5:10
(0:2, 2:2, 2:4, 1:2)
> >
Az elődöntő második mérkőzésén magabiztos sikert aratott a Szolnok a Honved vendégeként. Ezzel a győzelemmel már 2-0 a szolnokiak előnye az egyik fél harmadik nyert mérkőzéséig tartó párharcban. Milan Aleksic remek játékával és Decker Attila remek védéseival nem tudtak kit kezdeni Vad Lajos fiai.
> >
A várakozásokkal ellentétben nem sok izgalmat tartogatott ez a találkozó. A BVSC jól kezdett, míg a Debrecen nem tudott kifogni Györkén, így két negyed után tetemes előnnyel várhatta a hazai együttes a folytatást. Aztán úgy tűnt, a vendégek felzárkózhatnak, de Marnitz jó teljesítménye egyedül kevés volt Létay és Kotsidis góljaival szemben. A Debrecen valószínűleg már a harmadik mérkőzésre tartalékolt, amin eldől, hogy ki játszik majd a Vasassal az ötödik helyért.
14:13
(2:1, 3:1, 3:2, 1:5, 5:4)
> >
A harmadik negyedben már 6 gól is volt a hazaiak előnye, de végül csak büntetőkkel tudták kiharcolni a győzelmet a végig parázs mérkőzésen. Ezzel a győzelmével a az OSC továbbjutott és a Péccsel jatszik a 9-12. helyért.