7:9
(1:2, 3:2, 2:2, 1:3)
> >
32:00  VÉGE!
A britek a harmadik negyed végéig remekül vízilabdáztak, sikerült lépést tartaniuk a 2011-es világbajnok ellen, ám az utolsó periódus elején kifulladtak, kaptak 3 gyors gólt, ez pedig megpecsételte a sorsukat, hiszen ezt követően csak futottak az eredmény után, ami még jobban felőrölte őket!
A statisztika hasonló adatokat mutat mindkét oldalon, mindössze a lövések száma tér el egymástól (21-30).

Köszönöm figyelmüket,
Nagy-Britannia – Görögország 7:9!
14:4
(3:1, 4:1, 1:0, 6:2)
> >
Megérdemelten nyert a sokkal jobb erőkből álló olasz csapat.
Már a meccs első felében eldöntötték a mérkőzést, de a végén azért még kiadták azt, ami bennük volt.
A franciák helyenként jól küzdöttek, de elöl nagyon pontatlanok voltak.
10:9
(2:2;2:3;3:2;3:2)
> >
A 2. félidőre feljavult az oroszok játéka, és ezzel a spanyol csapat nem tudott mit kezdeni, így nyertek az oroszok 10-9-re! Nagyszerű mérkőzés, jó egyéni teljesítmények, izgalmas csata. Apró, pici nüanszokon múlott, hogy melyik csapat tud nyerni. Az oroszok a jobb koncentrációjuknak köszönhetően le tudták győzni Spanyolország válogatottját!