Győr – Békéscsaba 35:17 (vége) | Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 21:22 (vége) | Ferencváros – MTK-Budapest 33:26 (vége)
Fehérvár – Debrecen 23:20 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 24:26 (vége)
Ipress Center-Vác
21:22 (10:11)
Mosonmagyaróvári KCSE
szerda 03.09.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

60
    Most minden pénzt megér a vendégeknek az idő ölése, Tóth Gabi is két percet kap. 3 mp hátra. (21:22) (21:22)

60
    Gyimesi kapott piros lapot a harmadik két perc miatt. (21:22) (21:22)

60
    Konkoly Csaba kér időt, a hátralevő idő 8 másodperc. (21:22) (21:22)

60
    Farkast rántja le Gyimesi, kettő perc. (21:22) (21:22)

60
    A passzív után még 8 passz (!) belefért, majd Sterjova kap két percet, emiatt nem passzív már, ezzel el is dőlt. (21:22) (21:22)

59
    58:55-nél időt kér a Mosonmagyaróvár. (21:22) (21:22)

59
    FARKAS értékesíti a hetest, 1,5 perc hátra. (21:22) (21:22)

52
    FARKAS a jobb felsőbe bombázza a hetest! (18:20) (18:20)

51
    Időkérés a mosonmagyaróvári csapatnál. A csarnok kezd megélénkülni az eddigi letargiából. (17:20) (17:20)

51
    FARKAS most betalál Szemerey lába alatt, kezdenek újraéledni a váci remények. (17:20) (17:20)

49
    Meg is oldódott a problémájuk, Fülöp Andrea kap kettő perces kiállítást. (16:20) (16:20)

49
    Kurucz rántotta vissza Sterjovát, ezért a két perces kiállítás. (16:20) (16:20)

47
    Kopecz áll ki két percre az iménti faultért. Az utolsó reménysugár a Vácnak. (15:20) (15:20)

41
    A Vác csapata kért időt, óriási változásra van szüksége a hazai csapatnak a fordításra. 41 perc alatt 12 lőtt gól a borzalmasnál egy fokkal rosszabb. (12:17) (12:17)

39
    Pelczéder kap kettő perces kiállítást a túloldalon, Kurucznak adott egyet. Már járt a Vácnak is a kiállítást, mert felvették a kesztyűt a védekezés stílusában. (12:15) (12:15)

38
    Ertl a jobb szélről belelövi Szemereybe, de visszamenőleg Gyimesi két perces kiállítást kap, Farkast öklelte fel a félpályánál előtte. (12:15) (12:15)

28
    Időt kért a Vác együttese. Alighanem már jóval korábban is rájuk fért volna. Büntetlenül ennyi ziccert kihagyni egyszerűen nem lehet. (9:10) (9:10)

26
    Hajtai nagyon durván szó szerint leüti Hámorit, érthetetlenül brutális most a vendégcsapat, ez is kettő perc. (9:9) (9:9)

26
    A váciakkal ellentétben TÓTH Gabi bebombázza a büntetőt, a 9-ből 6 gólt lőtt eddig Tóth. (9:9) (9:9)

25
    Szemerey jobb lábbal védi Virág hetesét, sokat segít a Vác a vendégeknek az eddigi három kihagyott hetessel. (9:8) (9:8)

25
    Hanczvikkel húzta vissza Ertl lövőkezét ziccerben, ez is két perc és hetes jogosan. (9:8) (9:8)

22
    Ertl Rebeka kapott sárga lapot. (8:6) (8:6)

21
    20:27-nél időt kért a Mosonmagyaróvár, Róth Kálmánnak adódott mondandója. (8:6) (8:6)

19
    Sterjova kap két perces kiállítást, pár mp-cel előtte Fülöp megúszott egyet, de igazából mindkét együttes hasonlóan brutálisan védekezik. (7:6) (7:6)

18
    Gyimesi Kitti kapott két perces kiállítást. (6:5) (6:5)

15
    VIRÁG Noémi a kapus lábai közt lágyan lövi be a hetest. (5:5) (5:5)

14
    Dakos hetest harcol ki, Kopecz feszítette hátra a karját kissé sérülésveszélyesen, két perc is Kopecznek. (4:5) (4:5)

14
    Farkas Veronika ezt a hetest is Szemereybe vágja, marad a Vácnál azonban. (4:5) (4:5)

14
    Óriási fájdalmai vannak Hornyák Dórának, de nem a lövő keze az. Nagy valószínűséggel Hornyák nem fog ma már játszani, nagy csapás a Vácnak. (4:5) (4:5)

13
    Kopecz kap sárga lapot. (4:5) (4:5)

11
    DOMBI Luca beállóból eredményes és a mosoniak hálásak is lehetnek Stefanovicnak, mert még ki is állíttatja magát két percre. (4:5) (4:5)

10
    Farkas Veronika kihagyja a hétméterest, Szemerey kiválóan védett lábbal. (4:4) (4:4)

9
    Hajtai kap sárgát, mert visszarántotta ziccerben Ertlt. Hetes is. (4:4) (4:4)

8
    Kurucz teljesen feleslegesen ment nyakra Hornyák ellen, kettő perc. (4:3) (4:3)

6
    Fülöp is takarított, ő is sárga lapot kap. (4:1) (4:1)

6
    Stefanovic lökte a levegőben Tóthot, sárga lap. (4:1) (4:1)

2
    Kurucz Ivett kapott sárga lapot. (0:0) (0:0)

Ipress Center-Vác: Balogh J., Bíró B. – Hámori, Farkas, Pelczéder, Sterjova, Hansághy, Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Szondi, Virág, Helembai
    Mosonmagyaróvári KCSE: Szemerey, Schneck R. – Knedlikova, Hajtai, Kiss K., Kurucz I., Marincsák, Dombi, Filipovic, Gyimesi, Csala, Tóth G., Bardi, Puhalák, Kopecz, Hanczvikkel

Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás