péntek 26.09.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

51
    Pordán Bálint megy ki két percre. (17:23) (17:23)

47
    Pordán Bálint borította fel Mikita Jakubot, ezért két percet kapott. (13:21) (13:21)

43
    Leimeter Csabát lövés közben nagyon meglökték, de néma maradt a síp a hazai játékos a pályán feküdt és ebből GEBHARDT ÁDÁM talált a kapuba. Hutvágner István a hazaiak vezetőedzője nehezményezte a dolgot, így két percet kaptak. (11:20) (11:20)

38
    Kocsi András kapott két percet a falban, senki nem látta miért. (10:16) (10:16)

36
    Bohács szélről lőtt szélről az oldalhálóba, az esetnél kettő percet kapott Borsos Tamás. (10:15) (10:15)

35
    Bak Sándor megy ki két percre Szöllősi lerántásáért, plusz még büntető is. (10:15) (10:15)

33
    Ostroushko lőtt kapufát majd Kemény Lászlót küldik ki két percre. (10:14) (10:14)

21
    Kocsit fogta túl sokáig Ostroushko, így őt is kiszórják két percre. Jelenleg létszám egyenlőség van a pályán. (7:9) (7:9)

20
    Stranigg Ferencnél látnak szabálytalanságot, így mehet ki két percre. (7:8) (7:8)