Csepel FC
0:0 (0:0)
Rákosmente KSK
szombat 16.05.2015, 18:00 • Béke téri Stadion, Csepel • NBIII - Nyugati csoport

Szinte semmi hosszabbítás nem volt a meccsen most sem. Valamivel jobb volt a második félidő, bár most is sok volt a hiba, de többet támadtak a csapatok, és jobb volt az iram. Egyik csapat sem érdemelt győzelmet, több helyzete volt a Csepelnek, de nagyobb helyzetei voltak az RKSK-nak, így igazságos is a döntetlen. Köszönöm a figyelmet! (19:44:59)

90+1

90+1
    A szabadrúgást az előtte álló emberbe rúgta Juhász, és ezzel vége is.

90
    Vég ütközte le Juhászt, sárga.

90
    Horváth Gábor gyenge lövését fogta Markek.

89
    Szemán beadásába fejelt bele egy védő, de így is a kapusé.

88
    Horváth Bence esett el a 16-oson belül, nincs büntető.

86
    Most az RKSK szorította be az ellenfelét, de ők sem jutottak lövésig.

85
    Az első vendég csere! Turcsik helyén Garics.

84
    Most viszont jól passzolt Kemény, Somodit viszont ki tudta szorítani a védője, végül szabadrúgás kifelé.

83
    Most 3-3-ban mehetett a Csepel, de Kemény nem passzolt, megállították.

82
    Létszám fölényben támadhatott a Csepel, de egy rossz passz miatt ebből sem lett semmi.

81
    10 percen belül vagyunk, az már biztos, hogy nem egy sokgólos meccs lesz a mai, de vajon szerez-e gólt egyáltalán valaki?

79
    A második hazai csere, Szabó helyén Horváth.

76
    Megint veszélyes támadást vezetett a Csepel, előbb Somodi lőtt, egy védőről pattant vissza elé, kitette Sztankónak, aki pedig mellé lőtt a 16-oson belülről.

75
    Szabó Márton indulhatott meg a kapu felé egyedül, de a kapus is jól jött ki, és be is érték, nem tudott már jól lőni 7-8 méterről, a kapusé a labda.