SZEOL SC – Videoton FC II. 0:3 (vége) | Kozármisleny – Monor SE 5:1 (vége) | REAC – Gyula 3:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
5:1 (2:1)
Monor SE
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

A második félidő elég egyoldalúra sikerült, végig a hazai csapat uralta a mérkőzést, és megérdemelten nyert ilyen arányban is és búcsúzott szépen az idei bajnokságtól és a közönségtől. (19:42:40)

90
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Schmidt indul csellel befelé a jobb szélről, de a lövés pillanatába utolérték, ezért tovább passzolta NAGY M. KRISZTIÁNNAK aki 18 méterről megszerezte a hazai csapat újabb gólját.

86
    Nagyszerű támadás, Nagy M. K. és KIRCHNER KRISZTIÁN passzolta ki a vendég védelmet és utóbbi egy csel után 16-ról kilőtte az alsó sarkot, ezzel végleg elintézve a három pont sorsát.

85
    Már Molnár készül kirúgáshoz, egy rosszul sikerült indítás után.

84
    Viniczai rúgta be, és Fenyvesi szabadított fel.

84
    Vendég sarokrúgás következik.

83
    Fenyvesi szerez labdát, de pontatlan passzal el is adja a hazai csapat a megszerzett labdát.

81
    A hazai csapat is kihasználja harmadik cseréjét, Cziráki helyett Kirchner a pályán.

79
    Petric helyére érkezik.

78
    Monor kihasználja utolsó cserelehetőségét is, Gábor érkezik.

76
    Petric kapott lerántásért sárgát.

75
    Kovács ugratta ki a most beállt Schmidtet aki önzetlen akart lenni és bepasszolta a labdát Czirákinak, de ezt a vendég védők lefülelték és felszabadítottak.

74
    Cziráki első lövését Trepák védte, a kipattanót, ismét rálőtte, de ez már nem talált kaput.

73
    Cserél a hazai csapat Beke helyett Schmidt folytatja.

72
    Lantost buktatta a félpályánál Csőke.

71
    Kocsis szerzett labdát a saját térfelén és indított kontrát, a keresztpasszt a visszaérkező Petrezselyem rúgta ki.

70
    Nagy M. K. lőtt távolról, mellé.

68
    Cserélt a vendég csapat Szabó V. helyére érkezett Kelemen.

Nándor Pehr

Gólok: 2. Nagy M. Krisztián (bünt.), 24. Fellai, 51. Beke, 86. Kirchner, 90. Nagy M. Krisztián – 18. Wágner

Lapok:   67. Kovács (KOZ) – 1. Trepák (MSE), 41. Benke (MSE), 58. Szabó V. (MSE), 68. Wágner (MSE), 76. Petric (MSE)

HR-Rent Kozármisleny FC: Molnár – Fenyvesi, Fellai, Lantos, Kocsis – Beke (73' Schmidt), Kovács, Nagy E., Cziráki (81' Kirchner) – Nagy M. K., Tóth (59' Puskás)
    Cserék: Sólyom, Szabó P., Szabó M.,Schmidt, Kirchner, Erdős, Puskás

Monor SE: Trepák – Horváth, Tóth, Petrezselyem, Wágner – Csőke, Benke, Petric (79' Gábor), Viniczai – Szabó M. (46' Vékei), Szabó V. (68' Kelemen)
    Cserék: Kozma, Gábor, Vékei, Kelemen, Mészáros

Játékvezetők: Takács János, Szilágyi Norbert, Benkő Róbert