VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:0 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0)
FC Augsburg
vasárnap 05.10.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Az unalmas első félidőben akadt pár lehetősége az Augsburgnak, közelebb voltak a gólhoz, azonban a második félidőben feljebb kapcsolt a hazai gárda, és Naldo nagyszerű teljesítményével, és megmozdulásával vezetéshez juttatta a hazai csapatot az 57.percben. Ez az egy gól a három pont bezsebelésére alkalmas is volt. Az Augsburg a második félidőben támadásban roppant keveset mutatott, és ez megbosszulta magát. Ezzel a győzelemmel a 7.helyre jönnek fel a Farkasok, az Augsburg ezzel a vereséggel a 10.pozícióban várja a folytatás.
    Köszönjük , hogy velünk tartottak, szép napot kívánok minden kedves Nézőnek! (17:24:31)

90+2

90+2
    Ott maradnak az ellenfél térfelén a wolfsburgiak, és ez megfelelőnek bizonyult, vége

82
    Esswein került helyzetbe, Benaglio nagyszerűen vetődött ki, és lefülelte a labdát

81
    Naldo szabálytalankodott, lap nincs

80
    Kockáztatnak a vendégek , egy támadószellemű játékos lép a pályára.
    Djurdjic váltja tehát Kohrt

79
    L. Gustavo nagy helyzetbe került, azonban mellé pöccintett, Klavan nem volt a védekezés maghaslatán

78
    A vendégek dobhatnak a középpályánál, és ezt követően el is adták a labdát, picit akaratosabb a Wolfsburg

76
    Ígéretes támadásnak indult, a jobb oldali beadást követően Esswein próbált kapura bólintani azonban egy védővel a nyakán ez nehéz feladat, nem is sikerült

75
    Olic érkezik Bendtner helyére, a dán nem játszott valami jól a mai napon

74
    Negyed óra van hátra, próbálja őrizni előnyét a hazai csapat. Elég kiegyenlített a játék, és lendületesebb a második félidő