Levante – Athletic Bilbao 0:2 (vége) | UD Almería – Getafe CF 1:0 (vége) | Sevilla – RCD Espanyol 3:2 (vége)
Barcelona – Villarreal 3:2 (vége)
Sevilla FC
3:2 (2:1)
RCD Espanyol
vasárnap 01.02.2015, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Remek mérkőzésen, megérdemelten nyert 3:2-re a Sevilla. 21-szer lőttek kapura, három góljuk mellett lőtek két kapufát is. A vendégek két kapura tartó lövésből két gólt szereztek de ez sem volt elég a pont szerzéshez.
    A 2:1-es első félidő végén kiállitották Casilla-t még, a tizenhatoson kivül kezezett, ez rányomta a bélyegét a meccsre. Igaz sikerült még a 77. percben egyenliteni váratlanul, viszont a 89.percben Aspas remek lövésével megnyerte a meccset a Sevillanak. Köszönjük megtisztelő figyelmüket, a végeredmény tehát 3:2! Viszontlátásra! (20:56:03)

90+3

90+3
    21:4 a lövések száma, egészen elképesztő.

90+2
    Iborra tizennégy méterről lőtt üresen, kilőtte a stadionból.

90+1
    A beadás picit hosszú lett, a fejes pedig fölé szállt.

Három perc a ráadás!

90
    Szabadot kapott az Espanyol A táv 28 méter. Egyenlitési lehetőség ez!

89
    Aspas kapott sárgát túlzott gólörömért.
    ASPAS - 3:2

89
    IAGO ASPAS kapott remek labdát a tizenhatoson belülre, majd kapura fordult, és a hosszú alsót lőtte ki. Preciz befejezés! 3:2!

88
    Vidal jobb szélről érkező lapos beadását Colotto vágta ki.

88
    Navarro kapott szabadrúgást az ellenfél térfelén, kicsibe el is végezték.

86
    Aspas végezte el kicsiben a sarokrúgást, ezt követően nem sikerült veszélyt kialakitani Paul kapujára.

85
    Suarez húsz méteres lövése centikkel suhant el a felső léc felett. Egy védő még beleért, szöglet jön.

83
    Vidal középre tett labdája is elakadt.

82
    Figueiras középre tett labdáját Gonzalez vágta ki.