32:26
(16:15)
> >
Jobban kezdte a mérkőzést a Vác, de Terenyi beállása után felzárkóztak a hazaiak. Kiegyenlített percek következtek egykor, végül egy erős hazai hajrá után egy gólos vezetéssel mentek a félidőre a csabaiak. A második felvonást nehezen kezdték a felek, az első 10 percben csupán három gól született. Ezek után aztán beindult a Békéscsaba. Walfisch és Glusica találatai mellett minden összejött a hazaiaknak, a Vác már nem tudta tartani velük a lépést.
25:20
(12:10)
> >
Az első félidőben kiegyenlitett volt a játék, végül a félidőt két gólos előnnyel zárta a hazai csapat. Ehhez hozzá járult Triffa átlagon felüli teljesitménye.

A második játékrészben zsinórban hatot lőtt a DKKA, ezzel 18:10-re húzta el. Innen még zárkózott a Fehérvár, hiszen a DKKA 13-14 percig gólképtelen volt. Kettőnél közelebb nem tudtak jönni, ekkor Ferling rázta meg a gólzsákot, és törte meg a hazai gólcsendet. A másik oldalon Tilinger Tamara kiemelendő, aki csapatának góljainak felét lőtte! Ez azonban nem volt elég, a DKKA 25:20-ra legyőzte a Fejér megyei rangadón a Fehérvár csapatát egy remek mérkőzésen! Köszönjük figyelmüket.
25:24
(11:14)
> >
Egy szoros és izgalmas mérkőzés végén nyert az Érd, a második félidőt uralta a hazai csapat és ledolgozta három gólos előnyét, amivel fellépnek a tabella negyedki helyére.
34:21
(14:7)
> >
A vártnál talán simábban, könnyebben nyert az MTK-Budapest, a Szeged a mai napon nem sok ellenállást tanúsított.
A kék-fehérek a hétközi győzelmük után végül megérdemelten gyűjtötték be a két pontot, és ezzel a tabellán pontszámban befogták a Vácot és a Mosonmagyaróvárt, sőt jobb gólkülönbségüknek köszönhetően előzni is tudnak.
Szünetre 14:7-es hazai vezetésnél mehettek a csapatok, a fordulást követően a különbség pedig egyre nőtt. A hajrában már a védekezéssel egyik oldalon se nagyon törődtek, szakmányban potyogtak a gólok.