Szeged 2011 – Békéscsaba 0:3 (vége) | Szigetszentmiklós – Szolnok 1:2 (vége) | Cegléd – Ajka 2:2 (vége)
Soroksár – Kaposvári Rákóczi FC 2:0 (vége) | BFC Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 1:2 (vége) | ZTE – Balmazújváros 3:3 (vége)
Sopron – Gyirmót 1:1 (vége)
Ceglédi VSE
2:2 (1:0)
FC Ajka
szombat 08.11.2014, 13:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • Merkantil Bank Liga

A végeredmény tehát 2:2!!

A hazaik jobban kezdték a meccset, előnnyel kezdhették a második félidőt. A folytatásban azonban az Ajka többet támadott és hiába kerültek emberhátrányba, mégis egyenlíteni tudtak. A hazaik ezt követően Farkas góljával megszerezték a vezetést, de nem tudták tartani, hiszen a 90+1 percben Köles egyenlített. Ezzel mindkét csapat 1-1 pontot szerzett, ami talán a vendégeknek kedvezőbb! 2:2 (15:20:48)

90+3

90+3
    A beadás után az egyik hazai játékos volt lesen!

90+3
    Támad a hazai csapat!

90+3
    Németh helyén Zámbó!

90+2
    Koós hagyott ki egy hatalmas ziccert!! Jánosa lábbal védte a közeli lövést!

90+1
    Az Ajka gólt szerzett!

KÖLES JÁNOS góljával egyenlít az Ajka! A szabad után remekül érkezett a vendég játékos és a kapuba csúsztatott! 2:2

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Vendég szabad a jobb szélről!

90
    A szöglet után Koós lövését védte Jánosa!

89
    Koós beadása után Markó találta el a kapufát!