BKV Előre SC – Újbuda 2:2 (vége)
BKV Előre SC
2:2 (0:1)
Újbuda FC
vasárnap 22.03.2015, 15:00 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

A mérkőzés többé-kevésbé kiegyenlítetten kezdődött, majd a vendégek a 28. percben megszerezték a vezetést. Az első félidő hajrájában a közlekedésiek előtt adódtak lehetőségek, de ezek rendre kimaradtak.
    A fordulást követően a hazaiak már az 51. percben megszerezték a vezetést. A folytatásban is a BKV játszott fölényben, azonban a helyzetei kihasználatlanul maradtak.
    Az 55. percben a vendégek megfogyatkoztak, a hazaik emberelőnyben sorra vezették a támadásokat. A helyzetek kimaradtak, az Újbuda viszont a 82. percben ismét vezetéshez jutott. A mérkőzést egyenlő létszámmal fejezték be a csapatok. A hazaiaktól Boda került a kiállítás sorsára.
    Mikor már mindenki elkönyvelte a vendéggyőzelmet, a mérkőzés hosszabbításában Herczeg hatalmas gólt ragasztott a jobb felsőbe, ezzel pontot mentett a hazaiaknak.
    Köszönöm a figyelmet! (17:07:08)

90+3

90+3
    Patkós kapott sárga lapot buktatásért.

90+2
    A BKV Előre gólt szerzett!
    Óriási gól! balról érkezett a hazaiak beadása, HERCZEG LÁSZLÓ a hosszúról kapásból a jobb felsőbe vágta a labdát.

90
    A gyepen maradt az egyik vendégjátékos, gyógyulása után folytatódhat a találkozó.

89
    Jobbról ívelhetett be szabadrúgást a BKV a vendégek kapuja elé, a védők kivágták a labdát, de a hazaiak vehemensen kezezést reklamálnak. A játékvezető semmit nem fújt.

88
    Mennek előre a hazaiak, de igazából nem tudnak helyzetetek kidolgozni.

87
    Les miatt a hazaiak jöhettek kifelé szabadrúgással, hamar elveszítették a labdát.

86
    Az Újbuda okosan tartja a labdát a hazaiak térfelén, a vendégek számára ez tökéletes eredmény.

85
    Major helyett Juhász a pályán.

84
    Herczeg kapott sárga lapot belépőért.

82
    Az Újbuda gólt szerzett!
    Az egy perce pályára lépő NYÉKI BOLDIZSÁR kapott remek kiugratást, Szabó elindult a kapujából, majd megtorpant. Később mégis elkezdett kifutni, de Nyéki higgadtan elrúgta mellette a bal sarkba.

81
    Nyéki jött be a lecserélt Horváth helyett.

80
    Dobó helyett Sebők a pályán.

79
    Kovács futott lesre, szabadrúgással jöhet kifelé az Előre.

78
    Herczeg kapott labdát a jobb szélen, elpasszolta magát. De már ismét a BKV támadhat.

76
    Bedobás után az Újbuda tartja a labdát a hazaiak térfelén, veszélyes területre már nem tudták bejátszani a vendégek.

74
    A középpályán folyik a játék, mindkét csapat győzelemre tör, bátran mennek előre.

Gólok: 51. Csikortás, 90+2. Herczeg – 28. Skriba, 82. Nyéki

Lapok:   2. Boda (BKV), 39. Birtalalan (BKV), 84. Herczeg (BKV) – 33. Menyhért (UFC), 37. Horváth (UFC), 44. Németh (UFC), 90+3. Patkós (UFC)   72. Boda (BKV) – 55. Németh (UFC)

BKV Előre SC: Szabó – Csikortás, Major (85. Juhász), Nyárasdi, Kálmán – Boda, Birtalalan, Tóth Axel, Dobó (80. Sebők) – Herczeg, Varga
    Cserék: Kara – Sebők, Garamszegi, Gerhardt, Resch, Üres-Farkas, Juhász

Újbuda FC: Székely – Patkós, Khiesz, Laki, Hanák – Kovács Dávid, Menyhért, Németh, Horváth (81. Nyéki) – Skriba (73. Pirik), Ihász (60. Szilasi)
    Cserék: Váradi – Szilasi, Csányi, Nyéki, Karacs, Turi, Pirik

Játékvezetők: Bereczki – Fehér, Vad