VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:0 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FSV Mainz 05 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0)
FC Augsburg
vasárnap 05.10.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..

A Bundesliga 7.fordulójában a Wolsfburg csapata fogadja az Augsburg csapatát. A két csapat a középmezőnyben foglal helyet, igazi vérbeli csata várható. Mind két csapatnál 3gól/meccs közelében van a gólátlag, szóval várhatóan ezt most is hozzák majd.

A Wolfsburg eddig 6 meccsen szerzett 8 pontjából 7 et szerzett otthon, mindössze egyetlen döntetlenre futotta vendégként. Otthon a Frankfurttal döntetlen meccs után, a Leverkusen, majd a Werder Bremen legyőzése által még veretlenek otthon. Jelenleg a 9.helyen vannak a tabellán éppen az Augsburg mögött.

Az Augsburg 6 meccsen szerzett eddig 9 pontot, 8. a tabellán. Vendégként összesen 3meccsből 1 gólt lőttek, igaz azt meg is nyerték a Frankfurt ellen. A másik két meccsüket elbukták.
    Hétközben az Europa League-ben a Lille csapatát fogadták, és 1:1-es döntetlen lett a vége.

A mérkőzés megnyerésére esélyesebb a hazai csapat, azonban a tavalyi szezonban otthon döntetlen lett, vendégként nyert a Wolfsburg.

Tehát semmi sincs lefutva, küzdelmes,gyors, gólokban gazdag meccsre számíthatunk.Azonban némi fáradtság lehet úrrá a hazaiakon a hétközi meccs miatt, tehát érdemes lesz figyelni a mérkőzést.

Üdvözöljük Önöket. 5perc múlva kezdődik a mérkőzés.
    tartsanak velünk, és nem maradnak le semmiről. Kellemes időtöltést mindenkinek!

1

1
    A vendégek kezdték a mérkőzést fekete mezben, a hazaiak zöld-fehér felszerelésben játszanak

2
    Augsburgi szabadrúgás a 16-os előterétől, azonban Bobadilla beadása elhagyja az alapvonalat

7
    Caiuby volt szabálytalan az ellenfél térfelén, így próbálkozhat tovább a Wolfsburg

8
    Bobadilla hibázott, Bendtnert kereste Perisic de pontatlan volt a labda , azonban tovább támadhatnak a hazaiak

20
    Werner próbálta lövésre lekészíteni a labdát a 16-oson belül, de elcsenték a hazai védők

21
    Callsen-Bracker taktikai szabálytalanságot követett el a középpályán

22
    Érezhető a hazaiakon a hétközi Lille elleni mérkőzés, egyenlőre elég tompa a játékuk

24
    Fegyelmezetten védekeznek a vendégek, egyenlőre nem találnak rést a pajzson a wolfsburgiak, némi füttyszót is hallani a közönségtől

26
    Bobadilla szerez labdát a félpályánál, Caligiuri próbált lekészítnei egy lövést, de a zöldmezes védők figyeltek rá, és kapcsolták a támadást

40
    Perisic mentett hatalmasat Altintop elől egy beadást követően, szöglet következik

41
    Veszélytelen szöglet volt, indulnak a zöld mezesek, azonban Hitz kijön a kapujából és kirúgja az oldalvonalon a labdát

42
    Arnold addig-addig tologatta a labdát a 16-os előterénél, amíg el nem lőtte. Azonban a lapos lövése elkerülte a kaput néhány méterrel

43
    Klose megmozdulását fújta le a játékvezető veszélyes játék miatt

45
    Nem hosszabbít a játékvezető

45

Az első 45 perc nem hozott gólt, sok izgalmat se. Kezdetben próbálkoztak a hazaiak, azonban a veszélyesebb helyzeteket a vendégek alakították ki, és kijelenthető, hogy közelebb járt a gólhoz az Augsburg. A második félidő réméljük több izgalmat, és gólokat rejt magában. Tartsanak velünk!

50
    De Bruyne szépen tette ki a jobb oldalra a labdát, a beadás azonban nagyon hosszú volt

56
    Nagyszerű támadás. Az augsburgiak pontos passzainak követően Werner került helyzetbe azonban 12 méterről fölé lőtte a labdát.

57
    NALDO lerázta emberét, kitette jobb oldalra, és Jung beadását követően tisztán érkezik, és lő higgadtan a kapuba a brazil hátvéd. 1:0 a hazaiaknak

59
    Perisicet helyén Vieirinha folytatja a mérkőzést

61
    30 perc áll rendelkezésre, hogy pontot, pontokat mentsen az augsburgi alakulat

65
    Baba lőtte be a labdát a bal oldalról, de Rodriguez higgadtan megoldja a feladatát

66
    Vieirinha adta be középre, Guilavoguit kereste, azonban a hórihorgas játékos elől elcsente Hitz a labdát

69
    Guilavogui került ígéretes helyzetbe, közepes távolságból lőtt a kiváló labdaátvételt követően, a kapus védett

70
    Vieirinha lőtt messze a kapu fölé

70
    De Bruyne átcselezte magát a védőkön és veszélyesen lőtt kapura, Hitz hatalmasat védett!

72
    Arnold volt lesen, a játékvezetők jól végzik a dolgukat

74
    Negyed óra van hátra, próbálja őrizni előnyét a hazai csapat. Elég kiegyenlített a játék, és lendületesebb a második félidő

75
    Olic érkezik Bendtner helyére, a dán nem játszott valami jól a mai napon

76
    Ígéretes támadásnak indult, a jobb oldali beadást követően Esswein próbált kapura bólintani azonban egy védővel a nyakán ez nehéz feladat, nem is sikerült

78
    A vendégek dobhatnak a középpályánál, és ezt követően el is adták a labdát, picit akaratosabb a Wolfsburg

79
    L. Gustavo nagy helyzetbe került, azonban mellé pöccintett, Klavan nem volt a védekezés maghaslatán

80
    Kockáztatnak a vendégek , egy támadószellemű játékos lép a pályára.
    Djurdjic váltja tehát Kohrt

81
    Naldo szabálytalankodott, lap nincs

82
    Esswein került helyzetbe, Benaglio nagyszerűen vetődött ki, és lefülelte a labdát