser!

54:38
    Kamil Filip korongjára tenyerelt rá az osztrák kapus Wieser!

53:01
    Lengyelország gólt szerzett!
    Gólszerző JEZIORSKI. Assziszt: Jarosz. Jarosz szépen tisztára játszotta magát, beadott és az érkező BARTKOMIEJ JEZIORSKI ügyesen a kapuba emelt! 2-4

52:00
    Kiegészültek a lengyelek!

51:21
    Wilhelmer lövését a lengyel kapus és a védelem közös erővel mentette.

50:17
    Wolf lövése levágódott a lengyel védők egyikéről!

50:00
    Kemény összecsapás a felezőnél, Podlipni volt szabálytalan, Ő megy ki 2 percre, megint egy osztrák emberelőny!

49:21
    Jennes nagy helyzetben a lengyel kapu fölé emelte a korongot.

48:18
    Éledeznek a lengyelek, megint az osztrák kapus volt munkában!

47:41
    Jarosz lövését védte a botossal Wieser!

47:15
    Kapuralövés nélkül ért véget ez az osztrák emberelőny!

46:02
    Nem jutottak lövéshez az osztrákok, a lengyelek ki tudták ütni a korongot a harmadukból.

45:15
    Zielinski kapott egy 2 perces büntetést, megint fórban az osztrákok!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 25. Rajski (Musiol), 54. Jeziorski (Jarosz) – 8. Wachter (Haas), 16. Maxa (Habernig), 33. P. Sztatecsny (Haas), 35. Wachter (Jennes), 58. Kucher (Ostermann)

Lengyelország: Studzinski (Lewartowski) – Skokan, Goscinski, Skrodziuk, Rajski, Musiol – Michalowski, Choraziczewski, Jarosz, Gorzicki, Jeziorski – Krok, Gozdziewicz, Podlipni, Nowak, Dvzy – Zyviolek, Zieliinski, Szoltysz, Krezolek. Szövetségi edző: Jaroslaw Morawiecki.
    Ausztria: Wieser (Simair) – Kragl, P. Sztatecsny, Wachter, Haas, Jennes, E. Sztatecsny, Wolf, Maxa, Zwerger, Habernig – Koudelka, Wilhelmer, Wappis, Waldner, Nissner – Kernberger, Kucher, Ostermann, Wohlfahrt. Szövetségi edző: Dieter Werfring

Játékvezetők: Halassy György (Ozsváth Ádám, Muzsik Norbert)