Hollandia – Svédország 30:30 (vége) | Szerbia – Franciaország 16:27 (vége) | Horvátország – Németország 24:26 (vége)
Szlovákia – Montenegró 24:28 (vége)
Horvátország
24:26 (14:13)
Németország
szerda 10.12.2014, 20:15Európa-bajnokság

Meglepetés született a C csoportban, Horvátország a társrendező ország kiesett, nem lesz ott a középdöntőben.
    Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a második játékrészre a horvátok fordulhattak egygólos előnnyel. A második játékrészt a németek kezdték két gyors góllal, majd egészen az ötvenedik percig felváltva születtek a gólok. A hajrá a németeknek jött ki jobban, az 59. percben már hárommal vezettek.
    A horvátoknál Penezic ugyan elképesztő formában játszott, de egyedül kevés volt Németország legyőzéséhez.
    Köszönöm a figyelmet! (21:54:17)

60
    Mérkőzés vége. (24:26)

60
    A németek vezették a mérkőzés utolsó támadását, gól már nem született, de ezt ők bánják a legkevésbé. (24:26)

60
    Németország időt kért. (24:26)

60
    PENEZIC még vágott egyet, de már ő se különösebben örül neki. (24:26)

59
    Eldőlt! Susann MÜLLER küldte kapura, átlövésből volt eredményes. (23:26)

58
    A németek támadószabálytalanságot követtek el, Elez viszont ellépte. (23:25)

57
    A horvátok nem tudták góllal befejezni a támadást, a németek támadhatnak a három gólos előnyért. (23:25)

56
    MINEVSKAJA dobhatott büntetőt, Jelcic kis híján megfogta, de végül csak bevánszorgott a játékszer. (23:25)

PENEZIC viszi a hátán a horvátoknak, középről lőtte be. (23:24)

55
    Horvátország időt kért. (22:24)

55
    GESCHKE kapta a labdát bal szélen, belőtte Jelcic mellett. Ezzel a németek két góllal mennek. (22:24)

55
    Németország időt kért. (22:23)

54
    Mindkét oldalon kimaradt most egy-egy támadás. Wohlbold maradt lent, de úgy tűnik tudja folytatni a játékot. (22:23)

53
    Susann MÜLLER talált a horvát kapuba. Itt a végén már minden gólnak dupla jelentősége lehet. (22:23)

52
    PENEZIC fáradhatatlan, óriási gólt ragasztott Schülke kapujába. (22:22)

51
    A horvát támadás kimaradt, ugyanakkor Susann Müller is "csak" kapufáig jutott. (21:22)