Nagy-Britannia - Görögország 7:9 (vége) | Olaszország-Franciaország 14:4 (vége)
Oroszország-Spanyolország 10:9 (vége) | Hollandia-Magyarország 12:11 (vége)
Nagy-Britannia - Görögország

7:9

(1:2, 3:2, 2:2, 1:3)

szerda 16.07.2014, 13:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Női Vízilabda EB

32:00
    VÉGE!
    A britek a harmadik negyed végéig remekül vízilabdáztak, sikerült lépést tartaniuk a 2011-es világbajnok ellen, ám az utolsó periódus elején kifulladtak, kaptak 3 gyors gólt, ez pedig megpecsételte a sorsukat, hiszen ezt követően csak futottak az eredmény után, ami még jobban felőrölte őket!
    A statisztika hasonló adatokat mutat mindkét oldalon, mindössze a lövések száma tér el egymástól (21-30).

Köszönöm figyelmüket,
    Nagy-Britannia – Görögország 7:9! (14:07:47)

31:50
    Wilcox fórkísérlete a kapus kezei közé került, ezzel zárul a mérkőzés!

31:31
    Manolioudaki mehet ki 20 másodpercre!

30:50
    Nem sikerül kihasználni az emberelőnyt a szigetországiaknak, alighanem ez volt az utolsó lehetőségük!

30:16
    Asimaki-t állítják ki, brit fór!

30:00
    Elkapkodott kék sapkás akció, esély az egy gólos felzárkózásra brit oldalon!

29:45
    Temple-Craik lő, véd Morris!

28:58
    Kouvdou labdát szerez!

28:20
    Charalampidi kapufát talál emberelőnyből, fordulhatnak a britek!

28:12
    Temple-Craik kerül a kiállított sorsára!

27:51
    CIARA GIBSON-BRYNE kiváló centermunkája jövedelmező, két gólra zárkózik a brit gárda! 7-9!

26:49
    CHRISTINA TSOUKALA harmadik gólját szerzi, két másodperccel a megítélt kiállítást követően talál be a 2-es számú játékos. 6-9!

26:47
    Muzgrove mehet ki 20 másodpercre!

26:35
    És újra megszerzik a játékszert a kék sapkások, érdemi támadásuk még nem volt a briteknek a negyedik negyedben!

26:10
    TRIANTAFYLLIA MANOLIOUDAKI bal felsőbe tartó próbálkozásába ugyan még beleér Morris, de hárítani nem tudja azt, két gólos görög vezetés! 6-8!

25:20
    ALEXANDRA ASIMAKI ahogy azt illik, kihasználja az emberelőnyt, óriási gólt ragaszt a brit kapus feje fölött! 6-7!