III. kerület – Futura-Mosonmagyaróvár 0:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Csepel FC 2:2 (vége)
III. kerület
0:1 (0:0)
Futura-Mosonmagyaróvár
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

Sajnos nagyon feszült hangulatban ért véget a meccs Kovács és Boros ütközése után, de a pályán nincs kakaskodás. A játékvezetők csak nehezen merték elhagyni a pályát, de nem történt semmi.
    A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, jóval többet támadott a Kerület a második félidőben, viszont nagyot küzdött a Mosonmagyaróvár. A közönség megtapsolja a Kerületet, nagy küzdelem volt a második félidőben. 0-1 tehát a végeredmény, köszönöm a figyelmet! (19:46:11)

90+2

90+1
    Móczó rácsúszott Régelyre, sárga. A végére igen paprikás lett a hangulat a lelátón, érthető módon. Kovács most megy be az öltözőbe, látható sérülése van...

90+1
    Kovács nincs teljesen jól, ezért lemegy, és szabadrúgás kifelé.

90
    Filó reklamálásért először sárgát, majd pirosat kapott.

90
    Kovács ütközött a kapussal, és lent maradt, de a játékvezető kifelé ítélt.

89
    Domanyik jócskán fölé lőtte.

89
    Szabadrúgást kap a Mosonmagyaróvár a 16-os bal sarkától pár méterre.

88
    A sérült Bartha helyén tehát Kovács. Több csere már nem lesz ma.

87
    Sajnos úgy néz ki, ma már nem lép pályára Bartha, csere lesz.

87
    Bartha maradt lent a 16-oson belül, végül lebiceg a pályáról.

86
    Most pedig kontrázott a vendég csapat, Szikes szerelte Maidicsot, nagy mentés volt4

84
    Kijött a szorításból a Mosonmagyaróvár, ők végezhettek el bedobást a hazai 16-osnál, de nincs helyzet.

83
    Bartha szépen cselezte be magát a 16-oson belülre, Filó nem tudott lőni, végül Kaszai tekerte kapura, Boros fogta.

83
    Kiegészült az MTE.

82
    Hosszabb ideig volt a labda a vendég 16-os előtt, végül Móczó lőtt szépen kapura 17 méterről, nem sokkal ment el a felső sarok mellett a labda.

81
    Eggyel többen vannak tehát most a hazaiak.

80
    Scheiber beadása után sem tudott most lőni senki, miközben Vargát kell ápolni az oldalvonalnál, de a támadás nem állt meg.