Real Sociedad – Getafe CF 1:1 (vége) | Málaga CF – Granada 4:0 (vége) | Valladolid – Real Madrid 2:3 (vége)
CA Osasuna – Valencia 0:1 (vége)
Real Sociedad
1:1 (0:0)
Getafe CF
szombat 08.12.2012, 16:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Egy igalmakban nem túl gazdag első félidő után egy annál izgalmasabb második félidő következett. Taktikai küzdelmekben, sárglapokban és szabálytalanságokban gazdag mérkőzés volt ez. A 86. percben Lafita szerezte meg a vezetést a vendégeknek, majd erre 4 perccel késöbb Martinez válaszolt, így alakult ki az 1:1-es végeredmény (17:56:29)

94
    A szabadrúgás után a mérkőzés utolsó támadását lesen állította meg a játékvezető. Inigo Martinez volt a vétkes

93
    Veszélyes zabadrúgás a Real Sociedadnak

93
    Gavilán kapott sárgalapot a Getafe csapatából.

91
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    A szögletpontról adta be a labdát De La Bella, amire CARLOS MARTINEZ érkezett, és a kapuba fejelte a labdát. 1:1

91
    De La Bella-t szöktették a hazaiak, azonban Moya ismét gyorsabb volt.

90
    Lafitát váltja Rodriguez a Getafe csapatában.

89
    De La Bella beadását fejelték ki a vendég védők, Andonegui-hoz került a labda aki rálötte jó 20 méterről. Moyának kellett nagyot védenie.

88
    Moya-nal a labda a nézők fütyülnek. Amennyire csak tudja húzza az időt a Getafe.

87
    A Getafe gólt szerzett!
    A frissen beállt Gavilan indult el a bal szélen, majd a beadását követően ANGEL LAFITA fejelte védhetetlenül a bal alsó sarokba a labdát. Nagyszerű támadás. Vezet a Getafe

85
    Barradá-t váltja Gavilan a vendég csapatban.

85
    Másfél percen keresztül passzolgatott a Getafe tizenhatosa elött a Real Sociedad, majd a beadást követően Ifrán-t lökte Michel, a játékvezető azonban nem ítélt büntetőt

84
    Ismét a Real Sociedadnál a labda.

83
    Ifrán-t próbálták kiugratni a hazaiak Moya azonban gyorsabb volt.

82
    Csere a Real Sociedad-nál Griezmannt váltja José Angel.

82
    Éppen időben értek vissza a vendég védők, így kitudták védekezni a hazai támadást.