82:56
(21:16, 42:33, 61:40)
> >
A KTE a harmadik negyed végére jelentős előnyt harcolt ki magának, a Pécsnek extra erőket kellett volna mozgósítania ennek a leküzdésére. Ehhez képest a negyedik negyed rögtön úgy kezdődött, hogy Bíró kimaradt triplájára két Derasimovic-hármas volt a válasz, majd a Stojanovic kimaradt ziccere jelezte: lélekben feladták a vendégek.

Az utolsó három és fél percben Stojan Ivkovic sorba küldte fel a pályára a fiatal, eddig kevés lehetőséghez jutó játékosait, akik tartották a megszerzett, magabiztos előnyt.

KTE-Duna Aszfalt 82-56 Pécsi VSK-PANNONPOWER

80:72
(19:17, 31:37, 60:57)
> >
Hatalmas küzdelemben, utolsó percekben mutatott remek játékkal az SKC megszerezte a győzelmet, amivel az állás 1-1 a rájátszás negyeddöntőjében. Legközelebb kedden mérkőzik meg a két csapat Kaposváron, utána pedig pénteken Sopronban meccselnek a felek.
> >
Véget ért a mérkőzés, az eredmény 61:81 a vendég ZTE csapat javára.

Mindkét csapat szépen küzdött, azonban a MAFC-nál több technikai hiba is előfordult, sok eladott és sok kihagyott labdákkal. A másik oldalon ez kevésbé fordult elő, így a ZTE magabiztosan behúzta a mérkőzést.

Hazai oldalon kiválóan teljesített HUNTER NEIKO (24), GLENN RICARDO (11) ponttal.

Vendég oldalon pedig FEKETE STEFAN (18), DZAMBIC RADE (17) ponttal.

Gratulálunk a győztes csapatnak, valamint a MAFC-nak is.