III. kerület – Futura-Mosonmagyaróvár 0:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Csepel FC 2:2 (vége)
III. kerület
0:1 (0:0)
Futura-Mosonmagyaróvár
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

Sajnos nagyon feszült hangulatban ért véget a meccs Kovács és Boros ütközése után, de a pályán nincs kakaskodás. A játékvezetők csak nehezen merték elhagyni a pályát, de nem történt semmi.
    A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, jóval többet támadott a Kerület a második félidőben, viszont nagyot küzdött a Mosonmagyaróvár. A közönség megtapsolja a Kerületet, nagy küzdelem volt a második félidőben. 0-1 tehát a végeredmény, köszönöm a figyelmet! (19:46:11)

90+2

90+1
    Móczó rácsúszott Régelyre, sárga. A végére igen paprikás lett a hangulat a lelátón, érthető módon. Kovács most megy be az öltözőbe, látható sérülése van...

90+1
    Kovács nincs teljesen jól, ezért lemegy, és szabadrúgás kifelé.

90
    Filó reklamálásért először sárgát, majd pirosat kapott.

90
    Kovács ütközött a kapussal, és lent maradt, de a játékvezető kifelé ítélt.

89
    Domanyik jócskán fölé lőtte.

89
    Szabadrúgást kap a Mosonmagyaróvár a 16-os bal sarkától pár méterre.

88
    A sérült Bartha helyén tehát Kovács. Több csere már nem lesz ma.

87
    Sajnos úgy néz ki, ma már nem lép pályára Bartha, csere lesz.

87
    Bartha maradt lent a 16-oson belül, végül lebiceg a pályáról.

86
    Most pedig kontrázott a vendég csapat, Szikes szerelte Maidicsot, nagy mentés volt4

84
    Kijött a szorításból a Mosonmagyaróvár, ők végezhettek el bedobást a hazai 16-osnál, de nincs helyzet.

83
    Bartha szépen cselezte be magát a 16-oson belülre, Filó nem tudott lőni, végül Kaszai tekerte kapura, Boros fogta.

83
    Kiegészült az MTE.

82
    Hosszabb ideig volt a labda a vendég 16-os előtt, végül Móczó lőtt szépen kapura 17 méterről, nem sokkal ment el a felső sarok mellett a labda.

81
    Eggyel többen vannak tehát most a hazaiak.

80
    Scheiber beadása után sem tudott most lőni senki, miközben Vargát kell ápolni az oldalvonalnál, de a támadás nem állt meg.

79
    Beszorítja most ellenfelét a Kerület.

78
    Egy mély ívelést húzott le Boros.

77
    Scheiber lőtt mellé egy lecsorgó labdát.

75
    Cserél a Mosonmagyaróvár is, náluk az utolsó csere. Maidics áll be a gólszerző Schmatovich helyére.

74
    A második hazai csere, Lőrincz helyére Móczó áll be.

72
    Kollár hosszú passzát fogta Kondor.

71
    Németh helyén Farkas a vendég csapatban.

70
    Mosonmagyaróvári szabadrúgással folytatódik a meccs, les volt korábban.

68
    Ivószünet a második félidőben is.

68
    Domanyik fejelte haza a labdát Kaszai elől.

66
    Scheiber beadása után jó 13 méterről lőhetett Breuer, nem sokkal ment fölé a labda!

65
    Szikes végezte el, fölé emelt.

64
    Horváth helyén Breuer, az első hazai csere volt ez még a szabad előtt.

64
    18 méterre a kaputól kap szabadrúgást a Kerület!

63
    Varga nem helyezte eléggé a sarokra a labdát, Kondor pedig érezte az irányt, és megfogta a tizenegyest!

62
    Büntető! Régely adott középre, Filó mellett esett el Schmatovich, nem reklamál senki, vélhetően jogos tehát!

60
    Darázs helyén Kollár a vendégeknél, ez volt a mérkőzés első cseréje.

59
    Kaszai passza után Lőrincz lőtt nagy erővel, egy védőt, Horváthot ki is lőtte, aki lent maradt, de most már tudja folytatni.

57
    Scheiber beadása után Horváth ismét, már negyedszerre volt lesen.

55
    A Mosonmagyaróvár gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy bedobás után több védő is hibázott a hazaiak részéről, Filó fejéről került a labda SCHMATOVICH GÁBOR elé a labda, aki jó 7-8 méterről lőtt a hosszú felsőbe, 0-1!

53
    Kaszait szerelték a 16-oson belül, sokkal jobb iramban kezdődött a második félidő!

51
    Horváth lőtt 8 méterről, elsőre elakadt a labda a kapus lábai között, utána sokat várt az emeléssel, végül a lecsorgót Lőrincz lőtte rá 18 méterről, fölé.

50
    Bartha harcosan szerzett labdát az ellenfél 16-osán belül, de passz helyett éles szögből kapura emelt, nem volt jó.

49
    A másik oldalon Kondor fogta Régely emelését.

48
    Kocsis lövése csattant a kapufán, jól kezdett a Kerület!

46
    Nem volt csere.

46

A szünetben a Budapest-bajnokságban ezüstérmes női csapat veheti át az érmeket.

Nem volt hosszabbítás, vége a félidőnek. Nem volt túl izgalmas játékrész, lassan, kényelmesen játszanak a csapatok, talán a melegnek is betudható ez a tétnélküliség mellett. A hazai csapat birtokolta többet a labdát, de a legnagyobb helyzet egy szöglet után a Mosonmagyaróvár előtt adódott, de Szikes mentett, így 0-0 a félidő. Reméljük, a második játékrész gólt is hoz majd, hamarosan folytatjuk!

45+1

45
    Horváth volt lesen, Lőrincz emelte be elé a labdát.

43
    Kondor egy haza adást nagyon kockázatosan vett át, Régely zavarta.

41
    Horváth léphetett volna ki egyedül, de Boros együtt élt a játékkal, és jól jött ki.

40
    Lőrincz lőtt távolról, nem volt jó ezúttal.

36
    Scheiber labdája után Lőrincz lőtt egyből, 17 méterről, jó lövés volt, de Boros fogta.

34
    Egy ideig a 16-oson belül pattogott a labda, végül kapustámadás miatt a Mosonmagyaróvár jöhet szabadrúgással.

33
    Scheiber erősen középre lőtt labdája után óbudai sarokrúgás következik, 2-3 a szögletarány.

31
    Szikes mentett egy fejes után a gólvonalon, ez volt az eddigi legnagyobb helyzet!

30
    Vendég szöglet következik.

29
    Lóska lábára léptek rá, rövid időre megállt a játék emiatt, de végül bedobással folytatódik a játék.

28
    Filó ívelése után Scheiber tette le lövésre a labdát, Bartha lőtt 14 méterről, de belevetődött egy védő, szép volt.

26
    Kaszai cselezett jól, majd a 16-os bal oldaláról, éles szögből lőtt kapura, Boros védett.

24
    Scheiber futott fel a jobb oldalon, elsőre úgy tűnt, jó a a labda Horváthnak, de ismét lesen volt a hazai csatár.

23
    Mosonmagyaróvári szabadrúgással folytatódik a meccs.

22
    Ivószünetet rendelt el a játékvezető a hőség miatt, áll tehát a játék.

21
    Filó ívelése után lesen volt Horváth, szabadrúgás.

20
    Senkinek nem volt jó ez a szöglet, teljesen veszélytelen volt.

20
    Szikes szerelte Régelyt, szöglet!

18
    Továbbra is kényelmes iramban zajlik a meccs, nincs sok helyzet, de folyamatos a játék.

14
    Elsőre visszakerült Kaszaihoz a labda, másodjára Filó csúsztatott, de mellé.

13
    Lőrincz lőtt messziről, megpattant egy védő hátán a labda, szöglet.

10
    Laposan, veszélyesen jött be a labda, de végül tisztázott a védelem.

10
    Az első szögletet a Mosonmagyaróvár végezheti el, Régely beadását blokkolták.

9
    A túloldalon Kocsis szerelt nagyon jókor, bedobás a 16-os mellől.

8
    Egy rövid hazaadás után Bartha éles szögből gurított kapura, de elment a labda a kapu előtt, érkező ember pedig nem volt. Ez nagy lehetőség volt!

5
    Egyelőre nem esnek egymásnak a csapatok, komoly helyzet nem volt az elején, lassan építkeznek a csapatok.

2
    Először a vendég csapat jut el az ellenfél kapuja elé, de Filó szerelése után kirúgás következik.

1
    A Kerület a szokásos fehér-kék szerelésében játszik.

1
    Az MTE kezdte a meccset, ők sötétkék felsőben léptek ma pályára.

1

III. kerület: Kondor – Scheiber, Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Lórincz, Kocsis, Bartha – Kaszai, Horváth
    Cserék: Csordás (k), Mayer, Kovács, Molnár A., Breuer, Móczó, Molnár G.

Futura-Mosonmagyaróvár: Boros – Domanyik, Régely, Kálmán, Horváth – Németh, Schmatovich, Szénási, Varga – Karácsony, Darázs
    Cserék: Farkas (k), Maidics, Kollár M., Kollár B., Kormos

Játékvezetők: Pillók Ádám; Márton, Keszthelyi.

Az NBIII utolsó fordulóját rendezik a hétvégén, minden meccs vasárnap 6-kor kezdődik.
    A III. Kerület az utolsó fordulóban a Mosonmagyaróvár együttesét fogadja. Nincs már komoly tétje a mérkőzésnek, igaz, a Kerület akár a 8. helyre is felléphet a 11-ről, ahol most áll, hátrébb már nem csúszhatnak. A Mosonmagyaróvár biztos bent maradó, a Csepelt még megelőzhetik, vagy maradnak a 13. helyen.
    Ősszel az óbudaiak nyertek idegenben két gólos hátrányból fordítva. A jelenlegi formája viszont nagyon jó az óváriaknak, március óta nem kaptak ki, igaz, többnyire döntetlent játszottak, de például nyertek Tatabányán. A Kerület is jobb formába lendült a végére, volt a tavasszal rosszabb szériájuk. Reméljük, ezekből az jön össze, hogy egy nagyon jó meccset vív majd egymással a két csapat! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.