Oroszország – Dánia 5:2 (vége) | Svájc – Lettország 1:2 (hosszabbítás vége) | Szlovákia – Norvégia 2:3 (vége)
Svédország – Kanada 4:6 (vége)
Oroszország
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Dánia
szerda 06.05.2015, 16:15 • CEZ Arena • A csoportos Világbajnokság • B csoport

59:10
    Lauridsen és Malkin vesztek össze egy szituációt követően, a lökdösődés vége páros kiállítás.

48:40
    Kulikov száll ki két percre magas bot miatt. Dán emberelőny.

43:08
    Boedker kapott egy nagyot Shirokovtól, két perces kiállítás.

38:21
    Túl sok dán játékos a jégen egyszerre, jó ideig hatan voltak. Két perc Dániának.

34:04
    Egy ideje már hat mezőnyjátékossal támadtak a dánok, mert orosz kiállítás volt függőben. Belov áll ki két percre gáncsolás miatt.

26:43
    Boedker áll ki két percre gáncsolás miatt, orosz emberelőny.

20:00
    Két percet kap Nicholas Jensen bottal ütés miatt. Orosz emberelőnnyel fog kezdődni a második harmad.

16:56
    Kiállítás, Medvedev kap kettő percet fogásért. Elég sokat áll a játék.

09:46
    Dadonov iramodott meg a bal oldalon, Jakobsen azonban szabálytalanul állítja meg. Bottal akasztás miatt két perc a dán játékosnak.

00:51
    Kulyomin a támadó harmadban állíttatja ki magát két percre, bottal akasztás az ok.

Gólok és gólpasszok: 11. Panarin (Dadonov, Schipachyov), 14. Mozyakin (Malkin), 39. Dadonov (Medvedev, Kovalchuk), 58. Mozyakin (Kulyomin, Malkin), 58. Tarasenko (Antipin) – 30. Green (Spelling, Lauridsen), 50. Spelling

Oroszország: Bobrovski (Khudobin) – Yakovlev, Belov, Panarin, Dadonov, Shipachyov – Kulikov, Antipin, Mozyakin, Malkin, Kulyomin – Chudinov, Medvedev (A), Plotnikov, Anisimov, Tarasenko – Mironov, Tikhonov, Shirokov, Kovalchuk (C)
    Dánia: Dahm (Galbraith) – Lauridsen M., Kristensen, Storm, Bjorkstrand, Jensen J. (A) – Boedker, Madsen, Jakobsen, Hardt, Jensen N. – Uldall, Lauridsen O., Green, Staal, Spelling – Starkov, Poulsen

Játékvezetők: 13 MAYER Timothy (USA) , 16 BJORK Tobias (SWE) – 58 MILLS Bevan (CAN) , 59 SEMJONOV Anton (EST)