Niemcy – Magyarország 7:0 (vége)
Niemcy2
7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
Magyarország
péntek 09.01.2015, 15:30 • Vaujani Aréna, Vaujani (Franciaország) • U18 Div. I. Női Világbajnokság

Borzalmas mérkőzésen van túl Magyarország. Annak ellenére, hogy az első harmadban mi domináltunk, 14 kapura lövésünkre a németek csak öt kísérlettel válaszoltak, mégis Németország szerzett vezetést.

A második és harmadik játékrészben összesen csak tíz lövésünk volt már a németek 28 próbálkozásával szemben. Egyszer sem sikerült a hálóba találnunk, Németország azonban végül kiütött minket még három-három találattal a harmadokban szétosztva. Végül hétnél álltak meg. Az első húsz perc után azért ezt nem hittük volna.

Németország – Magyarország: 7-0!
    ---- (17:32:42)

60:00

59:51
    Németország gólt szerzett!
    MARINA SWIKULL teszi teljessé a német kiütést, sajnos mégsem úsztuk meg hattal. 7-0!
    Gólpassz: Larissa Eicher.

59:00
    Már az utolsó percben járunk, a jelek szerint "megússzuk" hattal.

56:50
    Mindkét csapat kiegészült. Sajnos úgy tűnik, nem sikerül a becsületgól sem.

54:50
    Német kiállítás magas bot miatt, Maria Golbs áll ki két percre. Négy a négy ellen másfél percen át.

54:17
    Hatodik magyar emberhátrány, Odnoga Lotti is kiszáll két percre.

53:01
    Teljes létszámban Magyarország.

51:01
    Újra magyar emberhátrány, most Egyed Noémi bottal akasztás miatt pihen két percen át.

47:33
    Kiegészültünk, legalább ezt megúsztuk.

45:33
    Újabb magyar kiállítás, ez sem valami jó hír. Jókai-Szilágyi Kinga áll ki két percre.

44:43
    Kapust cserélünk, Poltzer Renátának ma nem ment, Yumi Maruyama a helyén.

44:43
    SORSHA SABUS a hatodik tőrt döfi belénk. 6-0!
    Gólpassz: Maria Golbs, Pia Clauberg.

44:38
    Nem jó jel, két perces kiállítást kap Ungár Rebeka. Újabb emberhátrány.

41:23
    KELSEY SOCCIO üti nekünk az ötödiket, kezd kiütés jellege lenni a mérkőzésnek. 5-0!

40:01

Rémálom lett ez a harmad a magyar csapat számára. Már az első 20 perc után is a németek vezettek, de csak egy góllal és a lövésarány messze nekünk volt jobb. Most már ez is eltűnt, a második harmadban a németek tizennégyszer kísérleteztek, a magyarok csak hatszor, szinte kiegyenlítették az arányt. A nagyobb gond, hogy háromszor a kapunkba is találtak, ezzel gyakorlatilag elúszott a hajó számunkra.

Németország – Magyarország: 4:0, a szünet után folytatjuk a záró harmaddal!
    ----

40:00

Gólok és gólpasszok: 15. Amort, 29. Nix (Lan Yee Chiu, Amort), 30. Swikull, 36. Amort (Nix), 42. Soccio, 45. Sabus (Golbs, Clauberg), 60. Swikull (Eicher)

Niemcy2: Richter (Quint) – Heise, Frommherz, Amort, Lan Yee Chiu, Nix – Botthof, Sabus, Eicher, Swikull, Soccio – Schuster, Strobel, Bruckmann, Golbs, Heller – Kaiser, Clauberg
    Szövetségi kapitány: Peter Kathan

Magyarország: Poltzer (Maruyama) – Mayer, Pál, Pintér, Grkovic, Jókai-Szilágyi – Odnoga, Vakan, Ungár, Szelényi, Gottlibet – Szűcs, Holzer, Pavuk, Egyedi, Galántai – Fodor, Paterka, Szick
    Szövetségi kapitány: Marton Tibor.

Játékvezetők: MORIN Vanessa (CAN) – TORRIBIO ROUSSELIN Sueva (FRA), TSCHORNER Helga (ITA)