Szigetszentmiklós – Békéscsaba 0:1 (vége) | Ajka – Soroksár 2:0 (vége) | Szolnok – BFC Siófok 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szeged 2011 0:1 (vége)
Szolnoki MÁV FC
3:2 (2:0)
BFC Siófok
szombat 01.11.2014, 15:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

Az első félidő játékát nem sikerült a Szolnoknak megismételnie, így a Siófok uralta a második 45 percet.
    Ki is egyenlítettek, de egy kontrát követően, büntetőhöz jutottak a hazaiak és ezzel a találattal megszerezték a 3 pontot.

Rokszin játékát ki kell emelni hazai oldalon, még a vendégeknél mindenkiét.
    Megérdemelt lett volna a pont osztozkodás.

A szolnoki csapat ezzel a sikerrel tovább tapad az élbolyra, még a vendégek tovább gyengélkednek.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
    Viszontlátásra! (16:52:45)

90+4

90+3
    A Szolnok gólt szerzett!

Nagy István értékesíti a büntetőt.
    A jobbra vetődő Tajti mellett a bal sarokba helyezi a labdát a hazai középpályás.

90+2
    A sérült Kozma helyén Vass folytatja.

90+2
    Hazai kontrát követően B.Tóth Balázst buktatta Gubicza a büntetőterületen belül.

90+2
    Hazai Büntető!

90+1
    Papucsek kap sárga lapot miután Kozmával szemben szabálytalankodott.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

88
    Készül az utolsó csere a vendég oldalon.

87
    Uralja az utolsó 5 percet a Siófok.
    Ezúttal Peszmeg kerül lövőhelyzetbe, de 5 méterrel mellé megy a labda.

86
    B. Tóth Balázs jön be a remek formában lévő Rokszin helyett.

85
    Horváth fejelhetett ezúttal kapura, de nem sikerül eltalálnia a kaput.

84
    Újabb vendég szöglet. Ivancsics fogja betekerni.

83
    Fülöp Noel helyett Futó Zsombor a pályán.

82
    Daru kerül ezúttal is helyzetbe, a remekül kimozduló Pokorni fogni tudja a labdát.

81
    Vári rúg oda keményen Kozma Richárdnak, de ezért nem ad lapot a játékvezető.

80
    Fülöp rántja le ellenfelét a pálya közepén.
    Az első sárga lap a mérkőzésen.

79
    A Siófok gólt szerzett!

Elaludt a Szolnok a második félidőben.

A szögletet minden védő csak nézi, de senki nem csinál semmit, így Kovács tisztán fejel a kapuba.

Dósa-Urbán Nándor

Gólok: 9. Zsolnai, 44. Fritz, 90+3. Nagy I. (bünt.) – 58. Kozma, 79. Kovács

Lapok:   90+1. Papucsek (SZMFC) – 80. Fülöp (SIO), 90+2. Gubicza (SIO)

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – Fritz, Papucsek, Antal, Vári – Lengyel (Mundi 60'), Kenderes, Zvara (Kállai 69'), Nagy I. – Zsolnai, Rokszin (B. Tóth B. 87')
    Vezetőedző: Kis Károly

Cserék: Nacsa – Tóth D., B. Tóth B., Mundi, Bohner, Kállai, Galambos

BFC Siófok: Tajti – Fülöp (Futó 83'), Kovács, Baranyai, Gubicza– Kirchner (Kozma 46', Vass 92'), Peszmeg, Ivancsics, Gárdos – Daru, Horváth
    Vezetőedző: Horváth Károly

Cserék: Kis T. – Futó, Vég, Vass, Kozma, Pécseli, Eisenberger

Játékvezetők: Nazsa T. – Hofbauer R., Makkosné Petz B. – Böcskei (tart. jv.)