Csepel FC
0:0 (0:0)
Rákosmente KSK
szombat 16.05.2015, 18:00 • Béke téri Stadion, Csepel • NBIII - Nyugati csoport

Szinte semmi hosszabbítás nem volt a meccsen most sem. Valamivel jobb volt a második félidő, bár most is sok volt a hiba, de többet támadtak a csapatok, és jobb volt az iram. Egyik csapat sem érdemelt győzelmet, több helyzete volt a Csepelnek, de nagyobb helyzetei voltak az RKSK-nak, így igazságos is a döntetlen. Köszönöm a figyelmet! (19:44:59)

90+1

90+1
    A szabadrúgást az előtte álló emberbe rúgta Juhász, és ezzel vége is.

90
    Vég ütközte le Juhászt, sárga.

90
    Horváth Gábor gyenge lövését fogta Markek.

89
    Szemán beadásába fejelt bele egy védő, de így is a kapusé.

88
    Horváth Bence esett el a 16-oson belül, nincs büntető.

86
    Most az RKSK szorította be az ellenfelét, de ők sem jutottak lövésig.

85
    Az első vendég csere! Turcsik helyén Garics.

84
    Most viszont jól passzolt Kemény, Somodit viszont ki tudta szorítani a védője, végül szabadrúgás kifelé.

83
    Most 3-3-ban mehetett a Csepel, de Kemény nem passzolt, megállították.

82
    Létszám fölényben támadhatott a Csepel, de egy rossz passz miatt ebből sem lett semmi.

81
    10 percen belül vagyunk, az már biztos, hogy nem egy sokgólos meccs lesz a mai, de vajon szerez-e gólt egyáltalán valaki?

79
    A második hazai csere, Szabó helyén Horváth.

76
    Megint veszélyes támadást vezetett a Csepel, előbb Somodi lőtt, egy védőről pattant vissza elé, kitette Sztankónak, aki pedig mellé lőtt a 16-oson belülről.

75
    Szabó Márton indulhatott meg a kapu felé egyedül, de a kapus is jól jött ki, és be is érték, nem tudott már jól lőni 7-8 méterről, a kapusé a labda.

72
    Rakic vesztett labdát, majd lerántotta az ellenfél támadóját, jogos lap!

71
    Ferkó kapura tekerte, a bal felsőbe tartott a labda, Zubány nagyot védett!

70
    Nagyjából 24 méterre a kaputól kap szabadrúgást az RKSK.

67
    Az első csere a meccsen, a Csepel végzi el. Bencze jön le, helyére Somodi áll be.

66
    Bencze és Szemán összjátéka után utóbbi pöckölte kapura a labdát 7 méterről, a kapusé.

65
    Bencze egy bedobás után két védő között próbálta beadni, de Markek résen volt, fogta a labdát.

64
    Mohácsik lába előtt ment el a labda, így kirúgás, veszélyes volt.

63
    Veszélyes volt, felszabadított a védelem, de marad a vendégeknél a labda, bedobás.

62
    Ferkó beadása után jöhet szöglettel a Rákosmente.

60
    Turcsik néhány csel után a 16-osról lőtt, fölé.

58
    Bojtor rálőtte, fölé.

57
    Juhász rúgta fel ellenfelét, újabb sárga. Szabadrúgás jó 35 méterre, a kapuval szemben az RKSK-nak.

55
    Horváth Bence szerzett labdát, kinn állt a kapus, de nem tudta átemelni felette, hasonló szituáció volt, mint az első félidőben a Csepelnél. Marad a 0-0!

54
    Erős vitte földre ellenfelét a félpályánál, ez is sárga.

53
    Kemény volt túlzottan is harcias a szögletzászlónál a védőjével szemben, sárgát kapott érte.

51
    Egy újabb rövid kirúgás után szerezhetett volna labdát a Csepel, de Szemán lesen kapta, így ebből sem lett semmi.

49
    Simon beadása sem jó, újra a vendégeké a labda, de valamelyest harcosabban játszik a Csepel.

48
    Bencze rossz beadása után vendég kirúgás jöhet.

46
    Nem volt csere egyik oldalon sem, lássuk, mit hoz a második félidő!

46

Hosszabbítás nélkül vége a félidőnek. Nem volt jó iramú az első félidő, sok a hiba, kevés a helyzet. A félidő utolsó negyedórája már közelített az átlagos színvonalhoz, reméljük, a második félidőre még többet javul a játék, és gólt, gólokat is láthatunk. Hamarosan folytatjuk!

45

43
    Ferkó ugratta ki Bojtort, de lesen volt a vendégek játékosa, szabadrúgás kifelé.

42
    A szabadrúgás után szögletet végezhetett el a Csepel, de nem találta el a fejes a kaput, kirúgás.

41
    Szabó rúgte fel ellenfelét, sárga, az első a meccsen.

39
    Szemán lőtt messziről, mellé.

38
    Kemény a saját térfeléről indulva az alapvonalig vitte a labdát, viszont senki nem jött középen, így ebből nem lett semmi.

36
    Markek hibázott nagyot, rosszul dobta ki a labdát, Bencze emelhetett kapura 20 méterről, de nem tudta a kint álló kapus fölött átemelni, marad a 0-0.

35
    Szabó Richárd üresen fejelhetett 4-5 méterről, de jócskán fölé ment a labda.

34
    Mohácsik szerzett harcosan labdát, majd rálőtte egy védőre a labdát, jöhet az első vendég szöglet.

33
    Ezt lehúzta a kapus, de nem fordul rögtön az RKSK.

33
    Simon tekerte be a labdát, kifejelte a védelem, jöhet a második.

32
    Bencze harcolt ki szögletet, az első sarokrúgás a meccsen.

31
    Újabb csepeli szabadrúgás, de most a félpályánál.

30
    Juhász a sorfalba lőtte a labdát.

29
    Kezezés miatt jó 18 méterre a kaputól kap szabadrúgást a Csepel. Szerencséjük volt, hogy a védő kezét is érte a labda, egy rossz ívelés után jöhet a veszélyes szabadrúgás.

27
    Les miatt szabadrúgás kifelé, jöhet a Csepel. Az első lesállás a meccsen.

25
    Bencze beadását fogta Markek.

22
    Rettentő sok hibával játszik a hazai csapat továbbra is, főleg a támadásoknál, így hiába van náluk többet a labda, veszélyesebben játszik az RKSK.

19
    Gyors támadást vezetett az RKSK, Turcsik beadását viszont Zubány a mezőnybe ütötte.

18
    Ferkó vehetett le egy ívelést a 16-oson belül, a védőt elfektette, de fölé tekert, ez is nagy helyzet volt!

16
    Helyzet a másik oldalon is! Benczének volt magas Kemény beadása, Szabó szedte össze, de lőni nem tudott, végül távolról Juhász lőtt fölé, nem sokkal!

15
    Bojtor ívelte be középre, egy hazai védőn pattant meg a labda, és a kapufán csattant! A kipattanó a Csepelé lett, így ezt megúszták, nagy helyzet volt!

15
    Szabadrúgást kap az RKSK az oldalvonalnál, jó lesz ívelésre.

12
    Vég beadása után Bojtor lőtt 18 méterről, jó lövés volt, Zubány kiütötte, a kipattanót Mohácsik lőtte rá jó 20 méterről, fölé!

10
    Sajnos továbbra sem igazán történik említésre méltó dolog a pályán, a Csepelnél van valamivel többet a labda, de helyzetük még nem volt.

7
    Így a mérkőzés elején mindkét csapat sokat hibázik, nincs folyamatos játék.

4
    Kemény a kapura tekerte, pontos volt a labda, nem volt benne elég erő, Markek simán fogta.

3
    A vendég térfél közepén kap szabadrúgást a Csepel.

2
    Turcsik lőtt a 16-os sarkától, veszélytelen volt.

1
    Az RKSK világoskék mezben játszik ma.

1
    A Csepel piros-kékben játszik, ők kezdték a meccset.

1

Csepel FC: Zubány – Horváth Á., Haraszkó, Bencze, Szabó M. – Szemán, Kemény, Juhász, Sztankó – Simon, Rakic
    Cserék: Bostyán (k), Somodi, Szabó Á., Berkes, Horváth G., Gauzer

Rákosmente KSK: Markek – Mohácsik, Horváth, Erős, Bojtor – Szabó, Szala, Ferkó, Turcsik – Honti, Vég
    Cserék: Komora (k), Farkas, Törőcsik, Puskár, Garics

Játékvezetők: Móri Tamás; Bertalan, Bede.

Az NBIII nyugati csoportjában ezúttal is minden meccset egy időben rendeznek, szombaton 18 órától. A Csepel a Rákosmentét fogadja.
    Az RKSK remekül szerepel idén, akár még a dobogóra is odaférhetnek, bár most az 5. helyen állnak. Tavasszal csak a Diósd tudta megverni őket.
    A Csepelnek viszont nagyon nem megy tavasszal, bár négy meccsből három győzelemmel és egy vereséggel kezdtek, azóta nem tudtak nyerni, ráadásul március óta csak egyszer szereztek pontot, hazai pályán ikszeltek a biztos kieső Tököl ellen, ez is inkább kudarc. Ennek ellenére egy mostani győzelemmel biztosan bent maradnának, egyébként is inkább csak matematikai esélye van a Csepel kiesésének, de egy győzelem most nagyon sokat érne. Viszont az RKSK ellen ez nehéz feladat lesz. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.