Real Sociedad – Getafe CF 1:1 (vége) | Málaga CF – Granada 4:0 (vége) | Valladolid – Real Madrid 2:3 (vége)
CA Osasuna – Valencia 0:1 (vége)
Real Sociedad
1:1 (0:0)
Getafe CF
szombat 08.12.2012, 16:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Egy igalmakban nem túl gazdag első félidő után egy annál izgalmasabb második félidő következett. Taktikai küzdelmekben, sárglapokban és szabálytalanságokban gazdag mérkőzés volt ez. A 86. percben Lafita szerezte meg a vezetést a vendégeknek, majd erre 4 perccel késöbb Martinez válaszolt, így alakult ki az 1:1-es végeredmény (17:56:29)

94
    A szabadrúgás után a mérkőzés utolsó támadását lesen állította meg a játékvezető. Inigo Martinez volt a vétkes

93
    Veszélyes zabadrúgás a Real Sociedadnak

93
    Gavilán kapott sárgalapot a Getafe csapatából.

91
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    A szögletpontról adta be a labdát De La Bella, amire CARLOS MARTINEZ érkezett, és a kapuba fejelte a labdát. 1:1

91
    De La Bella-t szöktették a hazaiak, azonban Moya ismét gyorsabb volt.

90
    Lafitát váltja Rodriguez a Getafe csapatában.

89
    De La Bella beadását fejelték ki a vendég védők, Andonegui-hoz került a labda aki rálötte jó 20 méterről. Moyának kellett nagyot védenie.

88
    Moya-nal a labda a nézők fütyülnek. Amennyire csak tudja húzza az időt a Getafe.

87
    A Getafe gólt szerzett!
    A frissen beállt Gavilan indult el a bal szélen, majd a beadását követően ANGEL LAFITA fejelte védhetetlenül a bal alsó sarokba a labdát. Nagyszerű támadás. Vezet a Getafe

85
    Barradá-t váltja Gavilan a vendég csapatban.

85
    Másfél percen keresztül passzolgatott a Getafe tizenhatosa elött a Real Sociedad, majd a beadást követően Ifrán-t lökte Michel, a játékvezető azonban nem ítélt büntetőt

84
    Ismét a Real Sociedadnál a labda.

83
    Ifrán-t próbálták kiugratni a hazaiak Moya azonban gyorsabb volt.

82
    Csere a Real Sociedad-nál Griezmannt váltja José Angel.

82
    Éppen időben értek vissza a vendég védők, így kitudták védekezni a hazai támadást.

82
    Elveszti a labdát a Getafe, így kontrázhat a Real Sociedad

81
    Getafe kap szabadrúgást a kezdőkör szélén. támadhat a vendég csapat

80
    Gyenge hazai kísérlet után Moya rúghatja ki a labdát.

79
    Hazai támadás után kifelé kap szabadrúgást a Getafe, amit Moya végezhet el.

78
    Michel kapott sárglapot Zurutuza buktatásáért. Ez az ötödik vendég sárgalap.

77
    Barrada próbált kontrázni azonban szerelték a hazai tizenhatosnál.

77
    Pardo szögletét könnyedén kivágták a vendégek

77
    A Real Sociedad végezhet el szögletet

76
    A Real Sociedad életre kelt az utóbbi percekben, 2 ígéretes támadást is vezethettek, azonban résen voltak a vendég védők mindkét alkalommal.

75
    Álvaro Vazquez helyén Alacer folytatja a Getafe csapatában.

74
    A Real Sociedad kap szabadrúgást saját tizenhatosa előterében, Barrada volt szabálytalan

73
    A Real Sociedad támadása fulladt kudarcba, Ifrán volt lesen.

71
    Pedro León szögletét védekezték ki a hazaiak gond nélkül.

71
    Castro-t váltja Aggirexte a hazai csapatnál.

71
    Lafita harcol ki egy szögletet a Getafe számára

69
    Egy lapos beadással próbálkozott a Real Sociedad azonban kivágták a vendég védők.

68
    Prieto-t válatja Zurutuza a hazaiaknál

67
    Óriási lehetőség maradt ki Pedro León szögletét követően Lopo-hoz pattant a labda aki a felsőlécet találta telibe. Nagyon közel járt a gólhoz most a Getafe

Pedro León veszélyesnek tűnő szabadrúgása pattant meg a sorfalon. Szöglet

A Getafe végezhet el szabadrúgást 18 méterre a kapútól.

63
    Lafita fordult le gyönyörűen védőiról Gonzáleznek kellett megállítania, aki ezért sárga lapot kapott.

62
    Castro ívelte az ötösre a labdát Ifrannak címezve, azonban Moya könnyedén lehúzta azt.

61
    Elég sok a szabálytalanság a középpályán az utóbbi percekben, a játékvezető épp ezt próbálja kontrollálni sárga lapokkal.

61
    Rubén Pardo kapott sárgalapot Lafita fellökéséért.

60
    Mané kapott sárga lapot amiért Prieto-t buktatta

58
    A Getafe támadott, Vazquez tette ki Pedro Leónnak a labdát aki középre rúgta, Vazquez nem sokkal maradt le róla.

56
    A Getafe csapatából Lafita lőtt kapura 25 méterről azonban lövése elkerülte a kaput. Kirúgás következik

56
    Castro emelte be a labdát a vendégek ötösére, azonban Moya résen volt így nem alakult ki veszély a vendég kapu elött.

55
    Veszélytelen szöglet után ismét a Sociedadnál a labda

54
    Kicsit megilletődött az elöbbi veszélyes támadástól a Real Sociedad. Ezekben a percekben a Getafe irányitja a meccset. Pedro León végezhet el újabb szögletet.

53
    Pedro León szögletét védekezte ki gond nélkül a hazai csapat.

53
    Álvaro Vazquez-t ugratták ki a vendégek nagyszerüen, azonban Michelnek sikerült az utolsó pillanatban tisztáznia

52
    A Getafe-nek megkell küzdenie minden egyes méterért amit a hazai kapu felé tesz.

51
    Az első percekben a Real Sociedad beszorítja a Getafe csapatát a saját térfelére, nagy nyomást gyakorolnak a vendégekre.

50
    A Getafe vesztette el a labdát egy bedobás után, ismét veszélyes hazai akció alakulhatott volna ki azonban Prieto rossz helyre passzolt, így a Getafe-hez került a labda

50
    Az első félidőnél egy sokkal izgalmasabb, második félidőre van kilátás az első 5 perc alapján

48
    Prieto passzolta be középre a labdát, Griezmann lőtt, azonban a lövését blokkolták

46
    Rögtön egy óriási lehetőség maradt ki a Real Sociedad részéről. Castro lőhetett a tizenegyes pontról, Moya kapusnak esélye sem lett volna védeni, azonban a labda elkerülte a kaput.

Szögletek: 3 - 3

Az első félidő gyakorlatilag igazán veszélyes akció nélkül zárult, nagyon sok volt a les mindkét oldalról, valamint taktikai szabálytalanságokban sem volt hiány. Nagy taktikai csata ez eddig, egy gól mindenképp jót tenne a mérkőzésnek.

46
    Barada kapott sárgalapot amiért megrángatta egy hazai játékos nadrágját.

46
    1 perc a hosszabbítás az első félidőben.

45
    Még mindig a középpályán gyűri egymást a két csapat, úgy tűnik mindkét fél belenyugodott abba, hogy 0:0-val mennek a szünetre.

44
    Michel volt szabálytalan Castro-val szemben. A baszkok végezhetnek el szabadrúgást, a saját térfelükről

42
    A Getafe vezethetett támadást azonban Pedro Leon lesen volt.

41
    Hazai támadást követően Alexisnek kellett tisztáznia. Dobhat a Sociedad.

40
    A középpályán megy a harc a labdáért, egyik csapat sem tudja áthámozni magát ezekben a percekben a védőkön.

38
    A szögletet könnyedén védekzete ki a hazai csapat.

37
    Torres passza után Barrada lőtt kapura, Bravónak kellett nagyot védenie. Vendég szöglettel folytatódhat a játék.

35
    Újabb szöglettel jöhetnek a baszkok, Alexisról ment ki a labda.

34
    Óriási lehetőség maradt ki, Castro beadását követően Pardo fejelt kapura, azonban Moya bravúrral hárított.Hazai szöglet következik.

33
    Újabb támadást szakított meg a játékvezető les miatt, ezúttal a Álvaro Vasquez, a Getafe csapatából maradt lesen.

33
    Veszélyesnek tűnt a hazai csapat támadása, szépen járatták körbe a labdát a vendég védők között, azonban Pardo pontatlansága miatt kirúgás következhet.

30
    Semmi veszélyt nem tartogatott ezúttal a hazai szabadrúgás. Moya kirúgásával folytatódhat a játék.

29
    Lopo kapott sárga lapot miután Ifrán-t buktatta. Real Sociedad végezhet el szabarúgást

28
    De La Bella tette középre a labdát, amelyet Ifrán fejelt kapura, azonban lesen volt a Sociedad támadója. Moya rúghatja ki a labdát.

26
    C. Martinez beadását könnyedén fogta meg Moya, azonban a kirúgás után lesen maradt egy Getafe játékos így ismét a Sociedad indíthat támadást

25
    2 perce hozzá sem tudtak érni a vendégek a labdához, azonban hiába van a Real Sociedadnál a labda nem tudnak életképes támadást kialakítani.

23
    Nagyon sokat tördelik a csapatok a játékot taktikai szabálytalanságokkal.

22
    továbbra is a Sociedad támad, ismét ők dobhatnak a Getafe térfelén

20
    Moyá-nak kellett nagyot védenie a Sociedad szabadrúgása után Lafita tette bele sután a lábát a labdába, ami majdnem a hálóban kötött ki.

19
    Továbbra is a hazaiak támadójátéka tűnik veszélyesebbnek. Castro indult el a bal szélen,Alexis volt kénytelen szabálytalankodni vele szemben, Hazai szabadrúgás következik.

16
    A Real Sociedad végezhetett el szabadrúgást a Getafe kapujától 30 méterre, Ifrán, a hazaiak támadója nagyot esett a tizenhatoson belül azonban a játékvezető kirúgást itélt.

15
    Gyenge Getafe támadás után Bravo végezheti el a kirúgást.

14
    Prieto és Ifrán összjátékából alakulhatott volna ki veszélyes hazai helyzet, azonban Ifrán lesen volt.

12
    Veszélyes támadás a Getafe részéről, Lafita tette középre a labdát azonban nem ért oda senki.

11
    Elég agresszívan játszanak a hazaiak, látszik rajtuk hogy elsődleges céljuk mindhárom pontot otthon tartani.

11
    Újabb hazai szabálytalanság után a Getafe végezhet el szabadrúgást, saját térfeléről.

10
    Könnyen szabadít fel a Getafe, de még mindig a hazaiaknál a labda

9
    A Real Sociedad csapat végezheti el a mérkőzés első szögletét

8
    A középpályán gyűri egymást a két csapat a labdáért, amit jelenleg a Sociedad birtokol

6
    Senki nem tudott hozzáérni a labdához, így kirúgás következhet.

5
    Ismét a Getafe végezhet el szabadrúgást, ezúttal 25 méterre a kaputól

4
    Támad a hazai csapat, Michelnek kellett tisztáznia. Dobhat a Sociedad.

3
    Veszélyes helyzet alakulhatott volna ki a szabadrúgás után, azonban Álvaro lesen volt a szabadrúgás elvégzésekor

2
    Alvaro-t buktatták a Getafe csapatából, így szabadrúgás következik 30 méterre a kaputól

1
    A meccs első támadását a Getafe csapata vezethette azonban a tizenhatos elött kudarba fulladt az akció

1

A Spanyol bajnokság 15. Fordulójában a Real Sociedad fogadja a Getafe csapatát. Két jó formában lévő együttes találkozója lesz ez, a Real Sociedad négy meccse veretlen, a Getafe pedig az utolsó három meccsén még csak pontot sem vesztett. A Real Sociedad gólzsákja, Carlos Vela, valamint a Getafe középpályása, Diego Castro biztosan hiányozni fog a mérkőzésről, eltiltás miatt. A két csapat legutóbbi 6 találkozása 2 Getafe sikert, 3 döntetlent és csak 1 Sociedad győzelmet hozott.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!