21:27 (10:14)
Csurgói KK
péntek 26.09.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..

A mai napon a fővárosban folytatódnak a férfi kézilabda első osztály mérkőzéseinek sora. A Csurgó látogat Pestszentlőrincre.
    A PLER-Budapest eddig ugyanúgy áll, mint tavaly ilyenkor. Öt mérkőzéséből öt vereségük van a jelentősen átalakított kerettel küzdő csapatnak.
    A Csurgó pedig eddig a teljesen ellentetje ennek a teljesítménynek, hiszen négy mérkőzéséből négyet meg is nyert, így jelenleg a másodikok a Szeged mögött.
    Érdekes lehet, hogy nyáron Vadkerti Gábriel pont a Csurgó csapatából érkezett a PLER-Budapesthez, a Csurgó kispadjára pedig a tavaly a PLER által reaktivált Perger Zsolt ült le, mint másodedző.
    Érdekes mérkőzés lesz, tartsanak velünk!

PLER-Budapest: Tóth M., Váczi – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P., Uzonyi, Leimeter, Stranigg, Rédai, Auth, Vizler, Bohács, Sinkovits, M. Jakub.

Csurgói KK: Pallag, Mijatovic – Herbert, Nagy D., Cavor, Pukhouski, Gazdag, Borsos, Oláh, Pordán, Lele, Ostroushko, Ratajec, Gebhardt, Szöllősi, Nagy M.

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs.

A csapatok jelenleg a pályán melegítenek, bő negyed óra és kezdődik a mérkőzés.

A vendég Csurgó fehérben, még a hazai PLER fekete alapon a mez felső részén fehérben fognak játszani.

Vadkerti Gábriel nem játszhat a mai napon, mivel kölcsönben van Budapesten és szerződésébe belevették, hogy a korábbi csapata ellen nem játszhat. Laurencz Szabolcs pedig sérülés miatt nem léphet ma pályára. Ez két komoly hiányzó a hazai csapatból.

A csapatok már készen állnak a kezdésre. Hamarosan bemutatják a főszereplőket és útjára indulhat a labda a Lőrinci sportcsarnokban.

A Csurgónál Rade Mijatovic kezd a kapuban, még PLER-nél Váczi Dániel.

1

1
    A PLER kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1
    Mikita Jakub adott rossz passzt, így az oldalvonalon túlra került a labda. (0:0) (0:0)

2
    LELE ÁKOS lőtte átlövésből a mérkőzés első gólját. (0:1) (0:1)

2
    Leimeter tört be majd estében kapufát lőtt, de nincs fújás, így támad a Csurgó. (0:1) (0:1)

3
    Borsos kétszer indulása miatt veszik el a labdát a vendégektől. (0:1) (0:1)

3
    KOCSI ANDRÁS lőtt átlövés gólt a falról. (1:1) (1:1)

4
    Anze Ratajec a vendégektől kapott sárga lapot. (1:1) (1:1)

4
    Kocsi András kap a másik oldalon sárga lapot, miután Ratajecet ellen volt szabálytalan. (1:1) (1:1)

5
    BORSOS TAMÁS átlövése Váczi kezei között ment be a kapuba. (1:2) (1:2)

5
    Gebhardt Ádám kapott sárga lapot és büntető a PLER-nek. (1:2) (1:2)

6
    GYENE NORBERT szerzett gólt a büntetőből. (2:2) (2:2)

6
    GAZDAG TIBOR ziccerből szerzett gólt, miután a kapufáról a kezébe került a labda. (2:3) (2:3)

7
    BOHÁCS SÁNDOR ment be szélről és Mijatovic meg a kapufa között szerzett gólt. (3:3) (3:3)

7
    ANZE RATAJEC átlövése talált utat a kapuba. (3:4) (3:4)

7
    MIKITA JAKUB átlövésből talált be a kapuba. (4:4) (4:4)

8
    Lele eladott labdája utána GYENE NORBERT rohant végig a pályán és lőtte be a ziccert. (5:4) (5:4)

9
    BORSOS TAMÁS átlövése ment be Váczi lába alatt. (5:5) (5:5)

9
    Kapust cserélt a PLER, Tóth Mihály véd tovább. (5:5) (5:5)

9
    A másik oldalon Mijatovic fogott egy átlövést, de Tóth Mihály első védése is megvan. (5:5) (5:5)

10
    Leimeter átlövését védi Mijatovic. (5:5) (5:5)

10
    Tóth Mihály hosszú indítását estében nem szerzi meg Gyene, a hazai közönségnek nem tetszett, hogy nem volt sípszó. (5:5) (5:5)

11
    Szöllősit fogják meg szépen a falban. (5:5) (5:5)

11
    Szöllősi passza után GEBHARDT ÁDÁM talált be a kapuba szélről a hosszú sarokba. (5:6) (5:6)

12
    Mikita Jakub lefele csapódó átlövését fogta Mijatovic. (5:6) (5:6)

12
    A másik oldalon Borsosra fújtak belemenést. (5:6) (5:6)

13
    Egy szerzett labda után GEBHARDT ÁDÁM ziccerből Tóth Mihály fölött talált a kapuba. (5:7) (5:7)

13
    GYENE NORBERT újabb góllal válaszolt gyorsan. (6:7) (6:7)

14
    Lele lövése akad fenn a blokkon, majd kerül Tóth Mihályhoz. Mikita Jakub sérült bele a blokkba, ápolják a kispadon. (6:7) (6:7)

14
    Időt kért a PLER-Budapest! (6:7) (6:7)

15
    Borsos Tamás volt szabálytalan Kocsi Andrással szemben, ezért sárga lapot kapott. (6:7) (6:7)

15
    Kocsi András megy ki két percre a PLER-Budapestből. (6:7) (6:7)

16
    GEBHARDT ÁDÁMRA játszották ki az akciót aki szélről nem is hibázott. (6:8) (6:8)

16
    Szépen járatta a labdát a hazai csapat és TÓTH PATRIK betörés után emberhátrányból talált a kapuba. (7:8) (7:8)

16
    Lele lőtt mellé, a másik oldalon Bohács lába volt lent. (7:8) (7:8)

17
    Borsos akart a kapu hosszú oldalába lőni, de elment keresztbe a kapu előtt a labda. (7:8) (7:8)

18
    Pukhouski szerzett labdát, de az alapvonal mellett addig ügyetlenkedett még kikerült a labda a játéktérről, így támad tovább a PLER. (7:8) (7:8)

18
    Sótonyi László a vendégek edzője addig reklamált még sárga lapot kapott. (7:8) (7:8)

19
    Uzonyi lőtt talpról csúnyán kapu fölé. (7:8) (7:8)

19
    Gazdag ment be szélről, de Tóth Mihály szépen védett. Tóth Patrik a félpályánál megy bele Gazdagba, így támad a Csurgó. (7:8) (7:8)

20
    Mikita Jakub kapott sárga lapot a falban. (7:8) (7:8)

20
    Időt kért a Csurgó! (7:8) (7:8)

20
    Stranigg Ferencnél látnak szabálytalanságot, így mehet ki két percre. (7:8) (7:8)

20
    Pordán átlövését védi szépen Tóth Mihály, de a labda GAZDAG TIBORHOZ került aki szélről a kapuba talált. (7:9) (7:9)

21
    Kocsit fogta túl sokáig Ostroushko, így őt is kiszórják két percre. Jelenleg létszám egyenlőség van a pályán. (7:9) (7:9)

22
    GEBHARDT ÁDÁM szélről gyönyörűen, ívesen ejtette át Tóth Mihályt. (7:10) (7:10)

22
    Bak lőtt kapu fölé átlövésből. (7:10) (7:10)

23
    Gebhardt ment be a hatosra labda nélkül, így támad a PLER. (7:10) (7:10)

24
    VLADISLAV OSTROUSHKO talált a kapuba Herbert labdaszerzése után, belemenés gyanús volt, de a bírók azt jelezték, hogy Bohács lába bent volt a hatoson. (7:11) (7:11)

24
    MIKITA JAKUB átlövésből talált be a kapuba. (8:11) (8:11)

25
    Pordán harcolt ki büntetőt beállóban. (8:11) (8:11)

25
    GAZDAG TIBOR lőtte be a hetest. (8:12) (8:12)

26
    Passzív a hazaiknál, Gebhardt futott végig a pályán, de túlcselezte magát, így kapu mellé lőtt. (8:12) (8:12)

26
    Mikita Jakub átlövését védte Mijatovic, a labda a tető szerkezeten maradt. (8:12) (8:12)

28
    STEFAN CAVOR tört be és talált a kapuba. (8:13) (8:13)

28
    Leimter lövését védte Mijatovic. (8:13) (8:13)

29
    Ostorushko rossz centerezése után BOHÁCS SÁNDOR száguldott végig a pályán és talált a kapuba. (9:13) (9:13)

28
    BARYS POKHOUSKI átlövésből talált be Tóth Mihály kapujába. (9:14) (9:14)

30
    MIKITA JAKUB átlövését nagy nehezen védi Mijatovic, de a kipattanó GYENE NORBERTHEZ került aki szélről a kapuba talált. (10:14) (10:14)

30
    Nagy nehezen megszerzi a labdát a PLER, majd indítják Gyene Norbertet akinek ziccerét szépen védte lábbal Mijatovic. (10:14) (10:14)

30
    Befejeződött az 1. félidő. (10:14)

Az első félidő hajrájáig jól tartotta magát a hazai PLER-Budapest, de a végén kisebb előnyt szerzett a Csurgó, így ők várják előnyőseb helyezettből a folytatást.

A Csurgó kezdi a második félidőt.

31
    Elkezdődött a második félidő. (10:14)

31
    Tóth Mihály védte Ratajec átlövését. (10:14) (10:14)

32
    Bak Sándortól veszik el a labdát technikai hiba miatt. (10:14) (10:14)

33
    Ostroushko lőtt kapufát majd Kemény Lászlót küldik ki két percre. (10:14) (10:14)

33
    Tóth Mihály védett szépen egy újabb lövést. (10:14) (10:14)

34
    Bak Sándor durrantott kapu mellé passzívnál. (10:14) (10:14)

34
    NAGY MÁTÉ szélről Tóth Mihály lábai között talált a kapuba. (10:15) (10:15)

35
    Mikita Jakub átlövését blokkolták majd Mijatovic fogta a labdát. (10:15) (10:15)

35
    Bak Sándor megy ki két percre Szöllősi lerántásáért, plusz még büntető is. (10:15) (10:15)

35
    Gazdag Tibor kapufára lőtte a büntetőt. (10:15) (10:15)

36
    Bohács szélről lőtt szélről az oldalhálóba, az esetnél kettő percet kapott Borsos Tamás. (10:15) (10:15)

37
    Pukhouskit fogják meg a falban. (10:15) (10:15)

37
    OLÁH GÁBOR lapos lövése talált utat a kapuba, a másik oldalon Kocsinál belemenés. (10:16) (10:16)

38
    Kocsi András kapott két percet a falban, senki nem látta miért. (10:16) (10:16)

38
    NAGY MÁTÉ megint szépen, ívesen ejtette át Tóth Mihályt. (10:17) (10:17)

39
    Tóth Patrik lövését védi Mijatovic, de előtte már szabálytalan volt Szöllősi. (10:17) (10:17)

39
    Tóth Patrik lövését passzívnál védte Mijatovic. (10:17) (10:17)

40
    ANZE RATAJEC lefele csapódó átlövése ment be a kapuba. (10:18) (10:18)

40
    MIKITA JAKUB talpról hatalmas gólt akasztott a felső sarokba. Ez a hazaiak első gólja a második játékrészben. (11:18) (11:18)

41
    Kapust cserélt a Csurgó, Pallag Péter a kapuban. (11:18) (11:18)

42
    Tóth Mihály indítását szedte le Pallag, majd az ő indításából ANZE RATAJEC talált a kapuba. (11:19) (11:19)

42
    Időt kért a PLER-Budapest! (11:19) (11:19)

42
    Tóth Patrik próbált betörni, de megfogták. (11:19) (11:19)

43
    Leimeter Csabát lövés közben nagyon meglökték, de néma maradt a síp a hazai játékos a pályán feküdt és ebből GEBHARDT ÁDÁM talált a kapuba. Hutvágner István a hazaiak vezetőedzője nehezményezte a dolgot, így két percet kaptak. (11:20) (11:20)

44
    Mikita Jakub talpról durrantott kapu fölé. (11:20) (11:20)

44
    Vendég oldalon Oláhnál belemenés. (11:20) (11:20)

45
    A másik oldalon eladott labda, majd egy hosszú indítás, de a ziccert Tóth Mihály megfogta. (11:20) (11:20)

45
    GYENE NORBERTNEK szép passz a szélre, aki lövőcsel után talált Pallag kapujába. (12:20) (12:20)

46
    Ratajec szépen találta meg beállóban PORDÁN BÁLINTOT aki a ziccert nem hibázta el. (12:21) (12:21)

46
    Úgy tűnt magas a labda GYENE NORBERTNEK, de bravúrral megszerezte és szélről be is talált a kapuba. (13:21) (13:21)

47
    Pordán Bálint borította fel Mikita Jakubot, ezért két percet kapott. (13:21) (13:21)

47
    Leimeter passza után MIKITA JAKUB emelkedett a magasba és talált a kapuba. (14:21) (14:21)

48
    BARYS PUKHOUSKI tört be és talált a kapuba. (14:22) (14:22)

49
    VIZLER MÁTÉ válaszolt gyorsan a gólra. (15:22) (15:22)

49
    MIKITA JAKUB megszerezte a mai játéknapon az ötödik gólját. (16:22) (16:22)

50
    Időt kért a vendég Csurgó! (16:22) (16:22)

50
    NAGY DÁNIEL szélről talált Tóth Mihály kapujába. (16:23) (16:23)

51
    MIKITA JAKUB eljátszotta, hogy passzolt, de inkább lőtt és a rövid sarokba talált. (17:23) (17:23)

51
    Pordán Bálint megy ki két percre. (17:23) (17:23)

51
    STEFAN CAVOR tört be és talált a kapuba. (17:24) (17:24)

51
    Gyene szélről nem találta a kapuba, de közben elütötte Pallag Péter jelenleg mindkét játékos a földön. (17:24) (17:24)

51
    Pallagnál súlyosabb a sérülés, ketten kísérik fel az öltözőbe, így Mijatovic a kapuban. (17:24) (17:24)

52
    Lele átlövésből lőtt kapufát. (17:24) (17:24)

52
    Rédai átlövését fogja Mijatovic, de a labda STRANIGG FERENCHEZ került beállóban, aki onnan nem is hibázott. (18:24) (18:24)

53
    VLADISLAV OSTROUSHKO talált a kapuba egy váratlan lövés után. (18:25) (18:25)

53
    Két elrontott lövés után STRANIGG FERENC szerzett újabb gólt. (19:25) (19:25)

54
    Pordán felé bejátszás, aki büntetőt harcolt ki. (19:25) (19:25)

55
    LELE ÁKOS lőtte be a büntetőt. (19:26) (19:26)

55
    Ostroushko ment bele ellenfelébe. (19:26) (19:26)

55
    SINKOVITS BENJÁMIN ért fel a leggyorsabban és talált a kapuba. (20:26) (20:26)

56
    ANZE RATAJ áltövését nem tudta védeni Tóth Mihály. (20:27) (20:27)

56
    Kikérte utolsó idejét a PLER-Budapest! (20:27) (20:27)

57
    LEIMETER CSABA tört be és talált a kapuba. (21:27) (21:27)

58
    Ratajec adta el a labdát, a másik oldalon Mikita Jakubnál belemenés. (21:27) (21:27)

59
    Cavor lőtt kapu fölé az égből. (21:27) (21:27)

59
    Uzonyi lövése ment kapu mellé. (21:27) (21:27)

60
    Cavornál belemenés, Sinkovits a másik oldalon kapufát lőtt. (21:27) (21:27)

60
    Mikita Jakub átlövése ment kapu mellé, majd Mijatovic lőtte rá, de fölé ment. (21:27) (21:27)

60
    Mérkőzés vége. (21:27)

A mérkőzést az esélyesebb Csurgó nyerte, így még mindig veretlenek a bajnokságban. A PLER-Budapest nehezen viselte két alapembere hiányát, így csak szorossá tudták tenni addig a mérkőzést, amíg az erejük bírták, a hazai csapat első pontjait nem ma este szerezte meg, de más csapatok ellen lesz esélyük még pontszerzésre.
    Köszönöm a figyelmet! (19:36:20)