Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Debreceni VSC – Budapest Honvéd FC 4:0 (vége) | Paksi FC – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége)
Pécsi MFC – Fehérvár 0:2 (vége) | Újpest FC – Dunaújváros 3:0 (vége)
Diósgyőri VTK
2:1 (1:1)
Ferencvárosi Torna Club
szombat 04.10.2014, 14:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Megtört a 32 éves Diósgyőri átok, sikerült legyőzniük a Ferencváros csapatát hazai környezetben.

Az első félidő izgalmai a második félidőben sem hagytak alább, a szünetben Szivics Tomiszláv rendet tett a hazai fejekben, és sikerült megszerezniük a vezetést.
    Thomas Doll sem panaszkodhat, jól játszott a csapata, végig egyenrangú ellenfelek voltak, de ezúttal pontok helyett a Fradi csak tapasztalatot vihet a fővárosba,

Tartsanak velünk az OTP Bank Liga következő meccsein is. (15:57:36)

90+5

90+3
    A kispadnál kitört a balhé, megállt a játék, a hazai szurkolók a meccs lefújását követelik.

90+3
    Támadnak a vendégek, aminek hazai szabadrúgás a vége.

90+2
    Gosztonyi balról gurította be a labdát Bacsa felé, de Matteosnak sikerült menteni.

90+1
    A hazai csapatnál a labda, próbálnak labdát tartani.

90
    4 percet hosszabbít a játékvezető.

89
    Antal Botond, a hazaiak kapusa sárga lapos figyelmeztetésben részesül.

88
    Dilaver adta távolól, Antal öklözött, Alves lent maradt.

87
    Bacsa indítását Griffiths próbálta átvenni, de Bönig hátulról becsúszva veszélyesen mentett,Griffithst ápolni kell.

86
    Bödét keresték középen, de megszerezték a vendégek indul az ellentámadás.

85
    Böde beadását Kádár fejelte ki, megszüntetve ezzel a veszélyt.

84
    Bognár helyett Egerszegi Tamás, a vendégeknél pedig Cukic helyett Nalepa a pályán.

83
    Gera készítette le a labdát Bödének, akinek lövését Alves blokkolta.

83
    Mateos döntöttel fel csúnyán Bacsát, a lap elmarad.

81
    Lamah helyett Nagy Dániel a pályán.

81
    Husic próbálta maga elé csúsztatni Bognár labdáját, de érkezett a védő.

80
    Bönig kapott sárgát szövegelésért.

80
    Jobb oldali beadást követően Lauth 7 méterről fejelt a kapu mellé.

Balázs Czakó

Gólok: 5. Grumic, 59. Takács – 8. Gera

Lapok:   12. Takács (DVTK), 53. Elek (DVTK), 89. Antal (DVTK) – 49. Busai (FTC), 50. Cukic (FTC), 80. Bönig (FTC)

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Alves, Kádár, Husic – Elek, Bognár(Egerszegi), Barczi(Gosztonyi) – Takács, Griffiths, Grumic(Bacsa)
    Cserék: Rados, Debreczeni, Egerszegi, Bori, Marjanovic, Gosztonyi, Bacsa
    Vezetőedző: Szivics Tomiszláv

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Bönig, Mateos, Pavlovic, Dilaver – Busai(Lauth), Cukic(Nalepa) – Lamah(Nagy Dániel), Gera, Somalia – Böde
    Cserék: Jova, Nagy Dániel, Bosnjak, Nalepa, Kukuruzovic, Nagy Dominik, Lauth

Vezetőedző: Thomas Doll

Játékvezetők: Iványi – Viszokai, Kormányos II. – Erdős, Szőts

Nézőszám: 11000