SZEOL SC – Videoton FC II. 0:3 (vége) | Kozármisleny – Monor SE 5:1 (vége) | REAC – Gyula 3:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
5:1 (2:1)
Monor SE
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

A második félidő elég egyoldalúra sikerült, végig a hazai csapat uralta a mérkőzést, és megérdemelten nyert ilyen arányban is és búcsúzott szépen az idei bajnokságtól és a közönségtől. (19:42:40)

90
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Schmidt indul csellel befelé a jobb szélről, de a lövés pillanatába utolérték, ezért tovább passzolta NAGY M. KRISZTIÁNNAK aki 18 méterről megszerezte a hazai csapat újabb gólját.

86
    Nagyszerű támadás, Nagy M. K. és KIRCHNER KRISZTIÁN passzolta ki a vendég védelmet és utóbbi egy csel után 16-ról kilőtte az alsó sarkot, ezzel végleg elintézve a három pont sorsát.

85
    Már Molnár készül kirúgáshoz, egy rosszul sikerült indítás után.

84
    Viniczai rúgta be, és Fenyvesi szabadított fel.

84
    Vendég sarokrúgás következik.

83
    Fenyvesi szerez labdát, de pontatlan passzal el is adja a hazai csapat a megszerzett labdát.

81
    A hazai csapat is kihasználja harmadik cseréjét, Cziráki helyett Kirchner a pályán.

79
    Petric helyére érkezik.

78
    Monor kihasználja utolsó cserelehetőségét is, Gábor érkezik.

76
    Petric kapott lerántásért sárgát.

75
    Kovács ugratta ki a most beállt Schmidtet aki önzetlen akart lenni és bepasszolta a labdát Czirákinak, de ezt a vendég védők lefülelték és felszabadítottak.

74
    Cziráki első lövését Trepák védte, a kipattanót, ismét rálőtte, de ez már nem talált kaput.

73
    Cserél a hazai csapat Beke helyett Schmidt folytatja.

72
    Lantost buktatta a félpályánál Csőke.

71
    Kocsis szerzett labdát a saját térfelén és indított kontrát, a keresztpasszt a visszaérkező Petrezselyem rúgta ki.

70
    Nagy M. K. lőtt távolról, mellé.

68
    Cserélt a vendég csapat Szabó V. helyére érkezett Kelemen.

68
    Monorból Wágner kapott sárgát.

67
    Kovács kapott sárgalapot.

66
    Nagy M. K. tört kapura két védő között, de lövésre már nem jutott az erejéből.

65
    Kocsis ment el a bal szélen, beadását kifejelték, de Nagy M. K. szerezte meg és lőtt fölé.

64
    Fenyvesi fejelte haza a labdát Molnárnak.

63
    Puskás adott be egy labdát a bal szélről, de a kapu előtt nem volt hazai játékos.

62
    Fellai fejelte ki a szögletet.

61
    Vendég szöglet következik, Cziráki ápolása után.

61
    A felívelt labdát kifejelték a védők, Nagy E. lőtt kapásból mellé.

60
    Jobb szélről következik hazai szabadrúgás.

59
    A hazai csapat támadót cserél, Tóth helyén Puskás folytatja.

58
    Szabó V. kapott sárgát.

57
    A Kozármisleny kontrázott egy szöglet után, de Cziráki passzát kirúgták, Lantos pedig célt tévesztett távolról.

56
    A második félidő eddig a hazaiak szája íze szerint alakult, fölényben játszanak, gólt szereztek és uralják a mérkőzést.

55
    Cziráki felé érkezett egy lőtt passz, kicsit lett hosszú.

54
    Beke tört be a jobb szélről és lőtt, de Trepák fogta a próbálkozást.

54
    Bekét buktatták a félpályánál.

52
    Kovács lőtt távolról, Trepák védte, a kipattanót a védők kivágták.

51
    Beérett a fölény, BEKE PÉTER kapott Lantostól nagyszerű labdát, elhúzta a kivetődő Trepák mellett és a kapuba gurított. 3-1!

50
    Az első öt percben a játék a monori térfélen zajlik.

49
    A sarokrúgást Trepák ütötte ki mezőnybe.

48
    A sorfalról vágódott szögletre.

48
    Veszélyes helyről jár hazai szabadrúgás. 20 méterre a kaputól.

46
    A szünetben változtatott a vendég vezetőedző és Szabó M. helyére Vékei érkezett.

46

Érkezik a Monor is a második félidőre.

Az első félidő egy gyors hazai góllal kezdődött. Majd negyed óra csendes játék után egy kontra végén egyenlített a Monor, ezután a hazai csapat fölénybe került és ismét megszerezte a vezetést, de több gólt nem tudott szerezni. Sőt Wágner kapufájánál közel járt a vendég csapat az egyenlítéshez.

A hazai csapat már érkezik a folytatásra.

U-14 csapat ezüstérmes lett.
    U-15 csapat NB II. harmadik helyén végzett.
    U-21 csapat NB II. második helyén végzett.

A szünetben a Kozármislenyi utánpótlás csapatok kapják meg a kiharcolt érmeiket.

45
    A játékvezető már az óráját nézi nem lesz hosszabbítás.

44
    Fellai emelt egy labdát Fenyvesi elé, beadását Tóth rúgta ki.

43
    Petrezselyem kezelte rosszul a labdát, ezért most hazai dobás következik a félpályánál.

42
    Tóthnak volt kicsit hosszú a kiugratás, így Trepák felszedte előle a labdát.

41
    Benke kapott sárga lapos figyelmeztetést.

39
    A felívelt szabadrúgást Molnár elszámolta, így Wágner fejelt, de a hazai kapufa segített, kifelé pattant a labda róla.

39
    A rosszul elvégezett szabadrúgás után, nehezen de Szabó M. megszerezte a labdát és indult a hazai kapu felé, de elsodorták, ismét szabadrúgás jön.

38
    Monor végez el szabadot a félpályánál.

36
    Fenyvesi futott fel a szélen, de hosszú volt a felé érkező labda.

34
    Cziráki ment el a bal szélen és gurította vissza a labdát, de nem volt érkező.

33
    Nagy M. K. fordított szépen, Cziráki egy csel után védőjébe lőtt.

32
    Ezt a sarokrúgást Trepák húzta le a levegőből.

32
    Ismét hazai szöglet következik.

31
    Szöglet után a misleny hátravitte a labdát saját kapujáig.

30
    Cziráki lövése vágódott szögletre.

29
    Kovács indítása hosszú, kirúgás következik, Trepák állítja le a labdát.

28
    A szögletet kifejelték a hazaiak és kontrát indítottak, de Nagy E. jól zárt vissza és megszerezte a labdát.

27
    Kozármislenyi szöglet jön.

26
    Kovács rúgta ki a jobb szélre a labdát, Beke indult meg befelé és tört be a tizenhatoson belülre, de összezártak előtte és elesett, oda a helyzet.

24
    Kocsis végezte el a pontrúgást, jól tekerte a kapu elé, ahol tökéletesen érkezett FELLAI JÓZSEF és öt méterről a kapuba csúsztatta a labdát, Trepák tehetetlen volt. Ismét vezet a hazai csapat.

23
    Jobb szélről végez el szabadrúgást a hazai csapat.

22
    Kovács ugratta ki jó ütemben Tótot, aki nem lőtt egyből, hanem elhúzta a kapus mellett, és elesett, de nem volt sípszó, így kirúgással folytatódik a mérkőzés. Ez nagy helyzet volt.

21
    Bekét rántotta le Petric, de a sárga elmaradt.

19
    Kovács vállalkozott távolról és nem sokat tévesztett, veszélyes lövés volt.

18
    A Monor gólt szerzett!
    Egy gyors kontra végén, WÁGNER RICHÁRD kapta meg a labdát, és a kiérkező Molnár mellett a hosszú sarokba lőtt, egyenlített a Monor.

15
    Nagy M. K. sodorták el a saját térfelén, jár érte a szabadrúgás.

14
    Nagy Erikről kerül alapvonalon túlra a labda, kirúgás következik.

13
    A sarokrúgást a vendég védő kifejelte, partdobás.

13
    Fenyvesit szerelték a beadás pillanatában, hazai szöglet következik.

12
    A sarokrúgást, Molnár húzza le, és hozza játékba a labdát.

11
    Vendégek szögletet harcolnak ki.

11
    Viniczai szabadrúgására érkeztek többen, Fellai fejéről, Molnár kezébe került a játékszer.

10
    Monor szabadrúgás következik a hazai térfél közepéről.

9
    Folytatódik a játék, már Cziráki is a pályán újra.

8
    Cziráki marad a földön egy ütközést követően, ápolás következik, áll a játék.

7
    Egymás után több hazai partdobás a pálya közepén.

5
    Vendég szabadrúgást ívelnek a hazai kapu elé, Molnár könnyedén húzta le.

4
    Gyors gól után most nem alakul ki folyamatos játék, hol egyik, hol másik csapat birtokolja rövid ideig a labdát.

2
    A büntetőt magabiztosan értékesítette NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN, vezet a hazai csapat. A kapus jobbra vetődött, a labda a bal sarokba érkezett.

1
    Trepák megúszta a helyzetet sárgával.

1
    A kilépő hazai játékost elütötte a kiérkező kapus Büntető!!!

1

A hazaiak fehér-fekete, a Monoriak kék-fehér mezben lépnek ma pályára.

Az utolsó fordulónak is van tétje mindkét csapat számára. A Kozármisleny még harcban van az első helyért, ugyan a Vácnak két pont előnye van és hazai pályán szinte biztos, hogy begyűjtik az Orosháza ellen a három pontot, de...
    A hazai csapatnak nincs más dolga mint megszerezni a győzelmet és szépen búcsúzni a bajnokságtól és a szurkolóktól.

A vendég Monor a negyedik helyen áll, egyetlen pontra lemaradva a SZEOLtól, így nekik is fontos minden pont, hogy a dobogó legalsó fokára odaérjenek.

Tehát minden adott egy igazán izgalmas, jó mérkőzéshez, ami akár a bajnoki címről is dönthet.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Nándor Pehr

Gólok: 2. Nagy M. Krisztián (bünt.), 24. Fellai, 51. Beke, 86. Kirchner, 90. Nagy M. Krisztián – 18. Wágner

Lapok:   67. Kovács (KOZ) – 1. Trepák (MSE), 41. Benke (MSE), 58. Szabó V. (MSE), 68. Wágner (MSE), 76. Petric (MSE)

HR-Rent Kozármisleny FC: Molnár – Fenyvesi, Fellai, Lantos, Kocsis – Beke (73' Schmidt), Kovács, Nagy E., Cziráki (81' Kirchner) – Nagy M. K., Tóth (59' Puskás)
    Cserék: Sólyom, Szabó P., Szabó M.,Schmidt, Kirchner, Erdős, Puskás

Monor SE: Trepák – Horváth, Tóth, Petrezselyem, Wágner – Csőke, Benke, Petric (79' Gábor), Viniczai – Szabó M. (46' Vékei), Szabó V. (68' Kelemen)
    Cserék: Kozma, Gábor, Vékei, Kelemen, Mészáros

Játékvezetők: Takács János, Szilágyi Norbert, Benkő Róbert