SZEOL SC – Videoton FC II. 0:3 (vége) | Kozármisleny – Monor SE 5:1 (vége) | REAC – Gyula 3:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
5:1 (2:1)
Monor SE
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Az utolsó fordulónak is van tétje mindkét csapat számára. A Kozármisleny még harcban van az első helyért, ugyan a Vácnak két pont előnye van és hazai pályán szinte biztos, hogy begyűjtik az Orosháza ellen a három pontot, de...
    A hazai csapatnak nincs más dolga mint megszerezni a győzelmet és szépen búcsúzni a bajnokságtól és a szurkolóktól.

A vendég Monor a negyedik helyen áll, egyetlen pontra lemaradva a SZEOLtól, így nekik is fontos minden pont, hogy a dobogó legalsó fokára odaérjenek.

Tehát minden adott egy igazán izgalmas, jó mérkőzéshez, ami akár a bajnoki címről is dönthet.

A hazaiak fehér-fekete, a Monoriak kék-fehér mezben lépnek ma pályára.

1

1
    A kilépő hazai játékost elütötte a kiérkező kapus Büntető!!!

1
    Trepák megúszta a helyzetet sárgával.

2
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    A büntetőt magabiztosan értékesítette NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN, vezet a hazai csapat. A kapus jobbra vetődött, a labda a bal sarokba érkezett.

4
    Gyors gól után most nem alakul ki folyamatos játék, hol egyik, hol másik csapat birtokolja rövid ideig a labdát.

5
    Vendég szabadrúgást ívelnek a hazai kapu elé, Molnár könnyedén húzta le.

7
    Egymás után több hazai partdobás a pálya közepén.

8
    Cziráki marad a földön egy ütközést követően, ápolás következik, áll a játék.

9
    Folytatódik a játék, már Cziráki is a pályán újra.

10
    Monor szabadrúgás következik a hazai térfél közepéről.

11
    Viniczai szabadrúgására érkeztek többen, Fellai fejéről, Molnár kezébe került a játékszer.

11
    Vendégek szögletet harcolnak ki.

12
    A sarokrúgást, Molnár húzza le, és hozza játékba a labdát.

13
    Fenyvesit szerelték a beadás pillanatában, hazai szöglet következik.

13
    A sarokrúgást a vendég védő kifejelte, partdobás.

14
    Nagy Erikről kerül alapvonalon túlra a labda, kirúgás következik.

15
    Nagy M. K. sodorták el a saját térfelén, jár érte a szabadrúgás.

18
    A Monor gólt szerzett!
    Egy gyors kontra végén, WÁGNER RICHÁRD kapta meg a labdát, és a kiérkező Molnár mellett a hosszú sarokba lőtt, egyenlített a Monor.

19
    Kovács vállalkozott távolról és nem sokat tévesztett, veszélyes lövés volt.

21
    Bekét rántotta le Petric, de a sárga elmaradt.

22
    Kovács ugratta ki jó ütemben Tótot, aki nem lőtt egyből, hanem elhúzta a kapus mellett, és elesett, de nem volt sípszó, így kirúgással folytatódik a mérkőzés. Ez nagy helyzet volt.

23
    Jobb szélről végez el szabadrúgást a hazai csapat.

24
    Kocsis végezte el a pontrúgást, jól tekerte a kapu elé, ahol tökéletesen érkezett FELLAI JÓZSEF és öt méterről a kapuba csúsztatta a labdát, Trepák tehetetlen volt. Ismét vezet a hazai csapat.

26
    Kovács rúgta ki a jobb szélre a labdát, Beke indult meg befelé és tört be a tizenhatoson belülre, de összezártak előtte és elesett, oda a helyzet.

27
    Kozármislenyi szöglet jön.

28
    A szögletet kifejelték a hazaiak és kontrát indítottak, de Nagy E. jól zárt vissza és megszerezte a labdát.

29
    Kovács indítása hosszú, kirúgás következik, Trepák állítja le a labdát.

30
    Cziráki lövése vágódott szögletre.

31
    Szöglet után a misleny hátravitte a labdát saját kapujáig.

32
    Ismét hazai szöglet következik.

32
    Ezt a sarokrúgást Trepák húzta le a levegőből.

33
    Nagy M. K. fordított szépen, Cziráki egy csel után védőjébe lőtt.

34
    Cziráki ment el a bal szélen és gurította vissza a labdát, de nem volt érkező.

36
    Fenyvesi futott fel a szélen, de hosszú volt a felé érkező labda.

38
    Monor végez el szabadot a félpályánál.

39
    A rosszul elvégezett szabadrúgás után, nehezen de Szabó M. megszerezte a labdát és indult a hazai kapu felé, de elsodorták, ismét szabadrúgás jön.

39
    A felívelt szabadrúgást Molnár elszámolta, így Wágner fejelt, de a hazai kapufa segített, kifelé pattant a labda róla.

41
    Benke kapott sárga lapos figyelmeztetést.

42
    Tóthnak volt kicsit hosszú a kiugratás, így Trepák felszedte előle a labdát.

43
    Petrezselyem kezelte rosszul a labdát, ezért most hazai dobás következik a félpályánál.

44
    Fellai emelt egy labdát Fenyvesi elé, beadását Tóth rúgta ki.

45
    A játékvezető már az óráját nézi nem lesz hosszabbítás.

A szünetben a Kozármislenyi utánpótlás csapatok kapják meg a kiharcolt érmeiket.

U-14 csapat ezüstérmes lett.
    U-15 csapat NB II. harmadik helyén végzett.
    U-21 csapat NB II. második helyén végzett.

A hazai csapat már érkezik a folytatásra.

Az első félidő egy gyors hazai góllal kezdődött. Majd negyed óra csendes játék után egy kontra végén egyenlített a Monor, ezután a hazai csapat fölénybe került és ismét megszerezte a vezetést, de több gólt nem tudott szerezni. Sőt Wágner kapufájánál közel járt a vendég csapat az egyenlítéshez.

Érkezik a Monor is a második félidőre.

46

46
    A szünetben változtatott a vendég vezetőedző és Szabó M. helyére Vékei érkezett.

48
    Veszélyes helyről jár hazai szabadrúgás. 20 méterre a kaputól.

48
    A sorfalról vágódott szögletre.

49
    A sarokrúgást Trepák ütötte ki mezőnybe.

50
    Az első öt percben a játék a monori térfélen zajlik.

51
    Beérett a fölény, BEKE PÉTER kapott Lantostól nagyszerű labdát, elhúzta a kivetődő Trepák mellett és a kapuba gurított. 3-1!

52
    Kovács lőtt távolról, Trepák védte, a kipattanót a védők kivágták.

54
    Bekét buktatták a félpályánál.

54
    Beke tört be a jobb szélről és lőtt, de Trepák fogta a próbálkozást.

55
    Cziráki felé érkezett egy lőtt passz, kicsit lett hosszú.

56
    A második félidő eddig a hazaiak szája íze szerint alakult, fölényben játszanak, gólt szereztek és uralják a mérkőzést.

57
    A Kozármisleny kontrázott egy szöglet után, de Cziráki passzát kirúgták, Lantos pedig célt tévesztett távolról.

58
    Szabó V. kapott sárgát.

59
    A hazai csapat támadót cserél, Tóth helyén Puskás folytatja.

60
    Jobb szélről következik hazai szabadrúgás.

61
    A felívelt labdát kifejelték a védők, Nagy E. lőtt kapásból mellé.

61
    Vendég szöglet következik, Cziráki ápolása után.

62
    Fellai fejelte ki a szögletet.

63
    Puskás adott be egy labdát a bal szélről, de a kapu előtt nem volt hazai játékos.

64
    Fenyvesi fejelte haza a labdát Molnárnak.

65
    Kocsis ment el a bal szélen, beadását kifejelték, de Nagy M. K. szerezte meg és lőtt fölé.

66
    Nagy M. K. tört kapura két védő között, de lövésre már nem jutott az erejéből.

67
    Kovács kapott sárgalapot.

68
    Monorból Wágner kapott sárgát.

68
    Cserélt a vendég csapat Szabó V. helyére érkezett Kelemen.

70
    Nagy M. K. lőtt távolról, mellé.

71
    Kocsis szerzett labdát a saját térfelén és indított kontrát, a keresztpasszt a visszaérkező Petrezselyem rúgta ki.

72
    Lantost buktatta a félpályánál Csőke.

73
    Cserél a hazai csapat Beke helyett Schmidt folytatja.

74
    Cziráki első lövését Trepák védte, a kipattanót, ismét rálőtte, de ez már nem talált kaput.

75
    Kovács ugratta ki a most beállt Schmidtet aki önzetlen akart lenni és bepasszolta a labdát Czirákinak, de ezt a vendég védők lefülelték és felszabadítottak.

76
    Petric kapott lerántásért sárgát.

78
    Monor kihasználja utolsó cserelehetőségét is, Gábor érkezik.

79
    Petric helyére érkezik.

81
    A hazai csapat is kihasználja harmadik cseréjét, Cziráki helyett Kirchner a pályán.

83
    Fenyvesi szerez labdát, de pontatlan passzal el is adja a hazai csapat a megszerzett labdát.

84
    Vendég sarokrúgás következik.

84
    Viniczai rúgta be, és Fenyvesi szabadított fel.

85
    Már Molnár készül kirúgáshoz, egy rosszul sikerült indítás után.

86
    Nagyszerű támadás, Nagy M. K. és KIRCHNER KRISZTIÁN passzolta ki a vendég védelmet és utóbbi egy csel után 16-ról kilőtte az alsó sarkot, ezzel végleg elintézve a három pont sorsát.

90
    Schmidt indul csellel befelé a jobb szélről, de a lövés pillanatába utolérték, ezért tovább passzolta NAGY M. KRISZTIÁNNAK aki 18 méterről megszerezte a hazai csapat újabb gólját.

A második félidő elég egyoldalúra sikerült, végig a hazai csapat uralta a mérkőzést, és megérdemelten nyert ilyen arányban is és búcsúzott szépen az idei bajnokságtól és a közönségtől. (19:42:40)

Nándor Pehr

Gólok: 2. Nagy M. Krisztián (bünt.), 24. Fellai, 51. Beke, 86. Kirchner, 90. Nagy M. Krisztián – 18. Wágner

Lapok:   67. Kovács (KOZ) – 1. Trepák (MSE), 41. Benke (MSE), 58. Szabó V. (MSE), 68. Wágner (MSE), 76. Petric (MSE)

HR-Rent Kozármisleny FC: Molnár – Fenyvesi, Fellai, Lantos, Kocsis – Beke (73' Schmidt), Kovács, Nagy E., Cziráki (81' Kirchner) – Nagy M. K., Tóth (59' Puskás)
    Cserék: Sólyom, Szabó P., Szabó M.,Schmidt, Kirchner, Erdős, Puskás

Monor SE: Trepák – Horváth, Tóth, Petrezselyem, Wágner – Csőke, Benke, Petric (79' Gábor), Viniczai – Szabó M. (46' Vékei), Szabó V. (68' Kelemen)
    Cserék: Kozma, Gábor, Vékei, Kelemen, Mészáros

Játékvezetők: Takács János, Szilágyi Norbert, Benkő Róbert