MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Dunaújváros – Paksi FC 1:0 (vége)
Nyíregyháza – Pécsi MFC 4:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
MTK Budapest FC
0:2 (0:2)
Diósgyőri VTK
szombat 22.11.2014, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Teljesen egyértelmű volt a helyzet a mai, kispesti mérkőzésen! A vendég Diósgyőr magabiztosan szerzett két Griffiths-góllal tetemes előnyt még a szünet előtt és ezt könnyedén meg is tartotta a második félidőben!
    Az MTK küzdött, erölködött ugyan, de nem volt a támadójátékukban átütőerő!
    A Diósgyőr kétgólos győzelme teljességgel megérdemelt, így a borsodiak, akiket lelkes közönségük Budapesten is végig buzdított, egyelőre felléptek a dobogóra, míg az MTK így is várakozáson felüli pontmennyiséget – 33-at – gyűjtött 15 forduló alatt!
    Innen, a Bozsik stadionból köszönjük a megtisztelő figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (15:55:39)

90+2

90+1
    Torghelle ezúttal sem tudott érvényes gólt szerezni, elsuhant a labda a csatár lába előtt!

90+1
    Vass Ádám küldte előre a labdát, de mint egy gumifalról úgy jönnek vissza ezek az indítások a DVTK védelme segítségével.

90
    Kettő perc a ráadás a meccs végén!

90
    Torghelle lőtte a labdát a jobb sarokba, de időközben már les volt, így a gól nem érvényes!

89
    Jenner adott középre a szabadrúgásból, de kifejelték a labdát az MTK védői!

89
    Thiam buktatta a megiramodó Bacsát a bal oldalon, újabb sárga lap!

88
    A sarokrúgást követően már felszabadult a diósgyőriek kapuja!

87
    A legnagyobb MTK helyzet maradt ki, Kanta beemelt labdája valahogy Thiam elé került, akinek hétméteres fejesét Aantal nagy bravúrral szögletre tornázta!

86
    Vass Ádám beívelését hatástalanította a DVTK védelme!

85
    Kanta nem tudott jól átvenni egy labdát tíz méterre a diósgyőri kaputól, oda az MTK lehetőség!

84
    A pontrúgásból Kanta József a DVTK sorfalát találta telibe!

83
    Jenner buktatta Horváthot a diósgyőri 16-os jobb oldalvonalén, sárga lap és MTK szabadrúgás!

82
    Griffiths lökése miatt jöhet kifelé szabadrúgással az MTK csapata!

81
    Az MTK térfelén tartja jól a labdát egyelőre a Diósgyőr együttese!

79
    Nincs már sok hátra a rendes játékidőből, csoda lenne ha az MTK ma pontot mentene a roppant magabiztos Diósgyőr ellen!

78
    Marjanovics helyén Julian Jenner a pályán, ez a DVTK mai utolsó cseréje!

76
    Vukmir kapott sárga lapot reklamálásért!

Juhász Attila

Gólok: 8. Griffiths, 32. Griffiths

Lapok:   28. Torghelle (MTK), 35. Kanta J. (MTK), 76. Vukmir (MTK), 89. Thiam (MTK) – 83. Jenner (DIO)

MTK Budapest FC: Hegedűs L. – Poór, Kálnoki Kis, Vukmir, Hidvégi – Vass Á., Thiam – Vass P. (Horváth Zs. a szünetben), Kanta J., Hrepka (Bese, a szünetben) – Torghelle. Szakmai igazgató: Garami József
    Cserék: Groppioni (kapus), Bese, Sergio, Horváth Zs., Csiki, Hajdú Á., Deutsch.

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Szalai V., Kádár T., Husic – Elek Á., Gosztonyi (Bacsa, az 58.), Marjanovics (Jenner, a 78.), Egerszegi – Griffiths, Takács T. (Grumics, a 68.) Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
    Cserék: Rados (kapus), Alves, Bacsa, Bognár I., Grumics, Jenner, Barczi.

Játékvezetők: Szabó Zsolt (Medovarszki János, Becséri Gergely; 4. jv.: Horváth Róbert)