III. kerület – Futura-Mosonmagyaróvár 0:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Csepel FC 2:2 (vége)
III. kerület
0:1 (0:0)
Futura-Mosonmagyaróvár
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Az NBIII utolsó fordulóját rendezik a hétvégén, minden meccs vasárnap 6-kor kezdődik.
    A III. Kerület az utolsó fordulóban a Mosonmagyaróvár együttesét fogadja. Nincs már komoly tétje a mérkőzésnek, igaz, a Kerület akár a 8. helyre is felléphet a 11-ről, ahol most áll, hátrébb már nem csúszhatnak. A Mosonmagyaróvár biztos bent maradó, a Csepelt még megelőzhetik, vagy maradnak a 13. helyen.
    Ősszel az óbudaiak nyertek idegenben két gólos hátrányból fordítva. A jelenlegi formája viszont nagyon jó az óváriaknak, március óta nem kaptak ki, igaz, többnyire döntetlent játszottak, de például nyertek Tatabányán. A Kerület is jobb formába lendült a végére, volt a tavasszal rosszabb szériájuk. Reméljük, ezekből az jön össze, hogy egy nagyon jó meccset vív majd egymással a két csapat! Tartsanak velünk!

III. kerület: Kondor – Scheiber, Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Lórincz, Kocsis, Bartha – Kaszai, Horváth
    Cserék: Csordás (k), Mayer, Kovács, Molnár A., Breuer, Móczó, Molnár G.

Futura-Mosonmagyaróvár: Boros – Domanyik, Régely, Kálmán, Horváth – Németh, Schmatovich, Szénási, Varga – Karácsony, Darázs
    Cserék: Farkas (k), Maidics, Kollár M., Kollár B., Kormos

Játékvezetők: Pillók Ádám; Márton, Keszthelyi.

1

1
    Az MTE kezdte a meccset, ők sötétkék felsőben léptek ma pályára.

1
    A Kerület a szokásos fehér-kék szerelésében játszik.

2
    Először a vendég csapat jut el az ellenfél kapuja elé, de Filó szerelése után kirúgás következik.

5
    Egyelőre nem esnek egymásnak a csapatok, komoly helyzet nem volt az elején, lassan építkeznek a csapatok.

8
    Egy rövid hazaadás után Bartha éles szögből gurított kapura, de elment a labda a kapu előtt, érkező ember pedig nem volt. Ez nagy lehetőség volt!

9
    A túloldalon Kocsis szerelt nagyon jókor, bedobás a 16-os mellől.

10
    Az első szögletet a Mosonmagyaróvár végezheti el, Régely beadását blokkolták.

10
    Laposan, veszélyesen jött be a labda, de végül tisztázott a védelem.

13
    Lőrincz lőtt messziről, megpattant egy védő hátán a labda, szöglet.

14
    Elsőre visszakerült Kaszaihoz a labda, másodjára Filó csúsztatott, de mellé.

18
    Továbbra is kényelmes iramban zajlik a meccs, nincs sok helyzet, de folyamatos a játék.

20
    Szikes szerelte Régelyt, szöglet!

20
    Senkinek nem volt jó ez a szöglet, teljesen veszélytelen volt.

21
    Filó ívelése után lesen volt Horváth, szabadrúgás.

22
    Ivószünetet rendelt el a játékvezető a hőség miatt, áll tehát a játék.

23
    Mosonmagyaróvári szabadrúgással folytatódik a meccs.

24
    Scheiber futott fel a jobb oldalon, elsőre úgy tűnt, jó a a labda Horváthnak, de ismét lesen volt a hazai csatár.

26
    Kaszai cselezett jól, majd a 16-os bal oldaláról, éles szögből lőtt kapura, Boros védett.

28
    Filó ívelése után Scheiber tette le lövésre a labdát, Bartha lőtt 14 méterről, de belevetődött egy védő, szép volt.

29
    Lóska lábára léptek rá, rövid időre megállt a játék emiatt, de végül bedobással folytatódik a játék.

30
    Vendég szöglet következik.

31
    Szikes mentett egy fejes után a gólvonalon, ez volt az eddigi legnagyobb helyzet!

33
    Scheiber erősen középre lőtt labdája után óbudai sarokrúgás következik, 2-3 a szögletarány.

34
    Egy ideig a 16-oson belül pattogott a labda, végül kapustámadás miatt a Mosonmagyaróvár jöhet szabadrúgással.

36
    Scheiber labdája után Lőrincz lőtt egyből, 17 méterről, jó lövés volt, de Boros fogta.

40
    Lőrincz lőtt távolról, nem volt jó ezúttal.

41
    Horváth léphetett volna ki egyedül, de Boros együtt élt a játékkal, és jól jött ki.

43
    Kondor egy haza adást nagyon kockázatosan vett át, Régely zavarta.

45
    Horváth volt lesen, Lőrincz emelte be elé a labdát.

45+1

Nem volt hosszabbítás, vége a félidőnek. Nem volt túl izgalmas játékrész, lassan, kényelmesen játszanak a csapatok, talán a melegnek is betudható ez a tétnélküliség mellett. A hazai csapat birtokolta többet a labdát, de a legnagyobb helyzet egy szöglet után a Mosonmagyaróvár előtt adódott, de Szikes mentett, így 0-0 a félidő. Reméljük, a második játékrész gólt is hoz majd, hamarosan folytatjuk!

A szünetben a Budapest-bajnokságban ezüstérmes női csapat veheti át az érmeket.

46

46
    Nem volt csere.

48
    Kocsis lövése csattant a kapufán, jól kezdett a Kerület!

49
    A másik oldalon Kondor fogta Régely emelését.

50
    Bartha harcosan szerzett labdát az ellenfél 16-osán belül, de passz helyett éles szögből kapura emelt, nem volt jó.

51
    Horváth lőtt 8 méterről, elsőre elakadt a labda a kapus lábai között, utána sokat várt az emeléssel, végül a lecsorgót Lőrincz lőtte rá 18 méterről, fölé.

53
    Kaszait szerelték a 16-oson belül, sokkal jobb iramban kezdődött a második félidő!

55
    A Mosonmagyaróvár gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy bedobás után több védő is hibázott a hazaiak részéről, Filó fejéről került a labda SCHMATOVICH GÁBOR elé a labda, aki jó 7-8 méterről lőtt a hosszú felsőbe, 0-1!

57
    Scheiber beadása után Horváth ismét, már negyedszerre volt lesen.

59
    Kaszai passza után Lőrincz lőtt nagy erővel, egy védőt, Horváthot ki is lőtte, aki lent maradt, de most már tudja folytatni.

60
    Darázs helyén Kollár a vendégeknél, ez volt a mérkőzés első cseréje.

62
    Büntető! Régely adott középre, Filó mellett esett el Schmatovich, nem reklamál senki, vélhetően jogos tehát!

63
    Varga nem helyezte eléggé a sarokra a labdát, Kondor pedig érezte az irányt, és megfogta a tizenegyest!

64
    18 méterre a kaputól kap szabadrúgást a Kerület!

64
    Horváth helyén Breuer, az első hazai csere volt ez még a szabad előtt.

65
    Szikes végezte el, fölé emelt.

66
    Scheiber beadása után jó 13 méterről lőhetett Breuer, nem sokkal ment fölé a labda!

68
    Domanyik fejelte haza a labdát Kaszai elől.

68
    Ivószünet a második félidőben is.

70
    Mosonmagyaróvári szabadrúgással folytatódik a meccs, les volt korábban.

71
    Németh helyén Farkas a vendég csapatban.

72
    Kollár hosszú passzát fogta Kondor.

74
    A második hazai csere, Lőrincz helyére Móczó áll be.

75
    Cserél a Mosonmagyaróvár is, náluk az utolsó csere. Maidics áll be a gólszerző Schmatovich helyére.

77
    Scheiber lőtt mellé egy lecsorgó labdát.

78
    Egy mély ívelést húzott le Boros.

79
    Beszorítja most ellenfelét a Kerület.

80
    Scheiber beadása után sem tudott most lőni senki, miközben Vargát kell ápolni az oldalvonalnál, de a támadás nem állt meg.

81
    Eggyel többen vannak tehát most a hazaiak.

82
    Hosszabb ideig volt a labda a vendég 16-os előtt, végül Móczó lőtt szépen kapura 17 méterről, nem sokkal ment el a felső sarok mellett a labda.

83
    Kiegészült az MTE.

83
    Bartha szépen cselezte be magát a 16-oson belülre, Filó nem tudott lőni, végül Kaszai tekerte kapura, Boros fogta.

84
    Kijött a szorításból a Mosonmagyaróvár, ők végezhettek el bedobást a hazai 16-osnál, de nincs helyzet.

86
    Most pedig kontrázott a vendég csapat, Szikes szerelte Maidicsot, nagy mentés volt4

87
    Bartha maradt lent a 16-oson belül, végül lebiceg a pályáról.

87
    Sajnos úgy néz ki, ma már nem lép pályára Bartha, csere lesz.

88
    A sérült Bartha helyén tehát Kovács. Több csere már nem lesz ma.

89
    Szabadrúgást kap a Mosonmagyaróvár a 16-os bal sarkától pár méterre.

89
    Domanyik jócskán fölé lőtte.

90
    Kovács ütközött a kapussal, és lent maradt, de a játékvezető kifelé ítélt.

90
    Filó reklamálásért először sárgát, majd pirosat kapott.

90+1
    Kovács nincs teljesen jól, ezért lemegy, és szabadrúgás kifelé.

90+1
    Móczó rácsúszott Régelyre, sárga. A végére igen paprikás lett a hangulat a lelátón, érthető módon. Kovács most megy be az öltözőbe, látható sérülése van...

90+2

Sajnos nagyon feszült hangulatban ért véget a meccs Kovács és Boros ütközése után, de a pályán nincs kakaskodás. A játékvezetők csak nehezen merték elhagyni a pályát, de nem történt semmi.
    A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, jóval többet támadott a Kerület a második félidőben, viszont nagyot küzdött a Mosonmagyaróvár. A közönség megtapsolja a Kerületet, nagy küzdelem volt a második félidőben. 0-1 tehát a végeredmény, köszönöm a figyelmet! (19:46:11)