26:32
(13:14)
> >
Ősszel a Népligetben hét góllal maradt alul az MTK-Budapest, ezúttal hattal volt jobb a Ferencváros.
Az első félidőben még tartotta a lépést nagynevű ellenfelével szemben a kék-fehér együttes, a szünetre egygólos vendégelőnnyel mehettek a csapatok.
A fordulást követően sem tudta leszakítani ellenfelét a Ferencváros, a hazaiak lelkesen és jól küzdöttek. Többször akár egyenlíthetett volna is a hazai együttes, ez végül nem sikerült, a kritikus pillanatokban mindig hiba csúszott a gépezetbe.
Mikor kezdett égni a ház, Tomoriék megrázták magukat, a mérkőzés hajrája pedig már különösebb izgalom nélkül telt.
A hazaiaknál Wolf Alexandra és Blazek kapus kiváló teljesítményt nyújtott a mai napon, a vendégek játékában a második félidőben pályára lépő Lukács Viktória jelentett üde színfoltot.
Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
22:33
(12:17)
> >
Két ellentétes félidőt hozott a mérkőzés. Az első felvonásban a hazaiak tartani tudták a 3-5 gólos hátrányukat. A második játékrészben azonban fokozatot váltott a Győr, és nagyszerű játékkal az 50. percre már 10 gól volt a különbség. A csabaiaknál főleg Glusica és Terenyi dicsérhető, míg a vendégeknél szétoszlottak a feladatok. Az ETO teljesen megérdemelten nyert, és viszi haza a 2 pontot.