PICK – Balatonfüred 38:26 (vége) | Cegléd – Gyöngyös 28:37 (vége) | Tatabánya – Orosháza 25:23 (vége)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
28:37 (13:15)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 10.12.2014, 18:00 • Gál József Sportcsarnok, Cegléd • Férfi kézilabda NB1

A végeredmény tehát 28:37!!

Az első félidőben egy szoros meccset láthattunk, ahol csak két gólos előnnyel mehettek pihenni a vendégek. A második félidő elején jól kezdett a Cegléd, ki tudtak egyenlíteni, utána azonban teljesen szétestek a hazaiak. Nagyon el tudtak húzni a vendégek, amit aztán meg is tartottak, sőt, 10 gólos előnyük is volt. A végére 9 maradt, így megérdemelt siker után utazhatnak haza a Gyöngyösiek!

Köszönjük a figyelmet! (19:29:39)

60
    Mérkőzés vége. (28:37)

60
    TAKÁCS még a végén szerez egy gólt! (28:37)

60
    NIKOLICZA becsülettel küzd és gólt szerez! (27:37)

60
    NAGY szerez gólt! (26:37)

59
    Pocsai hetesét védte Hudák! (26:36)

59
    Bakos kap két percet, ráadásul hazai hetes jöhet! (26:36)

59
    KONCZ hetese bent van, így pedig már 10 közte! (26:36)

59
    Sándor harcol ki egy hetest! (26:35)

58
    Hudák is véd egyet a vendég kapuban! (26:35)

58
    Mindkét csapat a lefújást várja. (26:35)

58
    NAGY szerez újabb vendég gólt! (26:35)

57
    Az egyik vendég játékos szorul ápolásra. (26:34)

56
    Holló is remekól véd ma! (26:34)

56
    MARCZINKÓ remek gólt dob! (26:34)

56
    NIKOLICZA szerez gólt a kapufa segítségével! (26:33)

56
    Eladták a labdát a vendégek. (25:33)

55
    TAKÁCS nem hibázik! (25:33)

Dániel Schmidt

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Bősz, 16 Mojsilov, 26 Bartucz – 3 Országh, 5 Tóth N., 8 Hódi, 9 Hegedűs, 11 Egyed, 13 Sipeki, 18 Nikolicza, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 77 Antal, 84 Pocsai, 88 Bíró Edz: Kökény István
    B.Braun Gyöngyös KK: 1 Holló, 12 Hudák, 16 Tamási – 5 Sándor, 7 Iváncsik, 10 Czina, 14 Bakos, 15 Varsandán, 17 Tóth Á., 22 Nagy, 23 Debreczeni, 24 Marczinkó, 31 Szalafai, 33 Koller, 39 Simon, 54 Koncz Edz: Gulyás István

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert