Szigetszentmiklós – Szeged 2011 1:2 (vége) | – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége) | Balmazújváros – Sopron 1:1 (vége)
Ajka – Aqvital FC Csákvár 3:4 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 2:3 (vége) | Békéscsaba – Cegléd 3:0 (vége)
Szolnok – Soroksár 2:3 (vége) | Gyirmót – BFC Siófok 2:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
2:3 (0:1)
ZTE FC
vasárnap 31.05.2015, 18:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

Ezzel a vereséggel búcsúzott a kilátogató mintegy kétszáz nézőtől a Kaposvári Rákóczi csapata.
    Hiába javult fel a támadójáték a második félidőre,ez már csak a szépítésre volt elegendő.
    Érdekesség, hogy a két csapatban három Munkácsy Gimnázium játékosa (Borsi,Nagy K., Murai ) szerepelt, akik együtt tavaly diákolimpia címet szereztek futsal sportágban. Lehet ez lenne a megfelelő sportág Kaposváron, kevesebb ember, kisebb költségvetéssel tudna működni.
    A ZTE ezzel a győzelemmel a bajnokság nyolcadik helyén végzett. (19:46:42)

89
    Második sárga lappal Lakatos áll ki, miután egy hatalmasat belemért Muraiba.

87
    Kozics teszi be a védők mögé Rajczinak a labdát, aki egyből kapásból ellövi, de Szappanos lábbal véd.

85
    A Kaposvár gólt szerzett!

HÁZI BENCE kapott egy kiugratás a baloldalon, átvette a labdát, majd higgadtan Szappanos jobb lába mellett laposan jobb alsó sarokba passzolt.

82
    Szappanos jött ki a kapujából és fejjel ment a kapus.

80
    Murai cselezget a tizenhatoson belül, majd Petrók ment szögletre.

79
    Bozsóhozkerül hátra a labda, majd ő indítja a támadást a jobb oldalon

77

A jobb oldalról beívelt szabadrúgást RAJCZI PÉTER kapásból vágja a léc alá, ezzel szépít a Rákóczi.

76
    Murai dönti fel Kozicsot a félpályánál.

75
    Házi menne el a bal oldalon, de nem éri utol a labdát.

73
    Kihasználta harmadik cseréjét is Prukner mester, de ez már csak játéklehetőség a három játékosnak, a mérkőzés eldőlt.

71
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Fejős, bejön Házi.

A büntetőhöz Fejős állt oda, de a jobb sarokba tartó lövést Szappanos kivédte.

70
    Tizenegyest kap a Rákóczi, Króner rántotta le Rajczit a büntetőterületen belül.

68
    Nagy adott egy ziccer passzt Rajczinak, de a partjelző lest látott.

66
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Bailo, bejön Murai.

65
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Kovács, bejön Hampuk.

64
    A ZTE gólt szerzett!

Daru kapott egy kiugratást középen, a védők nem voltak még a környékén sem, így szabadon vezethette rá Bozsóra, aki mellett a kapuba helyezte a labdát a ZTE támadó.