Queens Park Rangers – West Bromwich Albion 1:2 (vége) | Sunderland AFC – Manchester City 1:0 (vége) | Manchester United – Newcastle United 4:3 (vége)
Aston Villa FC – Tottenham Hotspur 0:4 (vége) | Stoke City – Liverpool F.C. 3:1 (vége)
Manchester United
4:3 (1:2)
Newcastle United
szerda 26.12.2012, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Küzdelmes, fordulatos mérkőzésen vagyunk túl, a döntetlen talán igazságosabb lett volna. A Newcastle jól kezdett, a hazaiak csak futottak az eredmény után, de a Manchesteri csoda megint érkezett és háromszori hátrányból is megnyerték a hazaiak a mérkőzést.
    A vendégek emelt fővel távozhatnak, remekül tartották magukat, de hiányérzetük lehet, mert legalább egy pontot is kéne magukkal vinniük.
    A szerencse is segített Alex Fergusson csapatának, de ezzel nem lehet a végtelenségig játszani. Többre lesz még szükség a közeljövőben. (18:02:24)

99
    Szabadrúgás a hazaiaknak.
    M.Dean már nem engedte elvégezni.

97
    Folytatódik a mérkőzés! A Newcastle még próbálkozik támadni, de Simson mellé lőtte a labdát.

94
    Áll a mérkőzés, Anitat kell ápolni. Valencia rúgott oda neki, de megint nem kapott sárgát.

93
    De Gea 1 perc alatt végezte el a kirúgást.

92
    Négy perc a hivatalos hosszabbítás.

92
    Hernandez helyére Fletcher áll be.

91
    A Manchester gólt szerzett!

Carrick beadása után HERNANDEZ passzolt a kapuba. Nem volt lesen, szabályos volt a gól.
    Először vezet ma a hazai csapat.

89
    Hernandez esett el egy kiugratás után, de nem bántották nincs szabadrúgás.

88
    Helyzet a másik oldalon is: Van Persie fejelt mellé.

87
    Marveaux tört be a hazai tizenhatosra, átemelte a labdát a jobb oldalra de Ameobi fejesét védte De Gea.

86
    Giggs adta be jól, de Hernandez fejese Krul kezében landolt.

84
    Ameobi S. 16 ról ellőtte a labdát, a kapufáról vágódott vissza De Gea ölébe.

81
    Valencia csúnyán buktatta Santont, de megúszta a második sárgát.

79
    Cisse helyén a másik newcastlei Ameobi.

79
    Valencia beadását Van Persie mellécsúsztatta.

78
    Carrick felívelését Van Persie egyből rálőtte, de centikkel elkerülte a kaput a labda.

77
    Coloccini kézzel ért egy beadásba, de nem volt szándékos, elmaradt a tizenegyes.

75
    Ismét a középpályán a csata a két csapat között.

Kolarics László

Gólok: 24. Evans, 58. Evra, 70. Persie, 91. Hernandez - 4. Perch, 29. Evans (öngól), 68. Cisse

Lapok:   35. Evans (MAN), 38. Hernandez (MAN), 53. Valencia (MAN) - 42. Williamson (NEW), 59. Simpson (NEW), 63. Cisse (NEW)

Manchester United: De Gea - Smalling, Ferdinand, Evans, Evra - Valencia, Scholes(69.Cleverle), Carrick, Giggs - Van Persie, Hernandez(92.Fletcher)
    Newcastle United: Krul - Simpson, Coloccini, Williamson, Santon - Anita, Perch, Bigirimana(65.Obertan), Marveaux -Cisse(79.Ameobi S.) , Ba(71.Ameobi)

Játékvezetők: M. Dean - J. Collin, J. Brooks

Nézőszám: 68000