Traktor Cseljabinszk – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | Avangard Omszk – Atlant Mityiscsi 0:1 (vége) | SZKA Szentpétervár – Lev 5:3 (vége)
SZKA Szentpétervár
5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Lev Praha
vasárnap 30.12.2012, 14:00 • Jégpalota, Szentpétervár • KHL

Nehezen indult, de a végére igazán jó fordulatos, és izgalmas mérkőzést követhetünk figyelemmel . A harmadik harmadban több helyzete volt a Szentpétervári csapatnak, és amikor kellett akkor még okosan megtartották a korongot. (16:39:32)

60:00
    Mérkőzés vége

59:59
    Az SKA gólt szerzett!
    Prágaiak lehozták a kapust, és KOVALCHUK ILYA az üres kapuba lőtte a mérkőzés utolsó gólját. Gólpasszok: Tikhonov Viktor, Dallman Kevin

59:29
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Nemec cross-checking

59:01
    Az SKA ügyesen tartja a korongot a LEV harmadában, és így nem ad esélyt az ellenfélnek a egyenlítésre

54:25
    Nagy kavarodás az SKA kapuja ellőt. Bobrovsky kapus megoldja, és már birtokában van a pakk

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 19. Dahlman (Kovalchuk), 22. Nepryayev (Bobrovsky, Pervyshin), 34. Prucha (Martensson, Semenov), 43. Kovalchuk (Tikhonov), 60. Kovalchuk (Tikhonov, Dallman) - 10. Nemec (Hossa, Vrána), 19. Vorácek (Christensen, Svoboda), 35. Svoboda (Hossa, Surový)

SZKA Szentpétervár: Bobrovsky (Ivannikov) - Alexandrov, Kalinin, Dallman, Semenov, Chudinov, Pervyshin, Berdyukov - Tarasenko, Burdasov, Afinogenov, Artyukhin, Thoresen, Rybin, Fedorov, Kovalchuk, Kucheryavenko, Nepryayev, Prucha, Tikhonov, Martensson
    Lev Praha: Stepánek (Kocián) - Hunkes, Porseland, Chára, Nemec, Oystrick, Krejcík, Mikus - Vorácek, Hossa, Karamnov, Cingel, Christensen, Cipulis, Danielsson, Surový, Rachunek, Repík, Vrána, Birner, Svoboda

Játékvezetők: Zakharov, Ronn - Zakharenkov, Putilin