Barcelona – Málaga CF 0:1 (vége) | Cordoba – Valencia 1:2 (vége) | Atlético Madrid – UD Almería 3:0 (vége)
La Coruňa – Real Club Celta de Vigo 0:2 (vége)
Deportivo La Coruňa
0:2 (0:0)
Celta de Vigo
szombat 21.02.2015, 22:00 • Riazor Stadion • Primera División

Az első félidő többé-kevésbé kiegyenlített küzdelmet hozott, gólt azonban nem láthatott a közönség. A fordulást követően egy kontra végén a Celta szerzett vezetést, a hazaiak hiába próbálkoztak, nem sikerült az egyenlítés.
    A 72. percben Lopo megkapta második sárga lapját is, ez pedig azt jelentette, hogy a Deportivo nemcsak gól, hanem emberhátrányban is játszik. A hazaiak a 82. percben még bakiztak egyet, a szemfüles Larrivey ezt kihasználta, egyúttal beállította a 2:0-ás végeredményt.
    A hajrában már különösebb izgalom nem volt.
    Köszönöm a figyelmet! (23:56:32)

90+3

90+3
    Még egy les a végén, majd a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    Álvarez rúgta hosszan előre a labdát, a hazaiak kapcsolták le. A Deportivo balról tekerte középre a játékszert, nem jelentett veszélyt kapura.

90+1
    Hernández jött be a lecserélt Krohn-Dehli helyett.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A Celta kicsiben végezte el a szögletet, inkább az idővel játszottak, helyzet nem alakult ki.

88
    Krohn-Dehli jobbról, éles szögből szúrta kapura a labdát, Fabri kapus szögletre mentette a léc alá tartó löketet.

87
    Mezőnyben csordogál a játék, itt a nagy kérdések már eldőltek.

86
    Fabri hosszú kirúgása után a vendégek szabálytalankodtak, a középpályáról jöhet a Deportivo.

85
    Borges fejezte be lövéssel a Deportivo támadását, nem talált kaput.

84
    Az emberhátrányban játszó Deportivo nagyon nehéz helyzetben, talán nem túl nagy bátorság kijelenteni, hogy ez a találkozó már eldőlt.
    LARRIVEY - 0:2

82
    A Celta Vigo gólt szerzett!
    Elképesztő hiba után a vendégek növelni tudták előnyüket! Az egyik hazai védő röviden fejelte haza a labdát, majd a kapussal egymásra vártak, JOAQUÍN LARRIVEY köszönte szépen a lehetőséget, miután lecsapott a labdára, az ötösről az üres kapuba passzolt.

80
    Álvarez szorult ápolásra, de már jól van a vendégek hálóőre.

79
    Balról ívelték középre a labdát a hazaiak, Riera mellett picit hosszan tette maga elé, így Álvarez kapus már meg tudta kaparintani a játékszert.

78
    Emberhátrányban is megy előre a Deportivo, a hazaiak még nem mondtak le a pontszerzésről.