3:2
(0:0, 3:1, 0:1)
vége
25. Jabornik (Peterdi, Galanisz), 31. Somogyi (Pavuk, Contois), 38. Somogyi (Pavuk) – 32. Molnár Zs. (Saluga), 42. Gliga (Mastaleriu, Zsók)
1:2
(1:0, 0:0, 0:2)
vége
10. Frolík (Kameš, Hurtaj) – 41. Knox (Láda, Faith), 44. Dubek (Hegyi)
A második játékrész után Dab.Docler – ASC Corona Brasov 3-1. A huszonötödik percben Jabornik újból a kékről lőtt nagy gólt – a tegnapi találata után tehát ma is ő nyitotta ki a Bikák gólzsákját. A harmincegyedik percben aztán Somogyi kapta Pavuktól Polc kapuja előtt a korongot, s bár az első próbálkozást még védte a szlovák hálóőr, az ismétlést már nem tudta megfogni. Egy perccel később Molnár Zsolt lépett ki a sárga-kékektől, s kötényben lőtte a pakkot a Bikák hálójába! A harmincnyolcadik percben aztán megismétlődött a második gólnál látott felállás: Pavuk tálalt Somogyi elé, aki a bedobókör alól vágta fel a korongot! Iszonyatos nyomás volt a kicsit fáradtnak tűnő vendégeken.
A harmadik harmad elején Gliga lő óriási gólt. Ezzel 1 gólra feljöttek a vendégek. Többet támadtak a vendégek a harmad elején, a DAB ekkor csak kontrázott, de rendre óriási veszélyt jelentettek a vendégek kapujára. Majd a harmad felétől átvette a kezdeményezést a hazai csapat.
A mérkőzés végén tehát 3-2 az Acélbikáknak. Ezzel tehát 2 mérkőzés után 1-1 az állas. Még semmi nincs eldőlve. A felek legközelebb vasárnap találkozak Brassóban.