Aston Villa FC – Stoke City 1:2 (vége) | Chelsea F.C. – Burnley FC 1:1 (vége) | Crystal Palace – Arsenal FC 1:2 (vége)
Hull City – Queens Park Rangers 2:1 (vége) | Sunderland AFC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Swansea City – Manchester United 2:1 (vége)
Manchester City – Newcastle United 5:0 (vége)
Hull City
2:1 (1:1)
Queens Park Rangers
szombat 21.02.2015, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Megszerezte a végjátékban a fontos három pontot a Hull City, ezzel lépéselőnybe került egyik fő riválisával szemben a kiesés elleni harcban. Egy igazi hatpontos csatát nyert meg most a Hull City, a QPR több, mint egy órán át emberhátrányban játszott, de kis híján kihúzta az iksszel.

Hull City – QPR: 2-1!
    ---- (17:55:27)

90+5

90+5
    A ráadás utolsó percéhez érkeztünk. Érdekesség, hogy a vendégeknél négy sárga lap és egy piros született, a hazai csapatnál senkinek sem kellett lapot adni. Vajon kihúzza-e most már a Hull City?

90+1
    Öt perc a ráadás, ennyi reménye marad még a QPR-nak N'Doye fejesgólja után.
    N'DOYE - 2:1

90
    A Hull City gólt szerzett!
    Az utolsó percben DAME N'DOYE úgy tűnik, mégiscsak három pontot érő győztes gólt szerez a hazaiaknak! 2-1!

85
    A 11-6-os lövésarányból mindössze 3, illetve 2 kísérlet találta el az ellenfél kapuját. Pontatlanok a csapatok.

82
    Az utolsó hazai csere is megtörtént Meyler helyett Aluko.

80
    Phillips kapott sárga lapot.

78
    Kranjcar ment le, Traore érkezett a QPR együttesébe.

76
    Nem tartott sokáig, hogy Zarate besárguljon. Gyakorlatilag az első labdaérintésénél máris villan a sárga lap.

76
    A gólszerző Austin helyett Zarate érkezett a pályára.

75
    Maradt a 10-6-s lövésarány a hazaiak javára. A korábbi 9-3-hoz képest ez meglepetés emberelőnyben.

69
    Érdekes, hogy nemcsak a lövésarányt nem tudja javítani a Hull City, de a mezőnyfölény is csak elenyésző. Nem tudnak mit kezdeni egyelőre a 10 emberrel játszó QPR ellen.