BKV Előre SC – Diósdi TC 0:2 (vége)
BKV Előre SC
0:2 (0:0)
Diósdi TC
vasárnap 19.10.2014, 14:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Meglepetésként a BKV hazai pályán veszített a Diósd ellenében, ráadásul a vendégek ebben a szezonban idegenben még pontot se szereztek, sőt gólt sem rúgtak.
    Az első félidőben mindkét oldalon adódtak lehetőségek, ezzel viszont egyik csapat sem tudott élni.
    A fordulást követően a diósdiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, és Homonyik révén a 49. percben megszerezték a vezetést. Öt perc múlva a Diósd támadója ismét betalált, ezzel már kettővel mentek a vendégek. A mérkőzés hátralévő részében próbálkozott ugyan a BKV, de a diósdi zárt védekezéssel szemben teljes volt a tanácstalanság. Újabb gól már nem született, a közlekedésiek az utolsó két hazai találkozójukon mindössze egy pontot szereztek.
    Köszönöm a figyelmet! (16:29:47)

90+3

90+3
    A vendégek vágták előre a labdát, les miatt a BKV jöhetett szabaddal. A szabadrúgás elvégzése után a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    A Diósd balról játszotta be a labdát, középen védője szorításában Konczi eltűnt, a játékvezető semmit nem fújt.

90+1
    Kovács kirúgása után a labdát a vendégek kapcsolták le, a BKV tizenhatosára bejátszott labda már pontatlan.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A Diósd végezhetett el szögletet, veszélyt nem jelentett, viszont ezzel is ment az idő.

88
    Bozsó vágta előre a hazaiak szabadrúgását, labdája egészen a másik kapusig szállt, Kovács lehúzta.

87
    Nyárasdi kapott nagyot a középpályán, ápolásra szorult a hazaiak játékosa.

86
    Varga próbálkozott meg egy lövéssel 17 méterről, lökete a blokkban elhalt.

85
    Les miatt a Diósd jöhetett kifelé szabaddal, a vendégek hamar elveszítették a labdát.

84
    Újabb szöglet a hazaiaktól, középen a labdát a védők lekapcsolták.

83
    A Diósd próbálkozott egy kiugratással, Konczi azonban már lesről indult.

82
    Földi jött be a lecserélt Riba helyett.

81
    A BKV ívelhetett be jobbról szögletet, semmilyen veszélyt nem jelentett, könnyedén felszabadítottak a védők.

80
    Kisebb szabálytalanság után a közlekedésiek jöhetnek szabaddal a felezővonalról.

79
    Hosszú előrevágott labda a fővárosiaktól, arra nem volt csapattárs. Bedobás a vendégek javára.