VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:0 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0)
FC Augsburg
vasárnap 05.10.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Az unalmas első félidőben akadt pár lehetősége az Augsburgnak, közelebb voltak a gólhoz, azonban a második félidőben feljebb kapcsolt a hazai gárda, és Naldo nagyszerű teljesítményével, és megmozdulásával vezetéshez juttatta a hazai csapatot az 57.percben. Ez az egy gól a három pont bezsebelésére alkalmas is volt. Az Augsburg a második félidőben támadásban roppant keveset mutatott, és ez megbosszulta magát. Ezzel a győzelemmel a 7.helyre jönnek fel a Farkasok, az Augsburg ezzel a vereséggel a 10.pozícióban várja a folytatás.
    Köszönjük , hogy velünk tartottak, szép napot kívánok minden kedves Nézőnek! (17:24:31)

90+2

90+2
    Ott maradnak az ellenfél térfelén a wolfsburgiak, és ez megfelelőnek bizonyult, vége

82
    Esswein került helyzetbe, Benaglio nagyszerűen vetődött ki, és lefülelte a labdát

81
    Naldo szabálytalankodott, lap nincs

80
    Kockáztatnak a vendégek , egy támadószellemű játékos lép a pályára.
    Djurdjic váltja tehát Kohrt

79
    L. Gustavo nagy helyzetbe került, azonban mellé pöccintett, Klavan nem volt a védekezés maghaslatán

78
    A vendégek dobhatnak a középpályánál, és ezt követően el is adták a labdát, picit akaratosabb a Wolfsburg

76
    Ígéretes támadásnak indult, a jobb oldali beadást követően Esswein próbált kapura bólintani azonban egy védővel a nyakán ez nehéz feladat, nem is sikerült

75
    Olic érkezik Bendtner helyére, a dán nem játszott valami jól a mai napon

74
    Negyed óra van hátra, próbálja őrizni előnyét a hazai csapat. Elég kiegyenlített a játék, és lendületesebb a második félidő

72
    Arnold volt lesen, a játékvezetők jól végzik a dolgukat

70
    De Bruyne átcselezte magát a védőkön és veszélyesen lőtt kapura, Hitz hatalmasat védett!

70
    Vieirinha lőtt messze a kapu fölé

69
    Guilavogui került ígéretes helyzetbe, közepes távolságból lőtt a kiváló labdaátvételt követően, a kapus védett

66
    Vieirinha adta be középre, Guilavoguit kereste, azonban a hórihorgas játékos elől elcsente Hitz a labdát

65
    Baba lőtte be a labdát a bal oldalról, de Rodriguez higgadtan megoldja a feladatát

61
    30 perc áll rendelkezésre, hogy pontot, pontokat mentsen az augsburgi alakulat

59
    Perisicet helyén Vieirinha folytatja a mérkőzést

57
    NALDO lerázta emberét, kitette jobb oldalra, és Jung beadását követően tisztán érkezik, és lő higgadtan a kapuba a brazil hátvéd. 1:0 a hazaiaknak

56
    Nagyszerű támadás. Az augsburgiak pontos passzainak követően Werner került helyzetbe azonban 12 méterről fölé lőtte a labdát.

50
    De Bruyne szépen tette ki a jobb oldalra a labdát, a beadás azonban nagyon hosszú volt

46

Az első 45 perc nem hozott gólt, sok izgalmat se. Kezdetben próbálkoztak a hazaiak, azonban a veszélyesebb helyzeteket a vendégek alakították ki, és kijelenthető, hogy közelebb járt a gólhoz az Augsburg. A második félidő réméljük több izgalmat, és gólokat rejt magában. Tartsanak velünk!

45

45
    Nem hosszabbít a játékvezető

43
    Klose megmozdulását fújta le a játékvezető veszélyes játék miatt

42
    Arnold addig-addig tologatta a labdát a 16-os előterénél, amíg el nem lőtte. Azonban a lapos lövése elkerülte a kaput néhány méterrel

41
    Veszélytelen szöglet volt, indulnak a zöld mezesek, azonban Hitz kijön a kapujából és kirúgja az oldalvonalon a labdát

40
    Perisic mentett hatalmasat Altintop elől egy beadást követően, szöglet következik

26
    Bobadilla szerez labdát a félpályánál, Caligiuri próbált lekészítnei egy lövést, de a zöldmezes védők figyeltek rá, és kapcsolták a támadást

24
    Fegyelmezetten védekeznek a vendégek, egyenlőre nem találnak rést a pajzson a wolfsburgiak, némi füttyszót is hallani a közönségtől

22
    Érezhető a hazaiakon a hétközi Lille elleni mérkőzés, egyenlőre elég tompa a játékuk

21
    Callsen-Bracker taktikai szabálytalanságot követett el a középpályán

20
    Werner próbálta lövésre lekészíteni a labdát a 16-oson belül, de elcsenték a hazai védők

8
    Bobadilla hibázott, Bendtnert kereste Perisic de pontatlan volt a labda , azonban tovább támadhatnak a hazaiak

7
    Caiuby volt szabálytalan az ellenfél térfelén, így próbálkozhat tovább a Wolfsburg

2
    Augsburgi szabadrúgás a 16-os előterétől, azonban Bobadilla beadása elhagyja az alapvonalat

1
    A vendégek kezdték a mérkőzést fekete mezben, a hazaiak zöld-fehér felszerelésben játszanak

1

Üdvözöljük Önöket. 5perc múlva kezdődik a mérkőzés.
    tartsanak velünk, és nem maradnak le semmiről. Kellemes időtöltést mindenkinek!

A Bundesliga 7.fordulójában a Wolsfburg csapata fogadja az Augsburg csapatát. A két csapat a középmezőnyben foglal helyet, igazi vérbeli csata várható. Mind két csapatnál 3gól/meccs közelében van a gólátlag, szóval várhatóan ezt most is hozzák majd.

A Wolfsburg eddig 6 meccsen szerzett 8 pontjából 7 et szerzett otthon, mindössze egyetlen döntetlenre futotta vendégként. Otthon a Frankfurttal döntetlen meccs után, a Leverkusen, majd a Werder Bremen legyőzése által még veretlenek otthon. Jelenleg a 9.helyen vannak a tabellán éppen az Augsburg mögött.

Az Augsburg 6 meccsen szerzett eddig 9 pontot, 8. a tabellán. Vendégként összesen 3meccsből 1 gólt lőttek, igaz azt meg is nyerték a Frankfurt ellen. A másik két meccsüket elbukták.
    Hétközben az Europa League-ben a Lille csapatát fogadták, és 1:1-es döntetlen lett a vége.

A mérkőzés megnyerésére esélyesebb a hazai csapat, azonban a tavalyi szezonban otthon döntetlen lett, vendégként nyert a Wolfsburg.

Tehát semmi sincs lefutva, küzdelmes,gyors, gólokban gazdag meccsre számíthatunk.Azonban némi fáradtság lehet úrrá a hazaiakon a hétközi meccs miatt, tehát érdemes lesz figyelni a mérkőzést.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..

Gólok: 57. NALDO

Lapok:   32. Werner (AUG), 90+1. Altintop (AUG)

VfL Wolfsburg: Benaglio – Rodriguez, Klose, Naldo, Jung – Gustavo, Guilavogui – De Bruyne, Arnold ( 86' Hunt), Perisic ( 59' Vieirinha) – Bendtner ( 75' Olic)
    Cserék: Grün – Caligiuri, Hunt, Knoche, Olic, Schafer, Vieirinha

Edző: D. Hecking

FC Augsburg: Hitz – Baba, Klavan, Callsen-Bracker, Verhaegh – Baier, Kohr ( 80' Djurdjic) – Werner, Altintop, Bobadilla ( 67' Matavz) – Caiuby ( 67' Esswein)
    Cserék: Manninger – de Jong, Djurdjic, Esswein, Hong Jeong-Ho, Matavz, Philp